LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

mislim da se još sada trese od uvreda i prijetnji koje si mu sasuo u uho, neka mu ovo bude škola, a drugi puta će definitivno pametnije :mrgreen:
 
nemam niš protiv parksajda pol ključoF mi je z lidla al nebi stajao u redu na toj zimi za tamo neki jebeni parksajd šrafciger koji košta 100 eura pa da je i đabe... a pogotovo jer za te pare ili parkuna više možeš kupiti neki brend u bilokojoj trgovini u hr....
 
Uspio dograbiti... :giggle:

Performance.jpg
 
Imam nešto Parkside alata, što aku, što na žicu i to što imam je i više nego OK za moje potrebe i potrebe mog posla...

Znao sam posuditi od susjeda Bosch udarnu bušilicu za beton .... ali imam neku svoju šemu da ću posuditi alat od nekoga dva, možda tri puta, ali ako mi treba više od toga, onda znači da će mi trebati opet i da nema smisla posuđivati, već odem i kupim ... Pa sam tako kupio Parkside udarnu bušilicu koja po dimanzijama i snazi odgovara tom susjedovom Boschu...

Jebalomater ja sam prezadovoljan ... Taj Bosch od susjeda je oko 250€ (manje više po trgovinama), ovog Parksida sam na akciji platio 399 kn i apsolutno može parirati Boschu ... E sad, koliko dugo će trajati, to je vjerovatno priča koja je ovdje bitna... Ali opet, meni za moje potrebe koje nisu profesionalnog karaktera, već okolokućnih poslova je apsolutni best buy .... Da imam firmu koja se bavi bušenjem rupa u betonu, vjerovatno mi ovaj Parkside nebi bio pretjerano zanimljiv ..:)
 
ja kupio onaj set svrdala i bitova, nisam previše očekivao od njih, ali eto, 6 rupa u armiranom betonu izbušila, i to bez problema, za 20kn koliko su došla, već su se isplatila i jeftinija su nego posuđivanje i plaćanje pive poslije.
Za kućnu uporabu i više nego dobra.
 
Kod nas u Slavoniju stigne pa opet ne možeš kupiti tako da smo na istom.
I neki dan sam poludio i zvao šefa i rekao mu da mu se serem na firmu i zašto dozvoli da prvi kupac natrpa puna 4 kolica i pokupi sve
E jbga. Kad smo vukojebina. Kad sam obilazio lidl u njemackoj ostao sam paf što sve imaju i naravno kupio i što mi treba i što mi ne treba
 
Ja nemam nikakvu kolekciju .... imam 5-6 alata, od toga 2 aku i 3-4 na kabl i nešto sitnog pribora... ;)
 
Imam nešto Parkside alata, što aku, što na žicu i to što imam je i više nego OK za moje potrebe i potrebe mog posla...

Znao sam posuditi od susjeda Bosch udarnu bušilicu za beton .... ali imam neku svoju šemu da ću posuditi alat od nekoga dva, možda tri puta, ali ako mi treba više od toga, onda znači da će mi trebati opet i da nema smisla posuđivati, već odem i kupim ... Pa sam tako kupio Parkside udarnu bušilicu koja po dimanzijama i snazi odgovara tom susjedovom Boschu...

Jebalomater ja sam prezadovoljan ... Taj Bosch od susjeda je oko 250€ (manje više po trgovinama), ovog Parksida sam na akciji platio 399 kn i apsolutno može parirati Boschu ... E sad, koliko dugo će trajati, to je vjerovatno priča koja je ovdje bitna... Ali opet, meni za moje potrebe koje nisu profesionalnog karaktera, već okolokućnih poslova je apsolutni best buy .... Da imam firmu koja se bavi bušenjem rupa u betonu, vjerovatno mi ovaj Parkside nebi bio pretjerano zanimljiv ..:)
Za ikakvu profi upotrebu taj parkside ce rikniti 3 dan a bosch nakon dvi tri godine... npr meni ubodna pila nakon 6 mj je neupotrebljiva vise , sva se rasklapa , makita izdrzi cca 4,5 god
 
ok, to i je poanta ... (y)

Relativno povoljno kupiti dobar i precizan alat koji će ti kvalitetno poslužiti za hoby upotrebu ... (y)

Nakon toga se baciš u profesionalne vode i uložiš u kvalitetan i skup alat ... :love:
 
kad spominjete beton,
ja kad odem od susjeda posuditi hiltonku,
zna i žena već, kako će biti
teškog sranja :cool: :mrgreen:
 
Za ikakvu profi upotrebu taj parkside ce rikniti 3 dan a bosch nakon dvi tri godine...

ima i ova "logika" :mrgreen:

u vezi garancije:
znam čovjeka koji kupuje bušilice, brusilice...
ali ono: najgora jeftinjara i taman nešto odradi, to rikne i hop po novu, (džabe) jer zna se već kod tih i što se može popraviti, servis, itd.

kao TV i sl. nema popravka
 
dvije baterijske su samnom u kombiju obišle stotine gradilišta i zavile milion šarafa u oplatu tako da nemam zamjerke na njih,20V x serija. a ostalo je doma da se nađe. tračna brusilica i blanja odradile cijeli pod i krov na kuci cca 190kvadrata bez greške. plazma rezač za moje potrebe više nego dovoljan,fen na vrući zrak fenomenalan:D:D kupio 2 jer sam mislio da će prvi crkut kad budem palio boju na prozorima ali još nije i tako me već par godina ugodno iznenadi svaki put kad radim. udarni odvijač crni x serija na gedoru 1/2 odvije sve vite na kotačima bez problema i još ima štelovanje momenta tako da sam uglavnom zadovoljan sa uloženo dobiveno.
naravno od velikih štemalica koristim makite i bosch a od brusilica bosch plavi
jbga malo sam bolestan za kupnjom alata i sve mi treba. mislim da smo svi takvi pomalo
 
a JBTi gdje ste majstori?

ja nešto sitno odradim, što znam, ali kad trebam pravog majstora, ni za lijek :mrgreen:
 
ma parkside alat za hobi varijantu je odlican,trajat ce 100god za nas amatere,medu tim jeftinijim alatima definitivno bestbuy,jedina je mana u cijeloj prici sto moras kampirati ispred lidla,da bih nesto uspio kupiti.
 
Ponekad naleti i OK serija jeftilena...

20210115_173004 (1).jpg


Prije 15ak godina sam za nekih 900 kuna (mislim da se naručivalo preko neke narudžbenice iz nekakvog tiskanog kataloga) uzeo kutiju sa 7 komada električnih alata od Einhella, za po doma. Aku bušilica, ubodna pila, blanja, vibraciona brusilica, flekserica s dijamantnom pločom (izrezala ni ne znam koliko pločica a sjekla je između ostalog i betonsku podlogu pred kućom), ručna kružna pila (nije tu jer tast stalno pila po nekakvim tavalonima) i električna bušilica. Električna bušilica je crkla jer se divljački koristila i u metalu i u betonu, a aku više ne radi jer je baterija prošla (bušilica i punjač su ispravni). Ostalo se dan danas koristi kad zatreba. Pred malo sam uzeo nekakvu Parkside bušilicu/odvijač s brzom glavom i 5 m kabela, ako izdura pol od toga, ja zadovoljan.
 
  • Like
Reactions: Ivanos46