LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Oni punjac u Lidla
Jel to ka i ctek
Da puni i prazni......
Ono da bude ustekan 2,3 miseca
 
I mene zanima...al nekako mislim da je to klasicni punjac
Ja sam kupio prije koju godinu i bio je takav, jedino kad padne napon ispod 11 V nije htio krenuti, konta valjda da je akoš mrtav. U međuvremenu nabavio Cteka, ovog poklonio. Ne znam kakvi su ovi novi Lidlovi.
 
Uzeo bubreznjak,ceradu nisam jer mi nekako tesko djeljuje,steta nema rukavica i prije je bilo vise toga,mozda opet bude...
 
Ne bi ja bas na tome drzao bateriju stalno, prijatelj ga je spojio pa je bateriju sjebalo, bacilo kiselinu, kiselina po instalaciji....
 
Ne bi ja bas na tome drzao bateriju stalno, prijatelj ga je spojio pa je bateriju sjebalo, bacilo kiselinu, kiselina po instalaciji....
Da
Ne pise da puni prazni
Nije to ka ctek
Ima mi otac od prije isto iz lidla di lipo pise sa puni i prazni.....
Neki neugledni ali djeluje.....
Pa cemo na taj.......
 
Uzeo bubreznjak,ceradu nisam jer mi nekako tesko djeljuje,steta nema rukavica i prije je bilo vise toga,mozda opet bude...
Ova cerada je teža ali puno bolja od srebrene koja se ispod znoji ova ima filc pa se ne znoji.
 
Ja jedva navukao L/XL podkapu, ne znam bas da ce se toliko rasirit jer me bas jace stisce


Hoce hoce vjeruj mi xD mene je skoro boljela glava kako me stiskalo ali s vremenom je popustila i okej mi
 
Citam i ne kuzim kako vas podkapa može stiskati? Pa niste si gurtne stavili na glavu i zategnuli :LOL:

Npr imam od Oxforda pamucnu i ta je meni zivi uzas, em mi bježi kad si navlačim kacigu, em se razvuce na broj više i jos je k tomu vruce u njoj.

Lidl kak stavim na glavu tak stoji, ne bjezi, ne razvlaci se, ne kuham u njoj, a bome ni ne stiska niš, velicina s/m
 
A eto mala mi je bila i rasirila se s vremenom. Imam oxfordovu i zadovoljniji sam sa njom dosta
 
Gledaj kupio u lidlu prije par godina s/m veličinu i ništa nije stiskalo bila je savršena danas "poučen" iskustvom kupim ponovo s/m i ona stišće dosta sada ima i elastični dio iza kojeg prije nije bilo ista stvar sa majicom i gaćama prije dobro taman uz tijelo sada steže.
 
Kupio ovaj set prstenastih ključeva za 60 kn, eto tek tako ....možda jednom nečem i posluže. Mogu reći da prvu čak i ne izgledaju toliko jeftini.
Set inox podloški 350 komada za 22 kn je stvarno OK cijena.