LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

LIDL Rukavice.PNGLIDL Sprej za lanac.PNGLIDL Sprej multi.PNGLIDL Sprej silikonsko ulje.PNGLIDL Sprej za hrdu.PNG
 
Napokon danas,ovo mi je fallilo ... Lidl zakon i alat...
 

Attachments

  • multifuction.png
    multifuction.png
    522.6 KB · Views: 0
Dobre su ali racunaj da nisu nimalo za toplije dane jer se brzo usaftaju jer je neki najlon iznutra. Nisu lose isao sam u 11 mjesecu prosle godine u Vukovar sa njima i bilo mi je okej. Hladno ali skroz izdrzljivo.

Ps. Ova guma za cistit vizir me spasilo gore po slavoniji
 
Nailon se izvadi i onda se ne znoji ruka.
 
Ok, ionako su mi to za zimu/kišu. (-2° do +15°).
Tada imam 2 sloja, one pamučne zimske (za grudanje) i IXS Montevideo Air.
Imam kožne zimske (možda Frank Thomas?) s podstavom ali su full krute, teško je s volanom u njima, a mažem ih barem 2x godišnje kremom.
 
Kožicu je najbolje razraditi :mrgreen: i mazati. Imao sam i ja problema sa koznim rukavicama ali se s vremenom razradilo
 
  • Haha
  • Like
Reactions: dovla and maRRin 06
Sinoc sam poia pola onih Petit-Beer keksa...aa,zato mi se vrtilo,al ugodno...
 
Ode boca Grasevione dok se reko keks :mrgreen: 'rvacki tjedan u Olanda, Zuju nisam ujagmio sin omlatio Domacicu :rolleyes:
 
Spominješ tu Nizozemsku u skoro svakom postu, ma više nego što je nekoć Seki spominjao Kralja
Ode boca Grasevione dok se reko keks :mrgreen: 'rvacki tjedan u Olanda, Zuju nisam ujagmio sin omlatio Domacicu :rolleyes:
Spominješ Nizozemsku u svakom postu, više nego li je Seki nekoć spominjao Kralja... :mrgreen:
Od stanja u Nizozemskoj nas trenutno jedino više zanima koji motor može više izdržati na motosusretu u blokadi od K5,uz uvjet da je brži od Pangiale-a! :unsure:
 
  • Like
Reactions: leCo
Kupio sam navlaku/ceradu za motor u lidu kaže u uputama ne koristiti duže od 3 dana, planirao sam u garaži prekriti motor preko zime s tom ceradom, garaža je suha ali je hladno u njoj, ima tko iskustva s tim ceradama piše da se ne ostavlja dugo jer se stvara kondenzat i vlaga ispod nje
Ja imam ceradu od Metzelera,vrhunska je ali je baš ne koristim previše jer je motor u garaži pa je dosta baciti dobar lancun priko njega,tako je najsigurnije da nema prašine kao ni kondenzata.
Konkretno koristin onaj za jednu osobu sa lastikom (donji šta ide na madrac) pa se lipo zakači oko motora i neće pasti 😜
 
Kupio sam navlaku/ceradu za motor u lidu kaže u uputama ne koristiti duže od 3 dana, planirao sam u garaži prekriti motor preko zime s tom ceradom, garaža je suha ali je hladno u njoj, ima tko iskustva s tim ceradama piše da se ne ostavlja dugo jer se stvara kondenzat i vlaga ispod nje
nisam čitao šta piše na uputstvu, ali vespa mi je u garaži pokrivena takvom, prvenstveno i isključivo radi prašine da ne pada po njoj... nikada nije prekrivena do poda, namjerno ostavim malo "zraka" odozdo... ako limeni talijanski poluproizvod nije zahrđao, valjda smije biti pokrivena takvom ceradom i dulje od tri dana...
za motor imam "jaču" ceradu sa filcom odozdo i stalno je pokriven u garaži...
 
  • Like
Reactions: thommy