LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

evo upravo kupio renco - 40kn u pevecu.. pa cemo isprobati 🙃
 
Renco,dobar sprey,ja natopim dobro,nakon po ure izvrtim 2 puta na mjestu,sto pobaca,pobrisem i goni ...
 
Upiknul danas Parkside Performance(cuveni Parkside Black) aku busilicu…..
Nisan tia dvi jer vec iman obicnu tkz Zeleni Parkside
Nek se nade….ne trazi ist
I ubodnu pilu…isto tako…..
 
Ubodna je loša, ja sam ju uzeo pred par mjeseci.
Za nešto na brzinu ispiliti je ok, ali za precizne stvari ne.

Idući tj:
1637841450494.png
 
  • Like
Reactions: thommy and xkovax
Upiknul danas Parkside Performance(cuveni Parkside Black) aku busilicu…..
Nisan tia dvi jer vec iman obicnu tkz Zeleni Parkside
Nek se nade….ne trazi ist
I ubodnu pilu…isto tako…..
I ja san badnija jednu, strojček je mnogim ljudima nepotreban, čin vidi beton ukaki se, po kila teža od prijašnje PASB 4cm duža, ali...., 84 nm snage!
Ona nije za beton, možda malo tikula i ti lakši materijali ali zato na terenu može bužati metal drvo itd a i zavidavati ogromne šarafurine u hrastovinu npr....
 

Attachments

  • PASBA 20.JPG
    PASBA 20.JPG
    100 KB · Views: 0
Zakon...centralna nogara...
 
Aha, pogotovo na R-u. :mrgreen:
aaaa,doobro...tu se ne petljam,samo ocu rec da meni pored bocne nogare,centralni za djireve puno znaci,od podmazivanja lanca,kontrola...ma sve...,opcenito,vecinom mi stoji na njemu...
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
dok kupim hondu, prvo ide dolje kofer (ako je moguće dok je još na prikolici), a nakon toga centralna nogara, prije toga nema vožnje
 
Posto sam se pravo nalozio na choppere, zanima me postoji li chopper sa centralnom nogarom ili je to samo mit. Takodjer me zanima da li ovi lidl stenderi pasu i na choppere ili je i to samo marketinski trik. Jos bih uz to pitao da li chopper ide brze na centralnoj nogari ili uzbrdo i kako.
Falavam
 
  • Haha
Reactions: Paf
centralni nogar ili središnji nogar...strucno ... i po domace ...