LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Jel ima netko da ima NEISPRAVNU pws 125 e4 parkside brusilicu i da ju je spreman prodati za 30-ak 40 kuna .... trebam ju za dijelove ...
 

Attachments

  • 6181lolXGrL._AC_SL1500_.jpg
    6181lolXGrL._AC_SL1500_.jpg
    58.7 KB · Views: 0
Jel ima netko da ima NEISPRAVNU pws 125 e4 parkside brusilicu i da ju je spreman prodati za 30-ak 40 kuna .... trebam ju za dijelove ...
jel moguce da je riknula, meni dere li ga dere...da sutra crkne, uzea bi istu...
 
mozgonja...
 
bez brige, čiča bude dobil nazad svoj dio penzije, a lidl ionako ni nije za drugo nego za jebanje u mozak
 
A jebat ga,ja sam jednom tako skupljo dijelove od nekih stvari u lidlu😁,probaj kad je najveca guzva,kad kuca nekom,imam osjecaj da bi mogo praznu kutiju necega vratit😂
Tako je jedan moj kolega s posla. Kupio je aku busilicu, odnio do auta, izvadio busilicu iz kutije i vratio se u trgovinu da je kutija prazna i ovi mu priznali🤣
 
Ja sam prije 5-6 godina frendu kupio onaj pametni punjac u Lidlu i kad je isprobao doma bio je neispravan. Otisao je vratiti pa su mu rekli da taj sto vraca nije taj kojeg je kupio, da je taj stariji i proizveden 2009. Na kraju su mu vratili novce ali zajebavali su.