LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

sve se može, ali ispadne skuplje nego da kupiš udarnu bušilicu za par kuna
a i te male aku udarne su zaništ..
 
Imam doma, BOSCH multiconstruction ak se ne varam, zeleni boreri, idu u ciglu, žbuku, beton teško ali uđe, a probuši i gips profil. Novi mislim da su plave boje, al nebitno.
 
sve se može, ali ispadne skuplje nego da kupiš udarnu bušilicu za par kuna
a i te male aku udarne su zaništ..
Imam udarnu aku i doslovno je za k...busis beton i samo zuji sa obicnim borerom eventualno ako stavis haweru sharx sa 4 ostrice malo bolje busi ali je problem stisnut sdsplus prihvat u obicnu glavu da bude u centru (tako improviziram ako zaboravim uzeti boschhammer)
 
Ja sam često znao reći .... alat nije dovoljno samo imati, treba ga znati koristiti ... :D

Koji to idiot ide kupiti jeftinu aku bušilicu (sa ili bez "čekića") da bi bušio jebeni beton .. :D

Za probušiti dobar beton treba i jebeni alat koji je predviđen za taj posao...

A ovo jebeno govno iz Lidla odlično buši rupe u cigli, bloku, knaufu, drvetu. željezu ... čak puno bolje nego sam očekivao .. (y)
 
...ja piknuo cerade za bušilicu
 

Attachments

  • IMG_20221121_110649.jpg
    IMG_20221121_110649.jpg
    2 MB · Views: 0
Ja sam često znao reći .... alat nije dovoljno samo imati, treba ga znati koristiti ... :D

Koji to idiot ide kupiti jeftinu aku bušilicu (sa ili bez "čekića") da bi bušio jebeni beton .. :D

Za probušiti dobar beton treba i jebeni alat koji je predviđen za taj posao...

A ovo jebeno govno iz Lidla odlično buši rupe u cigli, bloku, knaufu, drvetu. željezu ... čak puno bolje nego sam očekivao .. (y)
Svaki alat ima svoju namjenu ali ljudima je ža dati koju kunu za još jedan alat i tu nastaje problem jer takvi "meštri" ocjenjuju alate kao loše i za k... 👎
SDS bušilica od 800w u Lidla bude po 300 kn,osobno san s njom odradija nevjerovatne poslove i eno je kao nova 😎
Ova zelena aku bušilica/vidalica je sasvim solidan alat za svoju namjenu a i cijena je zbilja smišna 👍
 
dal ima lidl u ponudi pravu aku busilicu?
niko nema onu crnu odvijac/busilicu od cetvrtka za koju rijec?
 
dal ima lidl u ponudi pravu aku busilicu?
niko nema onu crnu odvijac/busilicu od cetvrtka za koju rijec?
Radija san s njom,top alat,u ruci odaje dojam profi alata a i takve je izvedbe 👍
Primarna funkcija je zavidavanje,stezanje sa momentom i bušenje svega osim betona,cigle.Za to ipak moraš imati SDS uređaj.Imaju crnu aku sa SDS prihvatom ali kod nas nije baš česta na akciji.Morat ću je uzeti vani priko nekog 👍
 
Ovih zelenih je bilo danas puni kavez u Slobostini.
A crna je u cetvrtak. To bude kampiranje za nju.
Zato je ovih zelenih i ostalo hrpa.
 
Jel ima netko od vas ovakve parkside busilice(torne),zanimaju me vasa iskustva kakve su za stemanje i busenje betona,jel valjaju?



i ima ova za 25eura,jel se moze sa tom busiti cigla i blok,kakva je?

 
Jel ima netko od vas ovakve parkside busilice(torne),zanimaju me vasa iskustva kakve su za stemanje i busenje betona,jel valjaju?



i ima ova za 25eura,jel se moze sa tom busiti cigla i blok,kakva je?

Imam ove dvi sa SDS prihvatom,pva od 800 W je čuda odradila u renoviranju i izgradnji komina i vatrenice,doslovno san štema betonske blokove,ogulija sav špric sa fasade s njom jer u tom trenu nisan ima jaču i eno je radi kao i prvog dana 😎
Nedavno san kupija i ovu veću od 1050 W,proba san je kratko i radi odlično a kum je ima cca 10 godina u profi upotrebi na montaži stolarije.Dva puta je minja četkice i nadživila je profi strojeve 👍👍
Ovu za udarnu za drvo/željezo nisan kupova jer joj je prihvat samo do 10 mm,to san riješija kupnjom plavog Boscha 😃
 
  • Like
Reactions: Ivanos46
Okej,hvala puno na odgovoru,gledao sam malo recenzije i po yt,svi ih hvala.

kolega mi u njemackoj,pa cu mu reci da mi uzme,ovu od 1050w.👍

uzet cu si i ovaj set kljuceva od 6 do 32,bagatela je.

 
  • Like
Reactions: cadjo
Okej,hvala puno na odgovoru,gledao sam malo recenzije i po yt,svi ih hvala.

kolega mi u njemackoj,pa cu mu reci da mi uzme,ovu od 1050w.👍

uzet cu si i ovaj set kljuceva od 6 do 32,bagatela je.

Ključeva iman par setova,sasvim solidna kvaliteta.Šta se tiče bušilica bile su nekidan na akciji,možda ima još po centrima 👍
 
Ključeva iman par setova,sasvim solidna kvaliteta.Šta se tiče bušilica bile su nekidan na akciji,možda ima još po centrima 👍
Sav taj alat je jeftiniji u Njemačkoj i još se može naručiti da dodje na kućnu adresu, tako da ako ima nekoga tamo puno bolje, nego čekati kada se pojavi kod nas