LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Znači počela kiša u Ri i na brzinu sam pokrio motor ceradom koju sam kupio u Lidlu pred par mjeseci. Bez deke ili ičega ispod samo da ga zaštitim od kiše i odjurim na posao. Dođem doma i motor mokar. Kao papir je ova cerada...
kondezacija?
 
Znači počela kiša u Ri i na brzinu sam pokrio motor ceradom koju sam kupio u Lidlu pred par mjeseci. Bez deke ili ičega ispod samo da ga zaštitim od kiše i odjurim na posao. Dođem doma i motor mokar. Kao papir je ova cerada...
Cerada je katastrofa, bio sam vec komentirao negdje gore. Meni sluzi iskljucivo za obranu od ljudi, pokriveni motor je nekako lakse ignorirati. Nije mi bio pokriven valjda 3 dana, dosao cetvrti ujutro i netko mi pokusao obiti bravicu sa sarafcigerom. Samo mi je pojebao bravicu bezveze.

Poparala mi se u prva 2 tjedna koristenja i ostavlja mi sitne ogrebotinice na laku. Sto sam dobio komentar da je moguce od prasine ispod. Ajde, moguce. Ali podstava je zakurac kako god.
 
Imam i bolju ceradu samo sam je negdje zametnuo pa mi se nekidan nije dalo tražiti jer sam žurio.
Uglavnom kupio sam i ceradu za auto, da ću ga prekriti po ljeti da sunce ne prži i da galebovi ne kenjaju ali mislim da je bolje da ovakve kvalitetne cerade bacim nego si zeznem lak na autu...
 
  • Like
Reactions: tegla
Imam i bolju ceradu samo sam je negdje zametnuo pa mi se nekidan nije dalo tražiti jer sam žurio.
Uglavnom kupio sam i ceradu za auto, da ću ga prekriti po ljeti da sunce ne prži i da galebovi ne kenjaju ali mislim da je bolje da ovakve kvalitetne cerade bacim nego si zeznem lak na autu...
Ja ne bi, eto. Mozda tebi nece grebati, i kazem, mozda je do prasine, ali stvarno je oprezno stavljam i skidam pa opet ostavlja ogrebotine. Sitne su, al mi smetaju.
 
Preko skutera je znam nabacit za dan ili dva, dok je kiša. Bauhaus, drži treću godinu. Motor je u garaži.
 
Imao je za zadnji Strom...sad stigla i za ovaj Strom...cerada sa aliaex.,cijena bagatela...nije prva liga,ali je odlicna...ne promociva...a liti vrucinu odbija na plazi origgigi...spasi...
 

Attachments

  • zakon.jpg
    zakon.jpg
    2 MB · Views: 0
Ekipa imate "ključ" za skidanje filtera ulja u Lidlu po 3 eura 👌
 
  • Like
Reactions: thommy
Ekipa imate "ključ" za skidanje filtera ulja u Lidlu po 3 eura 👌
kolko para, tolko muzike, nakon max 5 filtera pukne, dobro pa je onaj flah dosta dugi pa se samo izbuši nova rupa i opet si 5 filtera bez brige :mrgreen:
 
kolko para, tolko muzike, nakon max 5 filtera pukne, dobro pa je onaj flah dosta dugi pa se samo izbuši nova rupa i opet si 5 filtera bez brige :mrgreen:
Ja imam takav već 20 g na dva motora i hrpu susjeda - ne pokazuje znakove posustajanja
 
Ima li ko iskustva sa crnim ako brusilicama?Zelenu san lako ubija,imam još jednu i moga bi u petak uzeti dvi ove crne qko valjaju čemu.
Puno se radi u plastici,reže i brusi pa je zapuni i zapali
 
Imam crnu od kako je izasla. 2-3god. Cesto se koristi i radi bez problema.
S 2ah baterijom ne radi nikak, staje cim vidi materijal koji treba prerezati. Sa 4 i 8ah radi bez problema (y)
 
Ima li ko iskustva sa crnim ako brusilicama?Zelenu san lako ubija,imam još jednu i moga bi u petak uzeti dvi ove crne qko valjaju čemu.
Puno se radi u plastici,reže i brusi pa je zapuni i zapali
Ako ne rastavljaš i čistiš nema je koja neće stradat. Ja san bruseći plastiku satra i najbolje :))
 
  • Like
Reactions: cadjo