LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

MOONSHIELD said:
pričam o boschu općenito, majstori ga izbjegavaju i to ne bezveze, skup je, a ne vrijedi tu lovu, bio plavi ili zeleniovo nisam znao, tako otprilike ide priča i za bosch i parkside, frend ima set aku bernera, brutalan alat

Hahaaa
Pa Berner su Bosch alati....al on je brutalan al Bosch nevalja... :misli:
 
sutra ima u kauflandu moment kljuc,marka my project,cijena 150kn,nepise u letku na koliko nm steze,zanima me jel ga neko od vas ima,kolko je precizan itd...
 
Hahaaa
Pa Berner su Bosch alati....al on je brutalan al Bosch nevalja... :misli:
Parkside Performance tuče Bernera na svim poljima
 

Attachments

  • IMG_1364.JPG
    IMG_1364.JPG
    416.2 KB · Views: 258
e onda cu ja biti ovo prvo sto si naveo,da se nemoram bacati u dodatni trosak.🤑😁

ma htio sam ja kupiti taj iz lidla moment kljuc,ali nikako da naletim na njega,ovi manijaci sto skupljaju taj parkside alat,ko pokemone,navale odmah ujutro,sve pokupuju.
 
kupio sam ga zateze od 40-210Nm,pise da je njemacki proizvod,a pravi se u tajvanu.

ali morat cu si kupiti jos jedan koji moze zatezati na manjim silama,ovaj ce biti okej za nesto sto treba jace zatezati.

vi koji imate taj iz lidla moment kljuc u kojem on rasponu steze?
 
  • Like
Reactions: BreakM and mateoz
kupio sam ga zateze od 40-210Nm,pise da je njemacki proizvod,a pravi se u tajvanu.

ali morat cu si kupiti jos jedan koji moze zatezati na manjim silama,ovaj ce biti okej za nesto sto treba jace zatezati.

vi koji imate taj iz lidla moment kljuc u kojem on rasponu steze?
Dobar je ako je iz Taiwana
 
ovisi na što misliš, ima dosta aku alata ovaj tjedan, ja ću valjda dobiti mali fleks :unsure:
 
Kutna mi se čini dosta slaba


Nažalost kod nas nema performanse (crne) parkside linije koja je bolja ...
 
zna biti i crni, ali sada ga neko vrijeme nije bilo
poslužit će, to je priručni alat za teško dostupna mjesta, a ne za rezanje fruga na šrafštoku kak ovaj striček dela, a i super je kaj ima potenciometar
frend ima kompletan bosch aku set i nije ni da kod njega taj mali fleks baš puca od snage
 
Ja sam jucer kupio Parkside aku busilicu. Posebno dodu busilica s kutijom, baterija 4 Ah i punjac. Sve skupa nekih 480 kn.
Hvale ga da je dobar pa da vidimo..
 
Kutna mi se čini dosta slaba


Nažalost kod nas nema performanse (crne) parkside linije koja je bolja ...
Bilo je pred par mjeseci (brushless modeli)

Ja kutnu koristim već godinu dana i sasvim mi je OK. Ako je teški posal sa dugotrajnim radom uvijek radim sa običnom...
Ove aku su spas jer meni uglavnom treba za nešto prerezat i sl, prije bi uvik bila muka razvlačiti kabel za minut posla tako da je meni savršena
 
Sprej za podmazivanje lanca mi je bio rijedak..?
Zanima me sprej za hrdu, za ciscenje lanca i silikonsko ulje.
17.9.2020..PNG
17.9.2020. (1).PNG