LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

...
 

Attachments

  • 128906662_10218713085765829_5924451470440146776_n.jpg
    128906662_10218713085765829_5924451470440146776_n.jpg
    27.1 KB · Views: 150
  • Like
Reactions: pikacu79
sutra na akciji ima set borera za metal,drvo,beton i set bitova,za 20kn,prejeftino,ja cu sebi uzeti.:)(y)

 
Sretno, jednom kupio takav komplet, doduše ne u Lidlu, srećom nitko nije stradao u garaži. Sad radije kupim jedan pošteni borer za cijenu jeftine garniture i znam onda da imam borer a ne da mislim da imam borer. Ako netko ima bolja iskustva a da nije bušio stiropor ili jelovinu slobodno podijeli s nama. Ja sam skeptičan, možda me netko razuvjeri. Ali Parkside električni alati su me ugodno iznenadili, da ne ispadne da pljujem samo zato jer je jeftino.
 
Sretno, jednom kupio takav komplet, doduše ne u Lidlu, srećom nitko nije stradao u garaži. Sad radije kupim jedan pošteni borer za cijenu jeftine garniture i znam onda da imam borer a ne da mislim da imam borer. Ako netko ima bolja iskustva a da nije bušio stiropor ili jelovinu slobodno podijeli s nama. Ja sam skeptičan, možda me netko razuvjeri. Ali Parkside električni alati su me ugodno iznenadili, da ne ispadne da pljujem samo zato jer je jeftino.

Nije loso ka sta bi jedan reka.👍
Ja sam busio metal i nemam zamjerke samo 97% ljudi nezna da bi trebalo hladit puntinu.
 
ovaj set borera za metal i bitove smo koristili na poslu i odlicni su,tj set bitova je malo drugaciji od ovoga,ali isto parkside.

ma taj alat iz lidla je odlican,medu tim jeftinijim alatima,bestbuy,pogotovo za kod kuce nesto raditi,nas amatere,trajat ce sto godina.(y)
 
Kupujem sav alat u Lidla- Parkside-.marka, u garazi mi je busilica jedna,druga na aku-bateriju...stemalica velika i mala,brusilica,blanjalica...mini-vos,svrdla,gedore,ubodna pila,rucni cirkular...a i kilo kljuc koji sam mjerio i steze tocno ko i onaj od Boscha,i da ne nabrajam dalje... uglavnom radim dosta sa tim alatom i prezadovoljan sam... :)
 
Negooo,kad ono dodje u Lidl moto-oprema...
 
Hvala i mene je to zanimalo!
Manji izbor i lošije nego prije cca. 10 god.
Šteta..
 
budu dobri oni bubreg pojasi,donja roba...dodje svasta a cijene su bagatela,roba je dobra,samo da bude brojeva vecih... :)
 
Eto ga,i naljepis Akrapovic naljepnicu...i originall ...
 
Da li je tko uspio kupiti jučer performance bateriju od 4ah? Ja obišao 5 lidlova od 7ujutro do 8:30 i nigdje ni jedne...
 
nisi bio dovoljno bRRz :mrgreen:
šljakat će ti bilo koja parkside baterija ako imaš kakav alat, a paše i od nekih drugih proizvođača kolko ja znam..te baterije se ne isplati kupovati pojedinačno, recimo pred mjesec dana uzeo zelenu aku bušilicu (onu dobru s metalnom glavom) s baterijom i punjačom za 300 kn..
 
Do Dubrovnika nista ne stigne, stvarno smo na repu


Kod nas u Slavoniju stigne pa opet ne možeš kupiti tako da smo na istom.
I neki dan sam poludio i zvao šefa i rekao mu da mu se serem na firmu i zašto dozvoli da prvi kupac natrpa puna 4 kolica i pokupi sve