LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Piknuo bih si ovu ceradu, jel ju ima tko? Bitno mi je da ga pokrije cijelog ako je na suncu, inace je pod balkonom pa kisa moze samo malo naspricat po njoj
 
  • Like
Reactions: stanky069
ok su cerade, imam ih preko nekoliko, negdje :mrgreen: nisu premasivne kak znaju biti da se zgrebe cijeli motor dok se stavlja i skida
 
imam ju ja na poslu već 2 godine, za pokrit motor po suncu i kiši dušu dala, još je živa i nije se poparala.
 
Iman ove majice i gace
Jako dobre....
Isto san uzea i od Dainesea.cini mi se da nema neke razlike.jos Dainese nisan isproba

cerada uvik dobro dode......bolje dvi nego jedna😂😂🤪
 
Lidl postao preskup.. odjeća previše, ruksak previše, podkapa 20 kn više od Noveme, jedino bubrežnjak ok cijena.
Cerada srebrna super i jeftinija 20 kn u 9. mj. za crnu ne znam da li valja?
 
  • Like
Reactions: triumf
A gle, ako ti je skupa tank torba uzmi givi ili Dainese pa ces vidit jeftinocu. Omjer kvalitete i cijene je sasvim korektan. Imam Lidlove rukavice par godina i ko nove su. Frend mi je uzeo doduse ljetne Dainese pa mu se raspale nakon jedne sezone.. Daleko od toga da ima puno boljih rukavica ali su isto tako i dobrano skuplje.

Ps. Mislim da se cijene nisu mjenjale tako da ne vidim to poskupljenje. Naravno da ces neke stvari jeftinije naci. Npr lidlovu fantomku ne bi uzeo je su sranje i vec sam ih imao ali sam zato dao 100 kn za oxfordovu i super zadovoljan
 
Ja osobno kupujen samo termo odjecu i cetadu u Lidla
Pa sad kome pravo kome krivo.....
 
Lidl postao preskup.. odjeća previše, ruksak previše, podkapa 20 kn više od Noveme, jedino bubrežnjak ok cijena.
Cerada srebrna super i jeftinija 20 kn u 9. mj. za crnu ne znam da li valja?

Osobno unazad par sezona nosim i kupujem samo podkape iz Lidla. I ja i žena.

Sve ostale renomiranih proizvođača koje sam kupovao kod naših moto dilera kako su kupljene, tako su i baćene jer su se ili razvukle ili žuljaju šavovi ili su jednostavno propale od pranja.

Lidlove su elsatične, udobne i kvalitetne. Da su i 70kn ne bi mi bilo žao dat jer kacigu bez podkape nikada na glavu nisam stavio.
 
Nisi jedini, ja ih imam u zalihi jedno 5 komada.
Nakon kaj sam isprobao više različitih, najbolje su mi te iz Lidla. (y)
 
Piknuo bih si ovu ceradu, jel ju ima tko? Bitno mi je da ga pokrije cijelog ako je na suncu, inace je pod balkonom pa kisa moze samo malo naspricat po njoj
Ja imam onu sivu ceradu iz lidla i evo već treću godinu za redom mi je motor pod njom na kiši, suncu, snijegu, vjetru.... i dalje je čitava i nigdje ne pušta i elastična je i mekana kao i kad sam ju kupio ...
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Super, znaci trebace se dignuti u 7.30, kavica...pa u Lidla...kupice se nešto sigurno... do podne ostaju samo mali brojevi i sve razbacano...
 
Super, znaci trebace se dignuti u 7.30, kavica...pa u Lidla...kupice se nešto sigurno... do podne ostaju samo mali brojevi i sve razbacano...
Ma neman sta
Eventualno tu podkapu kad kazu da je jebena....
Pa nek se nade
Iamn jos jedne neotvorene podgace
 
Pazite koji broj potkape ćete kupiti, znaju zajebat s brojevima 😁
Jedino sto sam kupio u Lidlu je ta podkapa i odma je bacio 🤛 ne zbog kvalitete(izgleda mi jako dobra) vec zbog tog zajeba s brojevima 🖕
 
U nas Bosanaca samo damu klatare :mrgreen:
 
Last edited:
Brojevi...Kalupi... pa zar- nebi trebalo probati prije kupovine, opet u Lidla se korektno moze i vratiti uz racun ako ne odgovara...