LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Neznan sta oce
Popis svih alata Parkside sta Lidl prodaje ili tjednu ponudu u katalogu
Ja pratin svski tjedan oce li se ukazat Parkside Performance(crni) ali nema
To izgleda nije za Balkance.Samo za zapadnoeuropski gospodu
Mada ima i ovako nelosih stvari….. i klasicni parkside aku busilica….onako za osobnu potribu
Svježih količina Performancea uopće nema već godinu dana, pa čak ni na Lidl online.de ali evo dobra vijest, tu na online Lidlu (https://www.lidl.de/p/parkside-perf...er-performance-20-v-pabsp-20-li-b2/p100272168) stoji notica "Bald verfuegbar!". Dakle, uskoro dostupno. Nama Horvaćanima inaće nije dostupan online shop Lidl, ali ako ga ima tamo pojaviti će se uskoro i u prodavaonicama. :geek: Some day...
 
Svježih količina Performancea uopće nema već godinu dana, pa čak ni na Lidl online.de ali evo dobra vijest, tu na online Lidlu (https://www.lidl.de/p/parkside-perf...er-performance-20-v-pabsp-20-li-b2/p100272168) stoji notica "Bald verfuegbar!". Dakle, uskoro dostupno. Nama Horvaćanima inaće nije dostupan online shop Lidl, ali ako ga ima tamo pojaviti će se uskoro i u prodavaonicama. :geek: Some day...
Ma eto
Pratin ako se pojavi pa cu uzet
Mada zadovoljavajuci je i obicni parkside
Uzmen pa nek se nade…..
Malo previse mi dat love za Milvoki……
 
Da li se može negdje promijeniti jezik na njihovoj stranici niš ne razumim?
 
Neznan sta oce
Popis svih alata Parkside sta Lidl prodaje ili tjednu ponudu u katalogu
Ja pratin svski tjedan oce li se ukazat Parkside Performance(crni) ali nema
To izgleda nije za Balkance.Samo za zapadnoeuropski gospodu
Mada ima i ovako nelosih stvari….. i klasicni parkside aku busilica….onako za osobnu potribu
Samo je jedan četvrtak ako se ne varam rano proljetos stavljeno par Performance stvari na akciju i više nikad...bila je aku bušilica, pila, brusilica i udarni odvijač...ja sam se nećkao oko bušilice i sad mi je žao što nisam uzeo...
 
Ova mi se ne čini loša za razliku od one jeftine srebrne. Gumirana je na dodir a evo i crvena etiketica 3 godine garancije Cer.JPG
 
jel neko koristio sprej za ciscenje lanca i za podmazivanje?
cijena mi je prilicno smijesna prema ''markama'' pa nisam bas siguran koliko je dobro
 
jel neko koristio sprej za ciscenje lanca i za podmazivanje?
cijena mi je prilicno smijesna prema ''markama'' pa nisam bas siguran koliko je dobro
Ja korisitin
Za ciscenje se brzo potrsoi
Za mazanje je Ok jer ne prska…ne usere felgu
A jel dobar……naravno da je…..lanac i ne triba nista cisitit
Nakon 30,40,50 iljada uzmes novi…..
Prema tome
 
malo me strah stavljati to za podmazivanje pa da on ne odradi posao kak treba pa lanac ode u vjecna lovista prije neg bi trebao.
ovo za ciscenje mi djeluje da ne bi trebalo puno stete napraviti cak i ako je jeftiniji ili nekvalitetniji
 
malo me strah stavljati to za podmazivanje pa da on ne odradi posao kak treba pa lanac ode u vjecna lovista prije neg bi trebao.
ovo za ciscenje mi djeluje da ne bi trebalo puno stete napraviti cak i ako je jeftiniji ili nekvalitetniji

Neću ulazit u lidl sprejeve nisam koristio, al mislim da ti je ovo razmišljanje kontra.
Loš sastav/odabir sredstva za čišćenje može potencijalno oštetit o/x-ringove, a podmazivanje je tema za sebe, ja sam odustao od toga.. imam neku glupu teoriju da obzirom da mi lanac nakon vožnje nije nikad vruć, znači da nema trenja iako je suh (samo wd40), znači da nema koristi od podmazivanja.. ali svatko treba postupiti po svom mišljenju a ako nema mišljenja onda nečim podmazat..

Svakako ga zašpricam nekim sprejem i poslije vožnje očistim ako se idem vozit zimi na posoljene vlažne ceste/makadame, radi hrđe, isto kao i gore, iz vlasitith iskustava i razmišljanja.
 
malo me strah stavljati to za podmazivanje pa da on ne odradi posao kak treba pa lanac ode u vjecna lovista prije neg bi trebao.
ovo za ciscenje mi djeluje da ne bi trebalo puno stete napraviti cak i ako je jeftiniji ili nekvalitetniji
Amo ovako
Znaci lanac skoro pa da i ne triba podmazivat….masu svita tako
I onda imas sredstvo za podmazivanje….znaci bas za podmazivanje
Moze bit lose samo u tome da ne podmaze dovoljno tj kako triba a prije smo rekli da masu svita ne dira nista
Prema tome……
Jedino di te mozd bit straj je u sredstvu za ciscenje…..
 
Radije namažem gustim uljem svakih 300-500 km, kako mi dođe nego da kupujem sprejeve po 100+ kuna i šprickam, na kraju na sprejevima uštedim za novi set lanca i lančanika pa sve i da skratim vijek za 30% u što sumnjam. Niti na jednom kompletu lanca dosad nisam vidio da je preporučen ikakav spray, na svakom je pisalo o održavanju SAE90 i zadnje vrijeme se toga držim ko pijan plota. Imam neka 2 spreja u garaži koji su već puni prašine. Otkad mažem samo uljem nemam one skorene grude pune prašine i šodera kod prednjeg lančanika.