LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

ako imate kakve zelje iz lidla treba ih kontaktirati i dati da zabiljeze sto bi htjeli i tako povecati sanse da vrate u ponudu... tak mi je rekla teta na infu
kad je lidl tek dosao moto ponuda im je bila mrak, svega i svacega je bilo.. a sad kaciga potkapa i ako je srece cerada
jos dan danas imam disk lock i grijace koljena kupljene u zlatno doba lidla...
 
ako imate kakve zelje iz lidla treba ih kontaktirati i dati da zabiljeze sto bi htjeli i tako povecati sanse da vrate u ponudu... tak mi je rekla teta na infu
kad je lidl tek dosao moto ponuda im je bila mrak, svega i svacega je bilo.. a sad kaciga potkapa i ako je srece cerada
jos dan danas imam disk lock i grijace koljena kupljene u zlatno doba lidla...
Aa pa da..bilo je i koznih hlaca i jakni(samo sam hlace jednom uzeo..evo mi ih frend joa nosi jer sam smrsavio lol)..cak sam jednom i cizme kupio(izdrzale su bome dugo).haha.
 
Ima neko tank/repnu torbu iz idućeg kataloga? Dojmovi i iskustva?
Isto I za moto ruksak
 
Mislim da je za tu lovu ekstra, i ima dobar sistem base-plate-a pa se jednostavno stavi i skine bez vezanja i zatezanja dodatnog
 
Ima neko tank/repnu torbu iz idućeg kataloga? Dojmovi i iskustva?
Isto I za moto ruksak
Imam i stvarno je ok torba, stane dosta toga u nju, pogotovo kad se raširi...malo su digli cijenu koliko vidim, bila je oko 190 kn prošle godine kad sam je kupio ako me sjećanje dobro služi.
 
od 5.05.
ima ko ovu torbu za rep, jel čemu
 

Attachments

  • Bez naslova.png
    Bez naslova.png
    192.7 KB · Views: 0
ja planiram uzeti ruksak, čini se da valja a cijena je podnosljivih 222 kn. Jel ima tko da podjeli iskustva ?
 
Imam ruksak, čvrst je i ima dobar sistem kopčanja preko prsa, dosta pretinaca i deblja spužva na više mjesta tako da nije loša kupovina, uzeo sam si ga više za ovako jer rijetko ide na leđa na motoru
 
  • Like
Reactions: Xj6_2013

Preporuka: Queen Margot 8YO Blend Scotch Whisky, kad naletite, probajte.​

 
  • Like
Reactions: pikacu79
Koja navala .,ajmo,akcija...
 

Attachments

  • Lidl.jpg
    Lidl.jpg
    2.3 MB · Views: 0
jbt samo potkape i bubreznjake stavljaju...pa ima jos moto oprem (i zalosno je sto su ju nekad davno i imali)
 
Ma e.,svega pomalo.,potkape su im OK.,Bubreznjaci OK.,a evo i kacige na Akciji...za kacigu neznam,al za te solde vjerovatno dobra,i nova...
 

Attachments

  • Akcija.jpg
    Akcija.jpg
    1.8 MB · Views: 0
Za skuterašenje po gradu sasvim ok za tu cijenu, nije ti žao ak ti padne, izgrebe se, "posudi" netko s retrovizora
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Za skuterašenje po gradu sasvim ok za tu cijenu, nije ti žao ak ti padne, izgrebe se, "posudi" netko s retrovizora


Upravo zato ju i zelim! Kolega s posla ima tu Jeticu i iskreno uopce ne izgleda jeftinola..dapace fina je