LIDL uopće... po svim datumima i akcijama

Ja sam prije 5-6 godina frendu kupio onaj pametni punjac u Lidlu i kad je isprobao doma bio je neispravan. Otisao je vratiti pa su mu rekli da taj sto vraca nije taj kojeg je kupio, da je taj stariji i proizveden 2009. Na kraju su mu vratili novce ali zajebavali su.
...a prava istina je ?
 
Prava istina je da sam ja(za frenda) kupio zadnji punjac koji je bio dostupan i da je u paketu bio stariji neispravan model kojeg je netko na neki nacin uvalio unutra. Da li je to napravio prodavac, dostavljac ili kupac na neki nacin ne znam. Uglavnom, nakon malo zajebavanja vratili su mu novce a on je kupio CTEK.
 
  • Like
Reactions: enduro
Ja sam prije 5-6 godina frendu kupio onaj pametni punjac u Lidlu i kad je isprobao doma bio je neispravan. Otisao je vratiti pa su mu rekli da taj sto vraca nije taj kojeg je kupio, da je taj stariji i proizveden 2009. Na kraju su mu vratili novce ali zajebavali su.
Eto,za malo zajebancije je dobiio novi,a vratio im stari,rabljeni i neispravan!
 
I sad poslodavce koje sile svoje zaposlenike i koriste njihovu situacije(većina ih je u lošoj financijskoj situaciji pa pristaju na sve) treba žaliti kada ih netko zajebe. Kao što sam napisao,ja jednostavno nisam takav i nikada neću nikoga zajebati ali iskreno mi bude drago kada netko zajebe nekoga takvoga

koliko ti je drago, ono svršavaš ili ti je samo milo..
 
  • Haha
Reactions: WraGG and strasilo
da se vratimo na temu..
iduci tjedan 21.11 - aku busilica odvijac - zelena 400/1400okretaja, 45Nm, i 20v /velika baterija/ 299kn (sa baterijim)
24.11 - Crna aku busilica/odvijac - 460/1750kretaja, 35Nm, 12v (stapicasta baterija - 299 (sa baterijom) - kao 50% snizena sa 599kn.

neko ima iskustva s jednom il drugom?
cijena ista, prica se da su crne bolje, al ova ima slabiju bateriju i manje Nm , a vise okretaja(teoretski) pa ak ko koristi il zna vise
zelenu nemrem naci na webu
 
da se vratimo na temu..
iduci tjedan 21.11 - aku busilica odvijac - zelena 400/1400okretaja, 45Nm, i 20v /velika baterija/ 299kn (sa baterijim)
24.11 - Crna aku busilica/odvijac - 460/1750kretaja, 35Nm, 12v (stapicasta baterija - 299 (sa baterijom) - kao 50% snizena sa 599kn.

neko ima iskustva s jednom il drugom?
cijena ista, prica se da su crne bolje, al ova ima slabiju bateriju i manje Nm , a vise okretaja(teoretski) pa ak ko koristi il zna vise
zelenu nemrem naci na webu
Imam ja zelenu ali ju ne koristim otkako sam presao na Bosch,za neku kucnu upotrebu sasvim dovoljna za nesto ozbiljnije i nije nesto.
 
dal je primarno odvijac il ima snage za probusiti rupe u zidu za recimo policu il tak nesto
Imam ja zelenu ali ju ne koristim otkako sam presao na Bosch,za neku kucnu upotrebu sasvim dovoljna za nesto ozbiljnije i nije nesto.
 
Neznam,al meni je za Knauf povidalo milione vida,i ko zna koliko ce jos...
 
obicna aku busilica,za busiti drvo metal itd...nije udarna....ali u ciglu ili u fugu ces probusiti i sa njom samo ces borer ilitiga svrdlo nakon par rupa ili brusit ili bacit
Imaš borera za zid koji nisu za "čekić" .. ;)
 
ne, jebemumiša ... vidija borer koji NE koristi čekić uopće ... Imaš oznaku na pakiranju i upute .. ;)
 
  • Like
Reactions: Grom90