LIJEPLJENJE PLASTIKA

st_ninja

New member
dakle...imam pitanje....di u splitu ili blizoj okolici zalipit plastiku....motor mi je pa sa nogare NA USKRS i pukla plastika ispod sica :_(((((( naravno ostaje pitanje i di to sve skupa piturat i pripremit jer ima jos zafrizanih plastika na boku.. :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
 
st_ninja said:
dakle...imam pitanje....di u splitu ili blizoj okolici zalipit plastiku....motor mi je pa sa nogare NA USKRS i pukla plastika ispod sica :_(((((( naravno ostaje pitanje i di to sve skupa piturat i pripremit jer ima jos zafrizanih plastika na boku.. :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:
plastike se ne lijepe nego se vare :wink:
 
st_ninja said:
dakle...imam pitanje....di u splitu ili blizoj okolici zalipit plastiku....motor mi je pa sa nogare NA USKRS i pukla plastika ispod sica :_(((((( naravno ostaje pitanje i di to sve skupa piturat i pripremit jer ima jos zafrizanih plastika na boku.. :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:

sva sreća da ti nije pao na pod





:mrgreen:
 
ima ti na poljickoj kad se spustas od elektro dalmacije s desne strane,i ima ti u solinu
 
sva sreća da ima normalnih ljudi pa daju noramalan odgovor...zalijepit zavarit isti k...c bitno je da se popravi...
nosim u solin....