Link za Runner 125

Nike said:
VX 125 ima 15 KS a ditech 7 konja...

Servisni interval za izmjenu remena je 12.000 a ne 4.000
Svako 6.000 je izmjena ulja. Dok je pod garancijom potrebno je svako 3.000 ići na redoviti konmtrolni servis


dakle eto.... svakih 3000 kontrola lol a svakih 6000 na servisu...

uzmi cijenu ditecha + kit i opet jeftinije... i opet manje troši..a momenta ima više za popizdit....

i yamaha ima više konja pa ju rsv totalo kolje na stazi =)
 
m1losh99 said:
Jel ima kit za VX125? Koji?

polini , malossi, TP

http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=120&Modello=MO/GIRUVX125&Famiglia=0&CodArt=3111473

http://it.catalogo.polini.it/it/pagina_710.28.html

evo pa gledaj :mrgreen:
 
Ej ma taj ditech je ravno za u smeće to su kašete kakvih nema...
Winder shvacam da to vozis i tako,al jebemu je....vidio sam i h milion....i svi su u kurcu kako god okrenes....
Evp pazi ovo uzmem pure jet runner i vozim se po zadnjem ko gospodin čovjek recimo,uzmem apriliu ditech dignem ga po uadnjem,zatrokira spustim ga i ne radi vise,prvo trokirao poslje nece ni da pali....Ja ga dignuo po zadnjem 2 metra i crknuo....nema to sad veze ali inace svi imaju problema sam ose kvari te bobina,te ovo te ono ,ta struja je kurac....
Uzmi ti radije vxr 200 pa si miran motor ide i malo trosi
 
Ma dietech je shit. Svi same probleme s njima imaju.
Nije mi nešto drag runner ali mislin da ti je bolji izbor.
A šta se tiče vilica za runner, totalno smeće ka i stabilnost, al za normalnu vožnju je više nego dobar.

Meni je još najdraža minareli mašina, djelova u svakoj trafici, kvalitetne i dosta traju, jedini minus šta san naša je pumpa od vode koja brzo procuri kod tuniranih skutera.

Inaće svaki malo bolji 70ccm (karb., vario & remen, kit) je brži i u ubrzanju i konačnoj od 125 4t runnera. :mrgreen:
 
Dečki vidim da ste se opako počeli svađat pa bi samo htio reč da taj skuter ne namjeravam tunirat i nije mi bitno ubrzanje i krajnja brzina i neću se vozit po zadnjem, ni prednjem ni uletavat u zavoje!
Uzeo bih ga kao prijevozno sredstvo do posla i doma. Neću da je 2T i da je 50 ccm. samo su me zanimala iskustva sa tim skuterom, tj, kvarovi i održavanje. zato molim vas nemojte se svađat koji je brži, startniji, bolji za stuntanje i sl. jer to ionak nebudem izvodio :mrgreen:
Pozdrav svima :D :cool:
 
Lino Bad said:
Dečki vidim da ste se opako počeli svađat pa bi samo htio reč da taj skuter ne namjeravam tunirat i nije mi bitno ubrzanje i krajnja brzina i neću se vozit po zadnjem, ni prednjem ni uletavat u zavoje!
Uzeo bih ga kao prijevozno sredstvo do posla i doma. Neću da je 2T i da je 50 ccm. samo su me zanimala iskustva sa tim skuterom, tj, kvarovi i održavanje. zato molim vas nemojte se svađat koji je brži, startniji, bolji za stuntanje i sl. jer to ionak nebudem izvodio :mrgreen:
Pozdrav svima :D :cool:

Onda kupi i uživaj :cool:
 
oxio said:
Lino Bad said:
Dečki vidim da ste se opako počeli svađat pa bi samo htio reč da taj skuter ne namjeravam tunirat i nije mi bitno ubrzanje i krajnja brzina i neću se vozit po zadnjem, ni prednjem ni uletavat u zavoje!
Uzeo bih ga kao prijevozno sredstvo do posla i doma. Neću da je 2T i da je 50 ccm. samo su me zanimala iskustva sa tim skuterom, tj, kvarovi i održavanje. zato molim vas nemojte se svađat koji je brži, startniji, bolji za stuntanje i sl. jer to ionak nebudem izvodio :mrgreen:
Pozdrav svima :D :cool:

Onda kupi i uživaj :cool:

Hvala, nadam se da budem.Danas sam ga trebao ić kaparit, ali to bu pričekalo do ponedjeljka!