LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Možda se onda nešto promijenilo. Zadnji puta kada sam morao mijenjati zbog potrošene baterije sam morao platiti nekih 100- tak kuna. Zamjena, prijepis, štogod. Ali novac za drugi uređaj, jer se ne mogu mijenjati baterije.
 
Mislim da je bila besplatna zamjena dok je u garanciji (mislim 2g) a ako nije se plaćalo.
Ja sam isto morao platiti zamjenu zbog potrošene baterije a i ova mi sada jako loše lovi.
 
  • Like
Reactions: snoopyx
RIP 😟😎

IMG_20240807_074619.jpg
 
šta je smiješno..
Ja koristim Bina Istra Enc. Pred godinu i pol mi izletio iz jakne motora. Dao 25e samo za uredaj. Kupio ga pred 4 godine za 200kn. Oni cak i ako baterija crkne ti naplate novi... Rijetko daju one zamjene staro za novo ili enc za kunu.
To na hacu vas caste tako popustima.
 
  • Like
Reactions: Village
i meni na hacu je rikla baterija i morao sam kupit potpuno novi jedino šta su ga povezali s mojim accountom pa bar nisam izgubio tih par evrića koje je bilo na računu

i sad taj novi više ne radi i ko mu jebe mater, uzmem papirić i na plaćanju dam uređaj i kukac u kućici skine lovu s njega
 
Ja koristim Bina Istra Enc. Pred godinu i pol mi izletio iz jakne motora. Dao 25e samo za uredaj. Kupio ga pred 4 godine za 200kn. Oni cak i ako baterija crkne ti naplate novi... Rijetko daju one zamjene staro za novo ili enc za kunu.
To na hacu vas caste tako popustima.

dobro, bila je riječ o encu u hrvatskoj, za istru je drugo..😎
 
ja sam imao dva ENC-a

kad mi je bila gotova baterija na
onom za auto prebacio iznos na
onaj za motor i promijenio kategoriju

sad i taj šteka tj. neki ga uspije
očitati, a neki ne, pa moraju oni

nadoplaćujem ga preko aplikacije-bon i dok ne bude
taj novi sistem bude tako

oba ENC-a su oni stari s većom i
boljom baterijom koju ako baš
hoćeš možeš sam rastaviti i...

motorom rijetko odem na AC, a
bilo je lakše za prolaz definitivno, a kako će sad biti za motore, budemo vidjeli
 

Iako tu stoje samo paketi, moguće je u biti doći kupiti ENC i na njega nadoplatiti koliko hoćeš, a ponekad znaju imati akcije, kako sam i sam naletio na jednu u pravo vrijeme baš kada mi je trebala, pa me uz 50 eura sam uređaj izašao free, jer sam dobio na bonusu uplate preko 50 eura...
 
Imam ENC od samog početka. Onda mi je trebao jer sam često putovao u Split i ako su uplatio 1000kn, dobio si aparat besplatno. Taj prvi mi je prije desetak godina (možda i više) riknul i dobio sam novi (ovaj manji) gratis. Taj uredno radi, a jedino mjesto gdje zna zaštekati je ulaz na Lučkom s desne strane.
 
Prednost - prvo ti je jeftinij prolaz (čini mi se 20ak posto, da sad ne guglam), a ako ga možeš staviti u troškove poslovanja onda je još jeftinije

Da li će biti lakše, to bumo vidjeli. U svakom slučaju bi trebalo biti malo brže.
 
pa naravno da je lakše

mi... o prošlim vremenima

BTW
negdje sam pročitao kako je
bilo problema kod očitanja rege motora ...možda su usavršili
 
da, dodatni popust

a u vezi kamera,
pouzdano znam kako kamere za crveno-pješak imaju problema s očitanjem pojedinih motora,

meni trenutni motor ima veću prednju siluetu, nego prošli i ne snimi ga uvijek, iako je preko 50km/h
tj. jednostavno se ne aktivira😁
 
Meni to treba 1-2 puta godisnje, tako da ENC necu uzimati sigurno. Na istu shemu imam i Austriju. Kod njih se to zove Flex i skida lovu sa Paypala pri ocitanju registracije.
 
a ja razmišljam o kupnji onog i za BiH 😁

koliko sam puta već prošao Prnjavor - BL, Zenica - Tarčin i dalje, ne znam što već i nisam

samo mi već mrsko pretljati po džepovima za karticu/lovu 😁😉
 
najviše bih volio kad bi svima
mogao dati neku "lijevu karticu", kao za Aliexpress, npr. Aircash,
pa ako očitaju - očitaju,

a ako ne skinu lovu, 'ko ih j. 😁