LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Prilicno cista situacija... nadam se da je lik ok.


Cista i glupa istovremeno. Zna se ko je kriv za sudar, a kome ide kazna jer je vozio gdje nije smio, ali, tako lako bilo prevenirat da je samo jedan od njih dvojice bio skoncentriran i gledao, al ne, obojica ko da su sami na cesti.
 
Motor nije bicikl, ako već radi prekršaj onda neka barem pazi na sebe. Često koristim crvenu trako na tom dijelu i zna se gdje se ide a gdje se koči...
 
Motor nije bicikl, ako već radi prekršaj onda neka barem pazi na sebe. Često koristim crvenu trako na tom dijelu i zna se gdje se ide a gdje se koči...


Tak je, Ja cesto iz Palmoticeve udjem tam na zeleni val i crvena traka ak je guzva. Al cak i na krizanju sa Petrinjskom pripazim jer ponekad ljudi skrecu i u krivi smjer, a ovo krizanje se ne sjecam da li sam ikad prosao tim dijelom, ubacim se u traku za aute pa onda nakon krizanja eventualno opet u bic traku
 
Da, to skretanje u krivu traku ili barem cimanje ramenom je uobičajeno. Ja prođem i tu na Tomislavcu ali brzinom paralelnom s autom i nekih 2 metara iza. :mrgreen:
 
Bees ga...ja nekako uvjek vozim iza auta,tako da mi je kao da vozim i auto...i sve OK... jedino kad je 100 % ravno i sigurno,al kod motora nema nista 100%...
 
Koma, prošao sam tu istim putem 1h kasnije.
Pratim bicikle 20-25 km/h, vrlo često su brži od auta, rijetko kad nas ulovi opet crveno, ako bicikala nema onda polako bic trakom kroz skretanja za desno a nekad mijenjanje bic-auto trake da ne razmišljam o tim skretanjima, ne volim one gumene razdjelnike prije križanja.
 
Last edited:

Obični vozači s maksimalnih 0,5 promila alkohola u organizmu za upravljač automobila, osim u Hrvatskoj, smiju sjesti i u Austriji, Belgiji, Bugarskoj, Cipru, Danskoj, Finskoj, Francuskoj, Njemačkoj, Grčkoj, Irskoj, Italiji, Latviji, Luksemburgu, Malti, Nizozemskoj, Portugalu, Sloveniji, Španjolskoj i Švicarskoj. Granicu je na 0,4 spustila Litva, a na 0,2 dozvoljena promila su Estonija, Norveška, Poljska i Švedska. Češka, Mađarska, Rumunjska i Slovačka uopće ne toleriraju alkohol za volanom, odnosno kod njih je dozvoljeno voziti s 0,0 promila alkohola u organizmu.
 
to su ubojice za volanom,sebe i drugih...ako piješ ne vozi...i to treba biti 0 % ... to je to., - umor za volanom- teško spriječiti,to je u glavi.,ne-znam čemu žurba.,ja uvik kažem poo-oomalo...isto dodjem...,to dozvoljeno 0,4 %...ili 0,5 % ... to je punjenje proračuna...ko šiša volan...i tebe ...
 

U materijalima za obuku volontera tih centara postoje upute kako nagovoriti trudnicu na odgodu pobačaja ili uporabu hitne kontracepcije. U njima također stoji kako kondomi ne djeluju i da pobačaj može preobratiti partnere u homoseksualce.
 
Nije poanta i bitno tko je on,nego to da su covjeku ukrali motor...koja ste vi nakupina debila
 
....jos jedan
 

Attachments

  • Screenshot_20210416-163830_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210416-163830_Samsung Internet.jpg
    1 MB · Views: 0