LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI


 
  • Like
Reactions: Dene
vidim da se tu kod nas medu uvjetno receno bogatijom ekipom, pojavilo u zadnjih par godina dosta crne djece. To mi djeluje zanimljiv slucaj, nekako ne vjerujem da je trafficking nego su da su vjv lazirali nesto zbog sjebane birokracije.
 
  • Like
Reactions: Dene
Meni je u cijeloj situaciji s posvojenjem, kako su već neki rekli,najgore što kod nas to traje toliko dugo i ima toliko problema da se jednostavno ljudi odlučuju za djecu iz inozemstva jer je jednostavno lakše i brže. Nije mi jasno zašto država radi tih ljudi koji žele posvojiti ali i radi te jadne djece koje nemaju ništa,ne napravi nešto da se to olakša i ubrza.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Meni je u cijeloj situaciji s posvojenjem, kako su već neki rekli,najgore što kod nas to traje toliko dugo i ima toliko problema da se jednostavno ljudi odlučuju za djecu iz inozemstva jer je jednostavno lakše i brže. Nije mi jasno zašto država radi tih ljudi koji žele posvojiti ali i radi te jadne djece koje nemaju ništa,ne napravi nešto da se to olakša i ubrza.
Nije kod vas, trava nije zelenija kod nas, vec u cijeloj EU. Pitaj cika Klausa zasto je tako :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene
Nije kod vas, trava nije zelenija kod nas, vec u cijeloj EU. Pitaj cika Klausa zasto je tako :mrgreen:
Ma koliko sam skužio,ni u Americi nije to ništa bolje,ali to ne znači da se kod nas ne može napraviti da bude bolje,pa šta ne možemo bar u nečemu biti bolji? Za to bar nije potrebna lova nego samo dobra volja
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Moze se svuda napraviti bolje to nije problem i lako je ali nije namjera :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene
Moze se svuda napraviti bolje to nije problem i lako je ali nije namjera :mrgreen:
Slažem se s tobom,ali nisu sve stvari iste,a ovo je jedna od onih tema gdje bi se stvarno trebalo potruditi,a i u interesu je najviše te djece ali i posvojitelja kao i same države
 
Za djecu ih nije briga, za posvojitelje još manje, a panjevi koji odlučuju o tome nemaju nikakve osobne koristi da bi nešto mijenjali pa je situacija takva kakva je.
 
Nego, nema Marušića.....biće na skijanje iša digod pa gleda kako se po EU vozi.
 
  • Haha
Reactions: Dene
Ma koliko sam skužio,ni u Americi nije to ništa bolje,ali to ne znači da se kod nas ne može napraviti da bude bolje,pa šta ne možemo bar u nečemu biti bolji? Za to bar nije potrebna lova nego samo dobra volja
Bit će da je to zbog pitanja trgovanja ljudima !
 
  • Like
Reactions: Dene