LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Aj izbrišite taj link prije nego Marušić, ili još gore 3alfa3 vidi tu tablicu naprid.
A jbt...slušal sam ga jučer na nekom radiju u autu i odmah danas proljev dobil, sad kad si ga spomenul vidim da bude se to malo odužilo. Radi Marušića, a ne alfa mužjaka...da ne bi krivo pomislili:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: 3alfa3
Vratit ćemo se robnoj razmjeni i problem riješen. :mrgreen: Uglavnom, imam povjerenja u balkansku sposobnost pronalaženja zaobilaznih načina... 😄
 

Tako je jednom prije cca 30 godina pisalo kako su rutinskom kontrolom liku u Novom Zagrebu fantasticni ulicni drotovi skuzili knjigu cije su stranice bile natopljene u kokain. :mrgreen:
 
Šta kažu cjepiše ravnozemljaši za ovu teoriju zavjere .....

Ma zavjera teorije sad ce te ova omladina demantirati 😁
 
  • Haha
Reactions: JosipS
Ma zavjera teorije sad ce te ova omladina demantirati 😁
Kod nas su trazili da se sve preko 100€ prati i da se ne moze cashom platit vise od 100€, prvi pokusaj nije uspio a drugi je vec spreman al to samo nama tepsijasima smeta ovi mladi lepolevi to vide kao napredak i jos kad satom placaju nema vece srece za njih pogotovu ako imaju poveliku njegovanu bradu a ne vaku ko u mene drvosjecarsku 😂
 
Šta kažu cjepiše ravnozemljaši za ovu teoriju zavjere .....


Po čemu je to TEORIJA zavjere?? Po meni je to očita PRAKSA i oživotvorenje zavjere na koju - skupa sa posljedicama - pametni ukazuju već dugo vremena, no slijepim klimavcima koji ne razumiju odnovne stvari i sve gledaju samo kroz prizmu osobne guzice - to je i dalje "teorija"... samo se ti cijepi, po mogućnosti pet puta u čelo da budeš siguran, a mene "rigidnog zaostalog srednjevjekovnog radikalnog klerofašističkog ustašu i ravnozemljaša" ostavi da živim u svom zaostalom svijetu, čekajući da shvatim kako je novovjeko "novonormalno" i ševa u dupe najveći probitak u povijesti, i kako je naš najveći interes dati šaci multimilijarderskih fašista da odlučuju o tome vrijedim li ja živjeti ili ne... najveća glupost takovih kao ti je u tome što smatraju da su oni pametniji i bolji od mene, a osobito da njima nisu namijenili istu sudbinu kao i meni, jer ti ćeš, eto, "biti pošteđen"... ti se definitivno uklapaš u elitu multimilijardera i židovske masonerije po svemu, stoga ne brini. Ni za sebe, ni za mene.
 
Po čemu je to TEORIJA zavjere?? Po meni je to očita PRAKSA i oživotvorenje zavjere na koju - skupa sa posljedicama - pametni ukazuju već dugo vremena, no slijepim klimavcima koji ne razumiju odnovne stvari i sve gledaju samo kroz prizmu osobne guzice - to je i dalje "teorija"... samo se ti cijepi, po mogućnosti pet puta u čelo da budeš siguran, a mene "rigidnog zaostalog srednjevjekovnog radikalnog klerofašističkog ustašu i ravnozemljaša" ostavi da živim u svom zaostalom svijetu, čekajući da shvatim kako je novovjeko "novonormalno" i ševa u dupe najveći probitak u povijesti, i kako je naš najveći interes dati šaci multimilijarderskih fašista da odlučuju o tome vrijedim li ja živjeti ili ne... najveća glupost takovih kao ti je u tome što smatraju da su oni pametniji i bolji od mene, a osobito da njima nisu namijenili istu sudbinu kao i meni, jer ti ćeš, eto, "biti pošteđen"... ti se definitivno uklapaš u elitu multimilijardera i židovske masonerije po svemu, stoga ne brini. Ni za sebe, ni za mene.
Ako ne vidiš sarkazam u mom postu, zaista ne znam što odgovoriti. Uz duboku ispriku, naravno.
 
  • Like
Reactions: Village
a da bi ga prodo ciosu za 635,46 ćuna auto bi trebo bit težak 317,73 kila

barem su meni dali dve ćune za kilo

skoro ko hadezejski mozak

tak da je on prodo kurac a ne auto