LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Informacije iz povijesti preko e-povjest.com su pouzdane s obzirom da koristimo pomoć umjetne inteligencije tvrtke OpenAI.

:LOL: :LOL: :LOL:


daj još
 
Informacije iz povijesti preko e-povjest.com su pouzdane s obzirom da koristimo pomoć umjetne inteligencije tvrtke OpenAI.

:LOL: :LOL: :LOL:


daj još
De mi ovo desifruj, ja sam star i ne znam nista o (fake) stranicama. Jel ovo istina ili nije

 
  • Like
Reactions: Dene
Ovaj puta se nisu potrudili prevesti niti urediti tekst.
IMG_6362.jpeg
 
  • Haha
  • Like
Reactions: pikacu79 and Dene
Dosta je izmijenjen u odnosu na radnu verziju; uvodi se pojam ekološke štete na pomorskom dobru, pomorski i lučki redari, a sve ilegalne građevine koje nisu vidljive na snimci iz 2011. godine u roku od 18 mjeseci bit će uklonjene!

 
  • Like
Reactions: pikacu79 and Dene
Još samo da to i sprovode, ovaj rusvaj po valama se ne može trpit !
Ma daj, pa triba bit naivan ka Francuska sobarica za to. Onda, ilegalno nasipanje mora pa gradnja postaje legalna ako je prije 2011, bez obzira na pomorsko dobro? Ilegalni putevi koji vode do ilegalnih objekata, a ilegalno su prošli tuđim parcelama? Kuće "namazanih" i političara iza 2011 će se srušit? Slušam ja to ima 30 godina, ovi i dalje grade di god zažele. Obalni pojas, gradi i opali u beton? Pomorsko dobro ----- "ziđaj". Mogu srušit nekom jadniku koji neće imat za platit dozvolu i kaznu koju će izmislit za pravdat ove koji imaju i dobit će dozvole. Ali do 2011 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene and Shepa