LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI


:love:
 
  • Love
Reactions: Grom90
  • Like
Reactions: pikacu79

Attachments

  • Rosberg.jpg
    Rosberg.jpg
    99.1 KB · Views: 0

U Kninu....jbt svašta si stranci dopuštaju....dobro da ih netko nije roknuo...tri prsta, šamar djetetu....sramota....hoće našu vlast tri prsta smetat kao i ZDS? Ili mi moramo biti miroljubivi sluge po kriterijijima EU, a nama se može svašta raditi u našem dvorištu?
Da se razumijemo ne podržavam ni nasilje ni ekstremizam ni namjerno provociranje usklicima ili prstima pa bio i to srednji.....ali ovo je previše.
 
Last edited:

U Kninu....jbt svašta si stranci dopuštaju....dobro da ih netko nije roknuo...tri prsta, šamar djetetu....sramota....hoće našu vlast tri prsta smetat kao i ZDS? Ili mi moramo biti miroljubivi sluge po kriterijijima EU, a nama se može svašta raditi u našem dvorištu?
Da se razumijemo ne podržavam ni naselje ni ekstremizam ni namjerno provociranje usklicima ili prstima pa bio i to srednji.....ali ovo je previše.
Neće.
 
  • Like
Reactions: Dene

U Kninu....jbt svašta si stranci dopuštaju....dobro da ih netko nije roknuo...tri prsta, šamar djetetu....sramota....hoće našu vlast tri prsta smetat kao i ZDS? Ili mi moramo biti miroljubivi sluge po kriterijijima EU, a nama se može svašta raditi u našem dvorištu?
Da se razumijemo ne podržavam ni naselje ni ekstremizam ni namjerno provociranje usklicima ili prstima pa bio i to srednji.....ali ovo je previše.
Treba uvesti da svatko tko maše s tri prsta da mu se odmah odrežu,a ovom četniku koji je udario dijete od 13g treba ispaliti metak u čelo
 
Kako je rekao jedan ubojica za svoju žrtvu silovatelja djeteta. Ja mu ne sudim. Sudi mu Bog. Time što sam ga ubio samo sam mu zakazao sastanak kod Boga....malo gruba anegdota ali tako je rekao.
Kažem nasilje ne opravdavam...ali tim nasilnicima strancima poručujem da slobodno mašu prstima malo češće i tuku djecu te napadaju državu možda im se posreći i zakazivanje sastanka....ima ljudi s tankim živcima pa nek samo daju
 
  • Like
Reactions: Dene
Ili određeni pripadnici talijanskog naroda u slobodnom prijevodu kao upozorenje kažu.....doći ćemo.ima nas mnogo.nećemo stati/prestati
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Dene
Treba uvesti da svatko tko maše s tri prsta da mu se odmah odrežu,a ovom četniku koji je udario dijete od 13g treba ispaliti metak u čelo
Osveta se servira hladna, To govno ima imovinu u HR. Samo mu lokalci ljepo ove zime kad sve slegne lagano užgat.
 
  • Like
Reactions: Dene