LINKOVI NA RAZNO RAZNE VIJESTI IZ BESVIJESTI

Screenshot_20220304-163545_Chrome.jpg
 
Koliko jebenih budala koji puše USA-židovske aranžmane kontra Rusije ima, to je prestrašno, i kakve im to idiotske ideje iz čiste gluposti padaju na pamet - i to je prestrašno... kao ona debilana kada su zabranili ruski balet, jer - eto! - ni Čajkovski se ne uklapa u tikvu one budaletine Zelenskog, najvećeg zločinca protiv svog naroda otkada Ukrajina postoji...

https://hr.n1info.com/svijet/dvije-...X5Q60m7RXTR17pCcD0n3su_mX1MlvDNfthUy6VDAQ4vf8
 
Koliko jebenih budala koji puše USA-židovske aranžmane kontra Rusije ima, to je prestrašno, i kakve im to idiotske ideje iz čiste gluposti padaju na pamet - i to je prestrašno... kao ona debilana kada su zabranili ruski balet, jer - eto! - ni Čajkovski se ne uklapa u tikvu one budaletine Zelenskog, najvećeg zločinca protiv svog naroda otkada Ukrajina postoji...

https://hr.n1info.com/svijet/dvije-...X5Q60m7RXTR17pCcD0n3su_mX1MlvDNfthUy6VDAQ4vf8
To s Cajkovskim je stvarno bio hladan tush i zvono na uzbunu kako stvari stoje
 
  • Like
Reactions: Village
To s Cajkovskim je stvarno bio hladan tush i zvono na uzbunu kako stvari stoje

Tako je, to je pokazalo da cijela stvar i nema puno veze sa antiratnim raspoloženjem, kao ni sa suosjećanjem ili pomoći Ukrajini, jer je cilj uperen direktno protiv Rusije i sa agendama koje žele Rusiju oslabiti zbog svojih političko-pohlepnih ciljeva, dokazano im se jebe za ikoga osim vlastitog džepa, i u tom smislu je Ukrajina samo sredstvo, a ne cilj.
 
Nisam siguran da li to vrijedi, meni je zeleni kurton uvijek u prometnoj, ipak živim u županiji omedjenoj granicama !
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
I ja sam nosio uvijek u torbici ispod sica, nikada problema, zelenu kartu u prometnu i bok, nema motora na kojem nema mjesta za to.

Sada imam Laqo osiguranje gdje je sve u mobitelu u Laqo aplikaciji, pa je dovoljno pokazati na ekranu mobitela policu, ionako policija ima uvid u evidenciju valjanosti i tehničkog i osiguranja i taj podatak dobiju kod provjere.
 
  • Like
Reactions: JosipS
Nekako ugurao prvu pomoc (svu ju izgnjecio samo da stane - stavio sam na forum fotku negdje kako to jadno izgleda :D ). Neki dan nasao i e izvjesce u stanu i zaguro i to ispod sica - za takve pizdarije si necu dopustit raspravljanja sa plavcima. Danas bila situacija na novoj branimirovoj sa radarom/laserom (iz ruke ciljao)..... Opleo sam po kocnici jer se palilo crveno, a misio sam da cu stic pa se malo jace popeljao (nisam stigo, ali sam stigo stat na vrijeme), nisam ni vidio policijski auto nasred branimirove odma iza krizanja :D Valjda me to kocenje zbog crvenog spasilo fine kazne jer nisam bio zaustavljen. Kretanje sa semafora i prolazak pored plavaca je nesto sto necu opisat, recimo samo da je bilo gusht :D