lipama-protiv-marginalizacije

Spori said:
Ma volio bih da se skupimo kako treba i da se vidi koliko nas je i da svi stojimo iza tih zahtjeva.
Naravno, samo problem što kod nas uglavnom se svaki prosvjed podržava iz fotelje jer svi misle da će to 'odraditi' netko drugi pa kad se kreneš raspitivat tko će podržat akciju, svi su ili na moru ili na vožnji ili na poslu ili imaju obiteljskih obaveza ili je loše vrijeme...tak da prije svega, problem je u nama a to samo pogoduje guzonjama koji nam kroje sudbinu.
 
Goc upravu si svi bi da drugi umisto njih nešto naprave. Zato inicijatori tribaju bit u tome 100%. Nisan vidija da se o tome piše na forumu osim na KLE forumu. Sastanak je 8. a nova akcija ako bude potrebna 13. Ajmo je napravit svagdi a ne samo u Lučkom. Ovaj put je policija reagirala i motoriste slala u jedan red. Neznam dali smiju radit takvu diskriminaciju. Ako ne smiju onda lipo svi ih odjebat i svaki u svoj red al na nivou cile Hrvatske
 
joke znaš i sam, nije to diskriminacija ali policija ima sve ovlasti kako bi osigurala normalan i nesmetan prolaz vozila ali opet nisu niti oni 'svemogući' pogotovo u slučaju kada većina odluči drugačije...  :wink: zato svakako ubuduće treba nastaviti podržavati ovakve akcije!  (y)
 
To lako riješimo idemo autima i plačamo lipama pa nek  :police: gleda po autima ko drži lipe u šaci  :D
 
šporki said:
To lako riješimo idemo autima i plačamo lipama pa nek  :police: gleda po autima ko drži lipe u šaci  :D
a di skupit tolke lipe.. :misli:

:mrgreen:
 
Tonči je popratio događaj i jednim filmićem....  (y)
https://www.youtube.com/watch?v=WKzzvQrZdZQ
 
Mislim da bi veći učinak imalo da se "slinimo" po autoputu, ono u najgore doba, npr. 15.8. popodne. Ak se dobro sjećam, najmanja dopuštena brzina na autoputu je 40 km/h, nek se u desnoj traci svi tak voze, a onda u lijevoj svako toliko pretiču sa 50-60 km/h.

I da vidiš gužve, a murja ti niš nemre...

I onda dođemo na kućice i plaćamo sa sićom. Ili još bolje, dođemo svi na kućice za novčanicom od 1000 kn, a došli smo samo iz Jaske. Pa takvih nek bude samo desetak, da vidiš sranja u blagajni...

Ja sam trenutno bez motora, ali ovo sve mogu izvest s autom, i stavim si natpis da podržavam motoriste ili kaj već...
 
Igoreta said:
Mislim da bi veći učinak imalo da se "slinimo" po autoputu, ono u najgore doba, npr. 15.8. popodne. Ak se dobro sjećam, najmanja dopuštena brzina na autoputu je 40 km/h, nek se u desnoj traci svi tak voze, a onda u lijevoj svako toliko pretiču sa 50-60 km/h.

I da vidiš gužve, a murja ti niš nemre...

I onda dođemo na kućice i plaćamo sa sićom. Ili još bolje, dođemo svi na kućice za novčanicom od 1000 kn, a došli smo samo iz Jaske. Pa takvih nek bude samo desetak, da vidiš sranja u blagajni...

Ja sam trenutno bez motora, ali ovo sve mogu izvest s autom, i stavim si natpis da podržavam motoriste ili kaj već...

Na autocesti u normalnim uvjetima je minimalno ograničenje 60 km/h.

A za ovo drugo boldano...aha, how yes no:

Sukladno članku 51. navedenog Zakona, vozač ne smije bez opravdanih razloga voziti tako sporo da bitno usporava prometni tok ili ugrožava druge sudionike u prometu, a kada je brzina kretanja manja od polovice najveće dozvoljene brzine na cesti ili dijelu ceste, vozač takvog vozila mora uključiti sve pokazivače smjera, osim ako koristi žuto rotacijsko svjetlo. Ako vozač ne postupi u skladu s citiranom odredbom Zakona o sigurnosti prometa na cestama, kaznit će se novčanom kaznom u iznosu od 300 kuna. Brzina kretanja vozila na cesti uz normalne prometne uvjete ne smije se ograničiti ispod 40 km/h.
 
Neka gmižu po žutoj traci, ionako im je to jedan od mudro koncipiranih zahtjeva...

Rišpekt. :mrgreen:
 
Kiki_Rotten said:
Na autocesti u normalnim uvjetima je minimalno ograničenje 60 km/h.

A za ovo drugo boldano...aha, how yes no:

Sukladno članku 51. navedenog Zakona, vozač ne smije bez opravdanih razloga voziti tako sporo da bitno usporava prometni tok ili ugrožava druge sudionike u prometu, a kada je brzina kretanja manja od polovice najveće dozvoljene brzine na cesti ili dijelu ceste, vozač takvog vozila mora uključiti sve pokazivače smjera, osim ako koristi žuto rotacijsko svjetlo. Ako vozač ne postupi u skladu s citiranom odredbom Zakona o sigurnosti prometa na cestama, kaznit će se novčanom kaznom u iznosu od 300 kuna. Brzina kretanja vozila na cesti uz normalne prometne uvjete ne smije se ograničiti ispod 40 km/h.
Ok, vozit ćemo 65 km/h.  :wink: A u tunelu 50 km/h.

Ako se držimo zakona, zakaj onda nitko nikad ne klepi šleper ili autobus koji pretiče sa 5 km/h više? On stvara gužvu i ugrožava druge sudionike u prometu, to je sigurno.
 
I onda se budete čudili kad vam neko porazbija pičke...

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk

 
Igoreta said:
Ok, vozit ćemo 65 km/h.  :wink: A u tunelu 50 km/h.

Ako se držimo zakona, zakaj onda nitko nikad ne klepi šleper ili autobus koji pretiče sa 5 km/h više? On stvara gužvu i ugrožava druge sudionike u prometu, to je sigurno.

zato jer u sleperu sedi vjerojatno netko ko glasa za HDZ ili ne glasa uopce... kak god okrenes, ni dobro  :LOL:
 
Igoreta said:
Mislim da bi veći učinak imalo da se "slinimo" po autoputu, ono u najgore doba, npr. 15.8. popodne. Ak se dobro sjećam, najmanja dopuštena brzina na autoputu je 40 km/h, nek se u desnoj traci svi tak voze, a onda u lijevoj svako toliko pretiču sa 50-60 km/h.

I da vidiš gužve, a murja ti niš nemre...

I onda dođemo na kućice i plaćamo sa sićom. Ili još bolje, dođemo svi na kućice za novčanicom od 1000 kn, a došli smo samo iz Jaske. Pa takvih nek bude samo desetak, da vidiš sranja u blagajni...

Ja sam trenutno bez motora, ali ovo sve mogu izvest s autom, i stavim si natpis da podržavam motoriste ili kaj već...
trenutacno, situacija na autocesti je da se desna traka vozi brze od lijeve  :LOL: :mrgreen:

najveci debili su sa tablicama ZG i Slovaci  :mrgreen:
 
Fronius said:
Tak su i oni DU taksisti mislili...

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
Je, al oni nisu bili spremni kak ćemo mi biti...
 

Attachments

  • slikica.jpg
    slikica.jpg
    114 KB · Views: 188
Igoreta said:
Je, al oni nisu bili spremni kak ćemo mi biti...
Da to meni izvadiš, pojel bi ga unutar minute... Skupa s tim motokultivatorom na kojem je prikačen

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk