lipama-protiv-marginalizacije

prpa said:
dok ne dobiješ po lampi,pošteno :LOL:
Nisam imal takvih slučajeva...

A ne kužim, kaj vas jebe? Ak nemate para za vozit motor, nemojte. Simple as fuck. A ne jebat normalan svijet koji ide na zasluženi odmor. Dost nas jebu turisti, samo još resičari i rišpekti fale.
Da citiram Iwu: motor vozim zbog sebe, ne zbog mira u svijetu. Kad to ne bum mogel financirat, ne bum se više vozil. Jebale vas bajkerske solidarnosti i ostale rišpektovske pičke materine. Imate Markov trg, pa protestirajte do mile volje. Možete i uzet striptizete, free grah, neki debilni bend koji ruži po takvim eventima, čak i zahvalnice možete dijelit. Boli me kurac. Al mene nemojte jebat s tim. Jebote cestarina, u 20 godina kaj vozim motore, po autocesti sam se valjda 5 put vozil, i 4 puta vjerojatno nisam platil. Al se autom vozim svaki dan na posel i doma. I poskupelo mi je 2 kune. Za 20 dana to je 80 kuna. Ideeeeš, propal bum.
Za ostala sranja nadrobljena u manifestu ne bum uopće trošil slova. Ak nemaš para za financirat motor, kupi bicikl. Evo, baš sam na moru pa gruntam. Sused ima neku plastičnu kadu sa 5 konja pentom koja troši litru na sat. Moje Yamahe u tandemu pocicaju i 60 litara. I kaj sad? Nije fer. On sa soma kuna goriva zbavi cijeli godišnji, ja jedva jedan dan. Najbolje da sad zemem lipe i jebem ljude na pumpi. Jel nije fer.
Rišpektić

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk

 
Fronius said:
Nisam imal takvih slučajeva...

A ne kužim, kaj vas jebe? Ak nemate para za vozit motor, nemojte. Simple as fuck. A ne jebat normalan svijet koji ide na zasluženi odmor. Dost nas jebu turisti, samo još resičari i rišpekti fale.
Da citiram Iwu: motor vozim zbog sebe, ne zbog mira u svijetu. Kad to ne bum mogel financirat, ne bum se više vozil. Jebale vas bajkerske solidarnosti i ostale rišpektovske pičke materine. Imate Markov trg, pa protestirajte do mile volje. Možete i uzet striptizete, free grah, neki debilni bend koji ruži po takvim eventima, čak i zahvalnice možete dijelit. Boli me kurac. Al mene nemojte jebat s tim. Jebote cestarina, u 20 godina kaj vozim motore, po autocesti sam se valjda 5 put vozil, i 4 puta vjerojatno nisam platil. Al se autom vozim svaki dan na posel i doma. I poskupelo mi je 2 kune. Za 20 dana to je 80 kuna. Ideeeeš, propal bum.
Za ostala sranja nadrobljena u manifestu ne bum uopće trošil slova. Ak nemaš para za financirat motor, kupi bicikl. Evo, baš sam na moru pa gruntam. Sused ima neku plastičnu kadu sa 5 konja pentom koja troši litru na sat. Moje Yamahe u tandemu pocicaju i 60 litara. I kaj sad? Nije fer. On sa soma kuna goriva zbavi cijeli godišnji, ja jedva jedan dan. Najbolje da sad zemem lipe i jebem ljude na pumpi. Jel nije fer.
Rišpektić

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk

+1  (y)
 
Fronius said:
Nisam imal takvih slučajeva...

A ne kužim, kaj vas jebe? Ak nemate para za vozit motor, nemojte. Simple as fuck. A ne jebat normalan svijet koji ide na zasluženi odmor. Dost nas jebu turisti, samo još resičari i rišpekti fale.
Da citiram Iwu: motor vozim zbog sebe, ne zbog mira u svijetu. Kad to ne bum mogel financirat, ne bum se više vozil. Jebale vas bajkerske solidarnosti i ostale rišpektovske pičke materine. Imate Markov trg, pa protestirajte do mile volje. Možete i uzet striptizete, free grah, neki debilni bend koji ruži po takvim eventima, čak i zahvalnice možete dijelit. Boli me kurac. Al mene nemojte jebat s tim. Jebote cestarina, u 20 godina kaj vozim motore, po autocesti sam se valjda 5 put vozil, i 4 puta vjerojatno nisam platil. Al se autom vozim svaki dan na posel i doma. I poskupelo mi je 2 kune. Za 20 dana to je 80 kuna. Ideeeeš, propal bum.
Za ostala sranja nadrobljena u manifestu ne bum uopće trošil slova. Ak nemaš para za financirat motor, kupi bicikl. Evo, baš sam na moru pa gruntam. Sused ima neku plastičnu kadu sa 5 konja pentom koja troši litru na sat. Moje Yamahe u tandemu pocicaju i 60 litara. I kaj sad? Nije fer. On sa soma kuna goriva zbavi cijeli godišnji, ja jedva jedan dan. Najbolje da sad zemem lipe i jebem ljude na pumpi. Jel nije fer.
Rišpektić

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
                A kaj se napuhavaš ? Kaj niko od nas nema Yamahe u tandemu koje popiju 60 litrof na vuru,ili nedaj Bože kakvog kawasakijevog jetskia .Problemi su takvi kakvi jesu i ako nemaš kakav konstruktivan prijedlog da se to nekako riješi nemoj piliti . RIŠPEKTIĆ  :palacdolje: :021:
 
Fronius said:
Nisam imal takvih slučajeva...

A ne kužim, kaj vas jebe? Ak nemate para za vozit motor, nemojte. Simple as fuck. A ne jebat normalan svijet koji ide na zasluženi odmor. Dost nas jebu turisti, samo još resičari i rišpekti fale.
Da citiram Iwu: motor vozim zbog sebe, ne zbog mira u svijetu. Kad to ne bum mogel financirat, ne bum se više vozil. Jebale vas bajkerske solidarnosti i ostale rišpektovske pičke materine. Imate Markov trg, pa protestirajte do mile volje. Možete i uzet striptizete, free grah, neki debilni bend koji ruži po takvim eventima, čak i zahvalnice možete dijelit. Boli me kurac. Al mene nemojte jebat s tim. Jebote cestarina, u 20 godina kaj vozim motore, po autocesti sam se valjda 5 put vozil, i 4 puta vjerojatno nisam platil. Al se autom vozim svaki dan na posel i doma. I poskupelo mi je 2 kune. Za 20 dana to je 80 kuna. Ideeeeš, propal bum.
Za ostala sranja nadrobljena u manifestu ne bum uopće trošil slova. Ak nemaš para za financirat motor, kupi bicikl. Evo, baš sam na moru pa gruntam. Sused ima neku plastičnu kadu sa 5 konja pentom koja troši litru na sat. Moje Yamahe u tandemu pocicaju i 60 litara. I kaj sad? Nije fer. On sa soma kuna goriva zbavi cijeli godišnji, ja jedva jedan dan. Najbolje da sad zemem lipe i jebem ljude na pumpi. Jel nije fer.
Rišpektić

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
zasto si isa na autoput kad nisi tija platit(ona 4 puta,vjerojatno).. :misli:
ako nemozes to financirat,kao ni gorivo za dvi bijesne pente,onda nerazumim o cemu pricas..a ti si ocito svatija krivo cilu temu..ti se ovdi kurcis kako imas,a drugi nemaju..mozda nije nacin zajebavat posten i neduzan svit,al imaju dobre razloge..sta si reka,jedino s cim se slazem,na markov trg..u sto vecem broju..
 
LALA3 said:
zasto si isa na autoput kad nisi tija platit(ona 4 puta,vjerojatno).. :misli:
ako nemozes to financirat,kao ni gorivo za dvi bijesne pente,onda nerazumim o cemu pricas..a ti si ocito svatija krivo cilu temu..ti se ovdi kurcis kako imas,a drugi nemaju..mozda nije nacin zajebavat posten i neduzan svit,al imaju dobre razloge..sta si reka,jedino s cim se slazem,na markov trg..u sto vecem broju..
Zašto nisam platil? Pa zato jel za vrijeme kad ja skinem rukavice, izvadim takujin, dam čovjeku pare, on meni vrati kusur, ja spremim kusur i takujin, obučem opet rukavice eto mene u Karlovcu di ionako idem dole. A kraj RRampe ima mjesta za proć. Stara cesta bila vjerojatno raskopana.
Nisi ti mene svatija... Kad neću moć plaćat gorivo za pente, neću ih više imat. Vratit ću se na kadu 4-5-6 metara, 50-60 konja. Kad neću moć financirat motor, neću se vozit. Ko ovu sezonu, recimo. Nisam imal nit vremena nit viška para i motora nema.
Al neću jebat normalan svit na cesti sa svojim fiks idejama sigurno.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk

 
Za sve +1
Fronius said:
Za ostala sranja nadrobljena u manifestu ne bum uopće trošil slova.
Rišpektić
Dadada :lolcry:
Najdraži mi je onaj kukavež jer se bajkeri kuhaju na autocestama diljem lijepe naše na +50 stojeći u koloni pa se, eto, traži slobodna žuta traka samo za njih uznojene i ucviljene... :LOL: :brush:
Majke ti isusove. Rišpekt rišpekt i opet rišpekt! :lolcry:

Dobro da zbog ove problemčine nije pokrenuta posebna peticija-defile-kovanica na East Riveru sa ciljem sazivanja izvanredne sjednice Vijeća sigurnosti Ujedinjenih nacija... :lolcry:
Svi drugi, ajmo reći- više ili manje ne/realni rišpekt zahtjevi ostaju pos*ani samo tako pred ovim. Nenadmašnim, bezvremenskim, neponovljivim! :LOL:
 
:LOL:
Tako je kako je.
 
..motorkotači su naravno isključivo za stroge individualce koji ti ne bi dali ni špagu da se objesiš, a veliku virtuoznost njihovog bića iskazuju time što niti ne traže od drugih ništa za uzvrat. zapanjujuće i dojmljivo. gremo naprey :mrgreen:
 
kad ti se na cesti nas*re 3 kampera, stari prdonje koji idu 30 na sat to je  onda apsolutni Rišpektić  :mrgreen:

raditi to isto sa motorima možda nebi imalo traženi učinak ako je u pitanju obzir prema motoristima u prometu, barem ne na onih par nesretnih duša koje se tamo nađu kad idu na posao  :LOL:
 
Iebi Vyethar said:
kad ti se na cesti nas*re 3 kampera, stari prdonje koji idu 30 na sat to je  onda apsolutni Rišpektić  :mrgreen:

raditi to isto sa motorima možda nebi imalo traženi učinak, barem ne na onih par nesretnih duša koje se tamo nađu kad idu na posao  :LOL:
pa čim je neki rogonja na cesti, kolona je iza...
 
Kaj ste se sad uhvatili autoputa... Pa nije prosvjed zbog toga, već zbog drugih stvari, autoput je izabran da se napravi efekt. Ako vas toliko smeta autoput (jer se plaća), može se napravit i na ZG obilaznici, RI obilaznici itd gdje se ne plaća i svi ćemo "normalno" vozit.

Ova priča da ako imaš para vozi motor, ako nemaš nemoj, je čisto preseravanje, i ovim putem se ne mislim ispričavati nikome. Ako je luksuz voziti drlo staro 15+ godina i za to plaćati 600 kn porez godišnje jer, eto, ima 81 kW, onda je to jedna obična krađa i nepoštena nejednakost nasprem automobila gdje se nakon 10g ne plaća nikakav porez. Što se tiče troškova registracije, to je po meni ok, jer ipak su veće šanse da s motorom napraviš sranje nego s autom, stoga i cijena osiguranja treba biti tu negdje, ako ne i veća. Također, upotreba ovih "skliskih" boja je nešto što se može izbjeć relativno lagano, samo nekog tko radi (i prije svega odobrava) projekte treba bit bar malo briga za dvotočkaše.

Da se razumijemo, motoristi nisu cvijeće. Skoro svi voze osjetno brže nego da voze auto, guraju se naprijed na semaforima, između autiju, parkiraju di hoće itd. Zato s druge strane pate zbog oduzimanja prednosti (pogotovo namjernog), loših cesta, poreza itd.
Također, ne podržavam da se usred sezone radi još veća gužva na cestama, ali očito je to ostao jedini način da se uopće razgovara s odgovornim ljudima. Nisu se bajkeri samo toga sjetili, rade to i drugi, evo Croatia Airlines, taxisti, a da ne pričam o šatorašima i efektu koji su oni napravili i prijetnjama koje su stvarali ne samo prolaznicima, već i cijelom kvartu okolo.

Di ste onda bili vi svi koji sad pljujete po ovoj inicijativi? I prijetite tučnjavom?
Ako vas baš briga, onda okrenite glavu i gledajte svoja posla.
 
Prije dva mjeseca su zbog ubera taxisti zacvikali Rim. Prije par godina su zbog eko normi, motoristi zablokali Milano. Zanimljivo, dio posla oko organizacije su odradili i popovi. I nije se toliko radilo o tome da je netko bio protiv ekologije, nego sto ljudi nemaju novaca pratit nove regule. Dalje, bilo je toga u Parizu, a kamionima u vise drzava i tak...
Kad nekaj nemres rijesit na normalan nacin, ides u prosvjede. I zanimljivo, svi to rade na cestama. I nikog ne boli kurac kaj je Fronius zapel u koloni. I svi mrgljaju kaj se to radi u sezoni. A nego kada, kad su nam u ostatku godine autoputi prazni? Znamo zakaj.

A vidim da je tema s porezom na nekretnine dost aktivna. I neke peticije se potpisuju. Bas me zanima, kad vas ekipa u vladi mrtvo hladno odjebe s tom peticijom, a hoce, dal ce vam i druge ideje past na pamet. Ono... prosvjed, pred sabor, standovi sa cevapima, cajka. Mos mislit...
 
Ne razumijem prosvjed usred sezone na autoputu i Fronius je u pravu...

Šta misliš da zakonodavce boli kurac što jebeš turiste, Peru u kamionu ili Ivicu i Maricu koji idu na odmor i cekaju sat vremena duže na ulasku ili silasku sa auutoputa.

Odite gore na gornji grad, blokirajte ih kad će ić doma ili tako nešto, pa možda shvate i poslušaju šta oćete reć.

Ovako se jebe Perica ili Marica koji ionako imaju dosta pizdarija na grbači, kredita, ovrha i ostalih sranja, samo im trebaju bajkeri sa prosvjedom zbog skupljeg autoputa ili poreza na luksuz.

Najbolje nemojte prosvjedovat, samo fali da zakonodavac krene u izmjene zakona, samo ne u smjeru koji bi vam se svidio(tablica, osiguranje,tehnički, itd...)

E da, kom se prosvjeduje, ima ozbiljnijih tema od ove - porez na nekrentine.
 
kiki.o said:
E da, kom se prosvjeduje, ima ozbiljnijih tema od ove - porez na nekrentine.
Apsolutno se slažem!  (y) (y)

Međutim, ovo je forum za motocikle (i slična prometala) tako da mi je baš svrsishodno ovdje raspravljat o tome. A za nekretnine ima puno više interesenata (tj budućih oštećenika) tako da postoji puno više mjesta za raspravu i načina za reagiranje.