Litij baterija za motor

ma ludilo, najbolje ostaviti pola dana kontakt da farovi pregore..ne paše joj dok je hladno, ne paše joj dok je vruće
dok mu pokažem ključ ima da se razleti iste sekunde!
 
i branku ce izdrzat bar 2 ktma.

Pizdekas protiv tog KTM a ja cu ti rec iz prve ruke da je LC4 640 Adventure svemirski brod naspram Honde Dominator
 
  • Like
Reactions: Zog
Probaj na apriliji 🙄
nema šanse, standardna li-ion 12ica koja ide po manualu kao zamjena za ytx12-bs će svako malo kihnuti, meni se zimi shido gušio i s hondom x11 koja inače s normalnim akumulatorom pali zimi i nakon mjesec dana stajanja
shido su prije deklarirali kao 290 cca, sada vidim da su ih spustili na 240, u praksi to nije ni blizu ako se ne pali s punjača, a to baš i nije zgodno za motore koji se svakodnevno upotrebljavaju
 
Branko od kud si kupio/naručio tu bateriju?

Ne trosim novce na te fensi baterije da bi se mogao hvalit da je imam.
Meni ova najjeftinija odradjiva posao kao i ta najskuplja.
Nadjes nekoga ko ima dobar rabat i kupis preko njega bateriju.
 
  • Like
Reactions: Zog
nema šanse, standardna li-ion 12ica koja ide po manualu kao zamjena za ytx12-bs će svako malo kihnuti, meni se zimi shido gušio i s hondom x11 koja inače s normalnim akumulatorom pali zimi i nakon mjesec dana stajanja
shido su prije deklarirali kao 290 cca, sada vidim da su ih spustili na 240, u praksi to nije ni blizu ako se ne pali s punjača, a to baš i nije zgodno za motore koji se svakodnevno upotrebljavaju
Ma za apriliju najbolje najjeftiniji aku i godisnje jednom mijenjat 😆