Ljeto 2012

Nije loše (y), nego napiši je li bilo kakvih problema(kvarova i sl.) sa motoron, malo o udobnosti vožnje, itd. :misli:
 
Na jednom od mostova nailazim na dečke koji skaču s mosta u rijeku s poprilične visine ,dok sam izvadio aparaturu da snimim svi poskakaše a  repleja nije bilo. Vožnja uz Vrbas je prekrasna i navedenom dionicom imam u planu opet proći prvom prilikom,pred samom Banja Lukom nailazim na restoran Pastir koji je nad samim Vrbasom ,stajem i pravim pauzu za kavu i sodu .U restoranu gužva većinom mlađa populacija koja se ovdje i kupa,  većinom svi oskudno odjeveni ,a ja u punoj ratnoj spremi .Raskomotim se i naručim "malu" s mlijekom i jednu sodu od Vitinke i nakon kratke pauze krećem dalje ,Banja Luka vrlo brzo dođe i u samom gradu stajem na OMV da natankam. Imao sam u planu naići u sami grad bar  na kavu pošto nisam nikad bio ,ali već sam bio devet sati na putu i imao sam još dosta pa sam navedeni obilazak ostavio za drugi put.Prolazak kroz sami grad je dosta trajao zbog gužve na cesti ,gužva nestaje izlaskom na besplatnu auto cestu koja vodi prema Bos. Gradišci. Sama autocesta je najdosadniji dio puta kada imate prometalo od 250ccm i kada Vas većina zaobilazi i napokon u 20,00h ulazim u Osijek nakon 12h putovanja i pređenih 666km taj dan.

Za kraj Yamaha je prešla cca 1400 km bez ikakvih problema , potrošnju nisam mjerio ali se osjetilo da na autocesti kazaljka brže pada dok van autoceste troši simbolično. Iz ove vožnje sam izašao pametniji da je na povratku istu bih prelomio u dva dana s spavanjem u Bosni , kako bih imao više vremena za obilazak gradova. Imam u planu proći navedenu rutu ponovno samo u  društvu jer će isto biti puno zanimljivije.I za kraj ispričavam se za vrlo malo slika jer plan za pisanje ovako nečega tada nisam imao .

Nadam se da sam Vam ubio malo ovog dosadnog zimskog vremena (y)
 
Nisi imao problema sa policijom u Bosni?
Ja jos nisam bio tamo a da me nisu cjedili za novce..
 
Zog said:
Nije loše (y), nego napiši je li bilo kakvih problema(kvarova i sl.) sa motoron, malo o udobnosti vožnje, itd. :misli:

problema kao što sam naveo nisam imao ,pred sami put napravio servis na 10.000km  i to je to, što se tiče udobnosti ne znam trebao bih voziti i ostele skutere na duže putovanje da kažem gdje je x max u toj priči , sjedi mi se bolje nego na nexusu a lošije nego na gp800 al to je sad stvar osobnog osjećaja
 
Cortez said:
Nisi imao problema sa policijom u Bosni?
Ja jos nisam bio tamo a da me nisu cjedili za novce..

ma nisam ,ne sjećam se da sam ih i sreo na cesti ,često sam išao kroz Bosnu i uvijek ok iskustva s policijom čak sam se uvijek uspio bolje dogovoriti u Republici Srbskoj nego u Federaciji,manja su im apetiti
 
bojan3000 said:
ma nisam ,ne sjećam se da sam ih i sreo na cesti ,često sam išao kroz Bosnu i uvijek ok iskustva s policijom čak sam se uvijek uspio bolje dogovoriti u Republici Srbskoj nego u Federaciji,manja su im apetiti

Nije ni meni bio problem "dogovoriti".
Problem je sto sam dogovarao bez da sam napravio prekrsaj.
 
Cortez said:
Nije ni meni bio problem "dogovoriti".
Problem je sto sam dogovarao bez da sam napravio prekrsaj.

Bome takva iskustva na sreću nemam, ja sam padao na stvarnoj prekoračenoj brzini
 
ovu temu citam tek sad, iz razloga sto sam novi na forumu... naravno, prvo sto sam krenuo citati to su naslovi koji su mi najblizi. i ja vozim xmax250, i bas me zanimalo procitat ovakav jedan putopis.
sto se tice teksta i voznje, sve skupa to izgleda dosta lijepo (y). vjerujem da si uzivao... da si imo suvozacicu siguran sam da bi prespavo u bosni na povratku. :wink:
 
gospar0812 said:
ovu temu citam tek sad, iz razloga sto sam novi na forumu... naravno, prvo sto sam krenuo citati to su naslovi koji su mi najblizi. i ja vozim xmax250, i bas me zanimalo procitat ovakav jedan putopis.
sto se tice teksta i voznje, sve skupa to izgleda dosta lijepo (y). vjerujem da si uzivao... da si imo suvozacicu siguran sam da bi prespavo u bosni na povratku. :wink:

Škola za drugi put,kada budem imao priliku opet ubacujem navedenu dionicu u rutu ali definitivno ne sam kao prošle godine,dobro došao!
 
sad na proljece mislim da cu radit neki đir do sarajeva i po ostatku bosne, pa se mozemo tada cut ako budes raspolozen da i ti krenes u djir iz osijeka prema sarajevu ili gdje god se dog....taman popijemo pivu i razmjenimo iskustva.