Ljudi moji da li je ovo moguce...

DaRRth Vader said:
$ 100 u najbolju ruku... :wink:

Pa kaj je down under kila željeza tak malo plaćena? :mrgreen:
 
Kiki_Rotten said:
Pa kaj je down under kila željeza tak malo plaćena? :mrgreen:
Toliko ostane da MORAS platiti odvoz smeca kad se sve sracuna 😂😂😂
 
DaRRth Vader said:
$ 100 u najbolju ruku... :wink:
Evo vidiš,i da imaš takav i da dođeš s njim u ovlašteni suzuki servis i da na njemu nije napravljen opoziv isto bi ti na njemu napravili besplatni opoziv premda bi djelovi bili duplo skuplji od vrijednosti motora (i onda bi više vrijedio kad bi ga bacao u baju  :mrgreen:) Uglavnom nije samo bmw da radi opoziv na starim kramama nego i suzuki
 
boRRis929 said:
Ja iskreno ne znam cemu ti motori sluze i cime su privukli toliko kupaca (ne samo gs, vec opcenito taj tip motora). Motor tezak ko indos vilicar, vecina ljudi ne dohvati pod, za okrenuti se uglavnom trebaju pomoc suvozaca.... Prosvjetlite me  :mrgreen:
(y)
Hranitelj ega
 
boRRis929 said:
Ja iskreno ne znam cemu ti motori sluze i cime su privukli toliko kupaca (ne samo gs, vec opcenito taj tip motora). Motor tezak ko indos vilicar, vecina ljudi ne dohvati pod, za okrenuti se uglavnom trebaju pomoc suvozaca.... Prosvjetlite me  :mrgreen:
Evo bas se vratio sa dvodnevne vikend voznje od 1500 km i sa prosvjetljenjem da su ti veliki putni enduro motori ustvari idealni za bezmude PICKICE koje nisu u stanju voziti R motor ili supernaked 800  km u danu na temperaturama od minus pet do plus pet po losim cestama australske ili neke druge pripizdine, po kisi i mjestimicnom snijegu...I poslije toga provedu vece u pubu...
Dva prava muskaraca Suzuki Mike i Kawasaki Dave ( pravi nadimci) su nama pokazali kako voze prave muskarcine i drzali su se vrlo cvrsto.... za motore kad smo ih lopatama lupali po rukama i nogama da se otkrave kako bismo ih, mi pickice na putnim endurkama, mogli skinuti sa njihovih pravih svrsishodnih japanskih masina od iljadu kubika i bacili ih u tople kade da nadodju...
Srecom danas na putu kuci temperstura nije padala ispod nule pa ce valjda zene vozaca svrsishodnih motora imati manje problema kad se te dve muskarcine pojave u dvoristima... :wink:

 
DaRRth Vader said:
Evo bas se vratio sa dvodnevne vikend voznje od 1500 km i sa prosvjetljenjem da su ti veliki putni enduro motori ustvari idealni za bezmude PICKICE koje nisu u stanju voziti R motor ili supernaked 800  km u danu na temperaturama od minus pet do plus pet po losim cestama australske ili neke druge pripizdine, po kisi i mjestimicnom snijegu...I poslije toga provedu vece u pubu...
Dva prava muskaraca Suzuki Mike i Kawasaki Dave ( pravi nadimci) su nama pokazali kako voze prave muskarcine i drzali su se vrlo cvrsto.... za motore kad smo ih lopatama lupali po rukama i nogama da se otkrave kako bismo ih, mi pickice na putnim endurkama, mogli skinuti sa njihovih pravih svrsishodnih japanskih masina od iljadu kubika i bacili ih u tople kade da nadodju...
Srecom danas na putu kuci temperstura nije padala ispod nule pa ce valjda zene vozaca svrsishodnih motora imati manje problema kad se te dve muskarcine pojave u dvoristima... :wink:

Jebate objasnjenje..zboris ko klasicni hrvatski politicar, uhljeb ili lazni branitelj kojem kada postavis pitanje koje mu se ne svidi, odmah te proglasi jugonostalgicarom, komunjarom i partizanom  :LOL:
 
Dene said:
Koji je smisao vožnje s motorom na -5 stupnjeva?
Voziš da bi došao negdje gdje je 10 C. Npr. na Plominku zimi. :)
 
Dene said:
Koji je smisao vožnje s motorom na -5 stupnjeva?
Isti kao i na plus 30... :wink:  ali samo za piskice na maxienduracama... :LOL: 
boRRis929 said:
Jebate objasnjenje..zboris ko klasicni hrvatski politicar, uhljeb ili lazni branitelj kojem kada postavis pitanje koje mu se ne svidi, odmah te proglasi jugonostalgicarom, komunjarom i partizanom  :LOL:
A ja bas sve suprotno :jesus: ..... to mozda zato sto sam na drugoj strani planete. :LOL:
Trazio si prosvjetljenje... :afro:
 
Prosvjetljenje je u tome da cu te na R-u na D1 namazat sa novom Multicom ili recimo Caponordom.  :jesus: Na suhoj cesti, na mokroj stignem i cevape pojest.
A ja sam i dalje R-ovca.  :LOL:
 
mate said:
Prosvjetljenje je u tome da cu te na R-u na D1 namazat sa novom Multicom ili recimo Caponordom.  :jesus: Na suhoj cesti, na mokroj stignem i cevape pojest.
A ja sam i dalje R-ovca.  :LOL:

da, ali maksimalno "5 u pola", ne vjerujem da si toliko brz da bi uspio 10ku sredit...  :wink:
 
Ma zajebavam se u smislu da cu nekog namazat, samo sam gotovo siguran da bi osobno bio brzi s navedenim ili recimo XRom vs bilo kojeg R-a.
Za mokru cestu sam defnitivno siguran, to sam probao.
 
bravo darth vaderu.

Ti si kao i makazica, prihvatio si se poravljati najvece krntije na svijetu, jer, tu je lova.
Ko mile kitic, rock je rock, ali tubro folk je para.

Kad smi pravili te ture sa transama, danasnji benvejasi su nosili zahnspange.
 
mate said:
Ma zajebavam se u smislu da cu nekog namazat, samo sam gotovo siguran da bi osobno bio brzi s navedenim ili recimo XRom vs bilo kojeg R-a.
Za mokru cestu sam defnitivno siguran, to sam probao.

ma zajebavam se i ja jer te ne poznajem osobno i uopce nemam pojma koliko si brz ni na suhome, ni na mokrome .... a ni u jedenju cevapa  :wink:
 
Sredju said:
bravo darth vaderu.

Ti si kao i makazica, prihvatio si se poravljati najvece krntije na svijetu, jer, tu je lova.
Ko mile kitic, rock je rock, ali tubro folk je para.

Kad smi pravili te ture sa transama, danasnji benvejasi su nosili zahnspange.

glupane
 
Sredju said:
bravo darth vaderu.

Ti si kao i makazica, prihvatio si se poravljati najvece krntije na svijetu, jer, tu je lova.
Ko mile kitic, rock je rock, ali tubro folk je para.

Kad smi pravili te ture sa transama, danasnji benvejasi su nosili zahnspange.
Kako bi moj kum Dreco reko:
MA BRAVO...

Pazi ovo,,, bemebure mozda i jesu kante no,
dvadest godina sam u hr sarafao i slusao kako su japanci superiorni, nisam to skuzio tada, dosao down under i 6 godina sam bio tu glavni mehanicar ( zahvaljujuci poznavanju Aprilije i balkanskoj snalazljivosi i dugogodisnjem  stazu ) i voditelj radione u najjacem yamaha dealershipu i srafao superiorne Yamahe i nisam nikada dokucio zasto su superiorne, kvare se abnormalno,dijelovi skupi, voze se ko tacke, niti jedne milisekunde nisam pomislio da bih imao jednu u garazi ( osim kralja mozda kad bi bio normalne cijene) ostale ne bih vozio niti dzabe..... garancija im je jedina dobra strana... u stvari kad razmislim najbolja yamaha je XVS 650...

u BMW u sam tek malo jace od mjesec dana i ne znam koji bih vise zelio u garazi,,,,GS, GSA, XR, R1200R ili NineT cak.. R1200RS je hebeno dobar, S1000RR i S1000R su ok ali imajuci Tuono i RSV4 oba se cine smijesna...srecom pa mogu koji hocu i kad hocu  :jesus: necu samo one GTove, nisam toliko star...
Mislim, mogao sam i yamahu ali nisam... uzeo cetiri pet-puta puta, da pokusam prisilno ih zavoljeti,,,jednom cak nisam niti otisao na voznju s njom jer mi se gadila...

No to ne znaci da cu se rijesiti mog SMRa i RSV4.. 😂

I da otiso sam u BMW zbog para...Radije bih u KTM ali ne placaju toliko...  :wink: