Loša vijest

Status
Not open for further replies.

DADO PU

Active member
Upravo je u Puli na kolniku Vodnjanske ceste poginuo na motoru jedan od naših prijatelja .Cesta je zatvorena do okončanja očevida nakon kojeg ćemo znati više.

http://www.gradpula.com/c9409/na_cesti_pula_-_vodnjan_poginuo_motociklist/

R I P
 
Nazalost, sve je tocno. To je bilo negdje odmah poslije Velog vrha u pravcu Vodnjana. Muskovic je vozio iza njega.
Inace, ta grozna cesta (Veli vrh - Vodnjan) svake godine odnosi bikere (a i ostale), a uz cestu svugdje mozete vidjeti vijence i svijece. Sad ce biti otvoren Ipsilon na ovom dijelu pa ce se promet smanjiti, ali to nece sprijeciti aute da izlecu sa sporednih cesta.

Evo par informacija s neta:
"Kritična dionica je i Vodnjan – Pula. Na tom se dijelu preklani dogodilo 115 nesreća u kojima je četvero ljudi poginulo, a prošle su se godine dogodile 104 prometne nesreće u kojima je troje ljudi smrtno stradalo. Ove se godine tamo dogodila jedna prometna nesreća sa smrtnim posljedicama."
(stara vijest)

"Koje su 'crne točke'? Ove godine to su:
1. SPLIT / trajektna luka Split
2. GUTEŠINO VRELO / na prometnici Udbina - Gračac
3. BIBINJE / između Zadra i Biograda
4. SV. FILIP I JAKOV / između Zadra i Biograda
5. CRELJENIK – PUTIČANJE / na prometnici za Benkovac
6. TOMIĆ DRAGA / čvor Vrbovsko – Kupjak
7. ZADAR / trajektna luka Zadar
8. VUČINIĆI / čvor Vrbovsko – Kupjak
9. ŽUPANJA / raskrižje kod Županje
10. LAZ / na pravcu Novi Golubovec – čvor Popovec
11. KARLOVAC / raskrižje iz Karlovca za Josipdol
12. PUTIČANJE / zavoj na cesti za Benkovac
13. ŽUDETIĆI / između Ponte Portone i Višnjana
14. VIŽINADA / između Ponte Portone i Višnjana
15. SOLIN / Raskrižje na pravcu Split – Trogir
16. BAĆIN DOL / most i krivina na pravcu Brestovac – čvor N. Gradiška
17. POŽANE / G. P. Požane za Buzet
18. NAŠICE / raskrižje za Orahovicu, Našice i Ruševo
19. ZAPREŠIĆ / GP Harmica – čvor Zaprešić
20. VUKADINOVIĆI / raskrižje Cista Provo – Imotski
21. SLAVONSKI BROD / raskrižje Djedina Reka – GP Slavonski Brod
22. SRAČINEC-MAJERJE / GP Dubrava Križovljan
23. PULA / na cesti Pula – Vodnjan"
(isto stara vijest, ali je znacajno da je ova cesta bila 23. najgora u Hr)

Oprostite na morbidnosti u ovom postu, ali nek ljudi zapamte i budu na oprezu po toj cesti.
 
Čovjeka sam poznao kolko sam ga poznao, uvijek mi je govorio pomanje i kolko ja znam nikada nije bio neki agresivan vozać..... :palacdolje:

R.I.P.  :(




http://www.glasistre.hr/?240bc14e3edba4d045b2966b64805e3d,TS,1825,,11455,,148207,
 
Saki-Pu said:
Čovjeka sam poznao kolko sam ga poznao, uvijek mi je govorio pomanje i kolko ja znam nikada nije bio neki agresivan vozać..... :palacdolje:

R.I.P.  :(




http://www.glasistre.hr/?240bc14e3edba4d045b2966b64805e3d,TS,1825,,11455,,148207,
ynam da bi se trebalo o mrtvima sve najbolje al em je bio 50kmh prebry(bar ya tu slinavu cestu na kojoj uvijek ima pijeska) em je ynao kakva je cesta tamo i da(pretpostavljam na skretanju ya padulj jedino cca 100 metara od benyinske) treba bit ekstra opreyan
moyda neko ovo procita pa je jedna nesreca sprijecena
 
jolly the roger said:
ynam da bi se trebalo o mrtvima sve najbolje al em je bio 50kmh prebry(bar ya tu slinavu cestu na kojoj uvijek ima pijeska) em je ynao kakva je cesta tamo i da(pretpostavljam na skretanju ya padulj jedino cca 100 metara od benyinske) treba bit ekstra opreyan
moyda neko ovo procita pa je jedna nesreca sprijecena

Živim 500m od mjesta nesreće i znam kako ekipa ovdije ganja, i govorim da je on naspram svih ostalih ovdje puno sprije išao, nisam ništa rekao da nije dio krivnje njegov...  :x
 
Saki-Pu said:
Živim 500m od mjesta nesreće i znam kako ekipa ovdije ganja, i govorim da je on naspram svih ostalih ovdje puno sprije išao, nisam ništa rekao da nije dio krivnje njegov...  :x

evo danas saznao da iako su isli "sporije od 100 kmh" fiesta se nakon sudara zaokrenula za 180 stupnjeva i zavsrila na obliznjem makadamu
 
Dajte ljudi,šta je bilo bilo je i više se ne ponovilo.Idemo dalje...
 
DADO PU said:
Dajte ljudi,šta je bilo bilo je i više se ne ponovilo.Idemo dalje...
lako za to
al mozda neko nauci da se tamo ne juri 3put vise od dozvoljneog - ne zbog kazne i drugih, nego zbog sebe - pa ako meni na skuteru zaplese prednji kraj od pijeska na tom dijelu, sta ce bit nekom na motoru?
 
Status
Not open for further replies.