Lose vibre i motor?

Status
Not open for further replies.

zoky_29

Well-known member
Ovako.....

neznam jel tema na pravom mjestu ali evo jedan danasnji dogadjaj....

zadnjih dana nervozan zbog kojekakvih problema.....dodje vikend i sjednem na motor i u brda....cestom kojom sam nebrojeno puta prosao....vozim prvo oprezno...ali u glavi se kovitlaju misli o stvarima koje me muce...brzina se automatski nesvjesno povecava i jednostavno na najblazoj mogucoj krivini produzim ravno....sjebem i sebe i motor....

i sad sjedim kuci i razmisljam zasto?...jesam li morao sjesti danas na motor....mogu li se negativne vibre ostaviti negdje ili se moze i sa njima voziti?

sve sta se sjecam je da sam trenutak prije izlijetanja malo odvrnuo gas od bijesa!!!!

Da li vam se nesto slicno desilo? da li ste ikada dok ste pod stresom ili problemima sjeli na motor?

 
ak je losa vibra ne sjedam na motor, ak nisam skroz fit u glavi ne sjedam na motor, ak mi se neda vozit ne sjedam na motor.
 
sid said:
ak je losa vibra ne sjedam na motor, ak nisam skroz fit u glavi ne sjedam na motor, ak mi se neda vozit ne sjedam na motor.

a ako ti treba ventil da se ispuses?
 
ako je koji od gore navedenih uvijeta, potrazim drugi ventil,
 
meni je motor i vožnja ventil za SVE .... ali kad vozim, onda sam sav u vožnji... zaboravim na sve ostalo.... ;)

fićukam, pjevam i pratim cestu.... i jednostavno mi je samo vožnja u glavi...
 
ma kakve vibre
osjetiš valjda koliko brzo i spretno možeš taj dan vozit i tako se voziš      i bok  :mrgreen:


(y)
 
strasilo said:
meni je motor i vožnja ventil za SVE .... ali kad vozim, onda sam sav u vožnji... zaboravim na sve ostalo.... ;)

fićukam, pjevam i pratim cestu.... i jednostavno mi je samo vožnja u glavi...

tu smo isti....zaboravio sam i ja na sve kad sam krenuo.....al onda samo dodje......i eto ti belaja
 
u tome i je stvar, ak me nesto tlaci toliko da se ne mogu u potpunosti posvetiti voznji i cesti ne sjedam na motor, a ako moram onda vozim kao 50ccm,  :(
 
zoky_29 said:
a ako ti treba ventil da se ispuses?
1. je , dogodilo mi se isto to.

2. vožnja na motoru ziher nemre bit ventil za ispuhavanje.

3. ventil za ispuhavanje je sikira i 2 kubika drva za cijepanje. (a moš otić i u kickboxing klub u blizini i platit im pivu da te nalemaju)

4. i ja sam to prekasno skužio, a da ne ispadnem sebičan, eto ti...  :LOL:
 
wingman said:
1. je , dogodilo mi se isto to.

2. vožnja na motoru ziher nemre bit ventil za ispuhavanje.

3. ventil za ispuhavanje je sikira i 2 kubika drva za cijepanje. (a moš otić i u kickboxing klub u blizini i platit im pivu da te nalemaju)

4. i ja sam to prekasno skužio, a da ne ispadnem sebičan, eto ti...  :LOL:

pa eto meni motor sluzi za to....a da me neko lema?....i jos da mu placam kavu? u tome bas i ne uzivam a u motoru uzivam (uzivao sam)

a i ima jedan zajeb....slabo se ovdje ljudi griju na drva  :palacdolje:
 
zoky_29 said:
pa eto meni motor sluzi za to....a da me neko lema?....i jos da mu placam kavu? u tome bas i ne uzivam a u motoru uzivam (uzivao sam)

a i ima jedan zajeb....slabo se ovdje ljudi griju na drva  :palacdolje:
e onda ga hebi, rezultat mog prijedloga bi bio da bi spičkan bio samo ti , a ne i motor  :mrgreen:   tak bi se sutra u šljivama mogo vozit na njemu, a sada, em imaš šljive, em se nemreš vozit. pa ti biraj za ubuduće.  :mrgreen:
 
Moj ispuh za lose vibre (y)  kad padnem, padnem na meko (y) Juris do mile volje (y)
2j2x5pl.jpg
 
Je,dogodilo se to i meni,problemi,ljutnja,bijes, po gasu i eto još većih problema :mrgreen:.Doduše,bilo je to davno,kad sam bio zeleniji,naučio sam da ne sjedam na motor kad je loša vibra a što se tiče ventila, sad ih ima ohoho i previše pa je i vožnja normalnija.
 
Prijatelju, pa nije vrag da si razmisljao o nekim hrvatima koji nikako da ti stolove dostave (ph2)  :wink:
Nisi valjda gadno nastradao? koji od motora si razbio?
 
zoky_29 said:
Da li vam se nesto slicno desilo? da li ste ikada dok ste pod stresom ili problemima sjeli na motor?
Nije mi se na sreću nešto slično dogodilo, ali neizmjerno rado se sjedam na motor kada mi je puna glava gluposti. I to iz razloga jer se na motor koncentriram do te mjere da mi u skučenom umu ne ostane mjesta za te gluposti. I zato mi je vožnja terapija. A s obzirom da godišnje napravim oko 20000km ispada da sam na intenzivnoj terapiji i da sam teški duševni bolesnik  :mrgreen:
 
slican desaj...problemi sa sefom na poslu..odo reko malo se provozat..cesta poznata sve u redu al misli negdje ko zna gdje..nemislis i vozis automatski i onda traaaaas!

5 dana u bolnici, mjesec i po bolovanja, od motora nista i opet dobio otkaz :(

kad nisi sav svoj ne sjedaj na motor ...bolje je izbjegavat voznju u tim situacijama
 
2Fast said:
Prijatelju, pa nije vrag da si razmisljao o nekim hrvatima koji nikako da ti stolove dostave (ph2)  :wink:
Nisi valjda gadno nastradao? koji od motora si razbio?

veci sam razbio  :palacdolje: a  izmedju ostalog razmisljao sam i o tim i takvim hrvatima  :cry: nije meni nista osim natucenih rebara i 2 napukla prsta na ruci....

ako si ti onaj koji mislim da jesi.....sto se ne javis? (K. iz ph2?)
 
Hrvoje said:
Nije mi se na sreću nešto slično dogodilo, ali neizmjerno rado se sjedam na motor kada mi je puna glava gluposti. I to iz razloga jer se na motor koncentriram do te mjere da mi u skučenom umu ne ostane mjesta za te gluposti. I zato mi je vožnja terapija. A s obzirom da godišnje napravim oko 20000km ispada da sam na intenzivnoj terapiji i da sam teški duševni bolesnik  :mrgreen:

za razliku od svih izgleda da imamo istu terapiju samo sta rezulat nije bio isti nazalost....mada kad pogledam sve skupa....jer kazu da je jutro pametnije od veceri....mozda je ovo znak da trebam promijeniti motor  :mrgreen:
 
zoky_29 said:
za razliku od svih izgleda da imamo istu terapiju samo sta rezulat nije bio isti nazalost....mada kad pogledam sve skupa....jer kazu da je jutro pametnije od veceri....mozda je ovo znak da trebam promijeniti motor  :mrgreen:
:LOL:
Sigurno je tako! Ne postoji nikakvo drugo suvislo objašnjenje :mrgreen:
(y)
 
Status
Not open for further replies.