louis

bocojaki said:
Ja sam u Grazu svaki ponedjeljak pa ako šta kome treba nek se javi.
Nisam se još pojavljivao na forumu ali par ljudi, što su naručivali neke stvari iz louisa, su mi rekli da se javim tu na forumu pa eto me...

Trebat će meni jedan vizir za dječju kacigu a možda i još jedna cijela kaciga. Do kad ti treba potvrdit? Da li ideš i do Aunera? Cijene u odnsu na one u dućanu?
E da, i nedam unaprijed jer te ne poznam. :mrgreen:
 
kataloške cijene, do 100 eura mogu dofurat bez love unaprijed.
princip je nadješ u katalogu šta ti paše i pošalješ mi best.nr sms-om i ja to dofuram ako ima odmah ako nema naručujem i čim stigne dofuram
 
mogu skoknut i do aunera i do H-G jedino nebi iso po nešto što je vrijednosti manje od 75 eura jer nemam onda mvst. Jedino ako neko plati piće i lijepo zamoli ond smo poznanici pa nije bad  :D
 
bocojaki said:
kataloške cijene, do 100 eura mogu dofurat bez love unaprijed.
princip je nadješ u katalogu šta ti paše i pošalješ mi best.nr sms-om i ja to dofuram ako ima odmah ako nema naručujem i čim stigne dofuram

Meni odgovara. Pošalji mi broj na PP.

Što se tiče Aunera, da ne ideš bezveze, tko provjerava ima li robe, ti ili ja?
 
sve ja odradim samo trebam best.nr iz kataloga. reklamacije su dosta teške tako da sve što je odjeća obuća kacige itd. trebalo bi biti siguran u veličinu
 
bocojaki said:
kataloške cijene, do 100 eura mogu dofurat bez love unaprijed.
princip je nadješ u katalogu šta ti paše i pošalješ mi best.nr sms-om i ja to dofuram ako ima odmah ako nema naručujem i čim stigne dofuram

gornja granica je samo nebo ili... ?
 
dobro zvuci ovako na forumu....i meni treba nekih sitnica, do sada sam uzimala kod "Korni"-a , daje garanciju, zamijeni ako nesto treba, ne uzima unaprijed.....pogotovo rezervne dojelove, ako je to moguce, dakle zamjena....naravno bez placanja.  10% nije bas nesto puno , ali......
 
ne uzima unaprijed.....pogotovo rezervne dojelove, ako je to moguce, dakle zamjena....naravno bez placanja.



kako bez plaćanja?
 
Donese , naravno sve se plati po dogovoru , ako nesto nije u redu, vrati novac ili zamijeni, opet po dogovoru.
Tako je bilo do sada, medjutim ne znam da li se nesto promijenilo u medjuvremenu, nije ga bilo mjesec dana pa ne znam. Ne moze vratiti MwSt pa zato uzima kao 10% , e sad , svako zna svoje, nek se izracuna, radi, kupuje, kontaktira , pa neka odluci. Ni 10% nije bas neki novac, ali ipak.....je 10%.
 
ok ako on tako radi, ja idem poslom u Graz a ovo obavim usput.
Cijene su kao iz kataloga.
Nadjes u katalogu šta ti treba, pošalješ sms-om kataloški broj i ja to dofuram, reklamacija nema jer ja robu provjerim a ako neko nešto krivo naruči to nije moj problem.
Tako ja radim i garantiram da naručena roba bude u ispravnom stanju.
Uz robu mogu isporučiti kopiju računa na osnovu kojeg se može izvršiti zamjena robe ili reklamacija ali to naručitelj mora izvesti sam.
Za više informacija kontakt na PM
 
O.K cujemo se jos , zvuci korektno.
"Reklamacija" , ma jednom mi kaciga nije stimala, pa mi je on zamijenio, jednom hlace, to sam mislila, ma znam da je komplicirano.......ali..
pozdrav i cujemo se
 
alibaba said:
Donese , naravno sve se plati po dogovoru , ako nesto nije u redu, vrati novac ili zamijeni, opet po dogovoru.
Tako je bilo do sada, medjutim ne znam da li se nesto promijenilo u medjuvremenu, nije ga bilo mjesec dana pa ne znam.
I dalje je tako i ponovo je poceo radit. Vraca se preksutra iz Minkena. (y)
 
Može se sve zamjeniti i vratiti, ali to zahtjeva određeni trud od onoga koji ide po robu i kasniju, nepotrebnu, količinu robe koja ti smeta na carini, bez obzira kaj ste to kupili i platili nekad prije.

Svi koji idu u nabavku, u stvari "zaradu" imaju na bodovima koje skupljaju tamo, a mwst je onak, za putne troškove  :mrgreen:

Kornijevih 10% je sasvim ok provizija s obzirom na to da su počeli dost za....vat na granici sa "artiklima za osobnu upotrebu", pa te pimpla za prometnu od vozila za koje furaš dijelove (ak se radi o dijelovima ) i tak...

Uz malo truda, skupi se tu bodova za obnovit solidna opremica za vozača  (y)

Meni se to više neda (za sada  :mrgreen:) jer više ne idem poslom tak često u Graz, pa nije neki biznis trpat se narudžbama.

Kužim i bocojakog, koji je otkrio solidan izvor prihoda ako si redoviti gost u Grazu i ako mu troškove pokriva onaj dio "poslom u Graz" onda se i sa mwst + bodovi ima solidna zarada.
I korektno je rekao u startu da mu se ne da zaje....t sa eventualnim vračanjem robe.
Kolko tu ima zaje.....e zna Gato npr. (sjeti se one jakne).

Tak da... pozdrav novim dobavljačim, ma gdje bili  (y)



 
upravo tako, bodovi na kartici a mvst za jogurt i kiflu.
Nije to neka lova da se razumijemo al krenulo je od frenda pa frendov frend pa ujak od frendovog frenda sve to onak iz usluge za onog prvog.
S obzirom da je financijska situacija teška za veliku vecinu, mogu izaći u susret pa ponuditi besplatan prijevoz do Graza pa si vi uzmite vaš mvst a ja dobijem bodove na karticu.
 
rhythm said:
korektno je rekao u startu da mu se ne da zaje....t sa eventualnim vračanjem robe.
Kolko tu ima zaje.....e zna Gato npr. (sjeti se one jakne).

Istina (y) i potpuno razumijem da se netko nece s tim zajebavat :mrgreen:.
Inace, meni nikad nije bilo problem dati tih 10% jer mi je najblizi "Louis" poprilicno daleko i ne isplati mi se ici, (pogotovo ako se radi o sitnicama), tako da sam zadovoljan sa svakim dobavljacem koji uredno i brzo donese sve sto narucim. (y)
 
Stigla roba iz dojčlanda. Moram malo nahvaliti Kornija, izgnjavio ga dopunjavao narudžbu i sve stiglo kako treba. Ja se inače divim svima vama koji dofuravate robu na ovaj način gdje je bajkersko povjerenje manje više jedina garancija da će doveženu robu neko i platiti. Imao sam svoj "radnju" preko nekoliko godina i nema tog načina na koji me nisu pokušavali zavaljati za plačanje robe, a ovdje se na osnovu svega par postova i kojeg tel. razgovora realizira cijela stvar (y)