louis

makai said:
Stigla roba iz dojčlanda. Moram malo nahvaliti Kornija, izgnjavio ga dopunjavao narudžbu i sve stiglo kako treba. Ja se inače divim svima vama koji dofuravate robu na ovaj način gdje je bajkersko povjerenje manje više jedina garancija da će doveženu robu neko i platiti. Imao sam svoj "radnju" preko nekoliko godina i nema tog načina na koji me nisu pokušavali zavaljati za plačanje robe, a ovdje se na osnovu svega par postova i kojeg tel. razgovora realizira cijela stvar (y)
Potpisujem! Upravo je i meni isporucio moju narudzbu (y). Kaze jedva se dovezao od ZG do SB koja je magla...
 
evo samo da pohvalim "bocojakog", znaci sve ono kako je i rekao stoji (y)  narucis,sljedeci ponedjeljak ako imaju na stanju ( a imali su)  dode ako ne,naruci se,kataloska cijena,i sve 5 (y)  ja zadovoljan (y) 
hvala
 
luka737 said:
evo samo da pohvalim "bocojakog", znaci sve ono kako je i rekao stoji (y)  narucis,sljedeci ponedjeljak ako imaju na stanju ( a imali su)  dode ako ne naruci se,kataloska cijena,i sve 5 (y)  ja zadovoljan (y) 
hvala

+1
 
Super,sad ćemo listati katalog! :mrgreen:

Nego,je li vama sjevernije isto ostavili nekom robu u Zagrebu ili poslati nama dolje u Dalmaciji? :misli:
 
Palac gore za vas par koji nesebicno pomazete kolegama bikerima  (y) (y)
 
bio danas u luisu,kome treba dobra kaciga za malo novaca svakako nek ode,vrhunske kacige na 50 posto popusta (y)
 
črnomerec said:
bio danas u luisu,kome treba dobra kaciga za malo novaca svakako nek ode,vrhunske kacige na 50 posto popusta (y)

Koje marke?
 
Upravo se cula Kornijem , pa samo za info : ide za koji dan i dolazi 29.01. , narucila sam par stvari, nista se nije promijenilo.
 
Svi koji su zainteresirani i zeljeli bi narucit nesto iz louisa postoji mogucnost da vam ja nesto sredim. Ja zivim U becu pokraj same trgovine Louis pa eto,mogu se malo angazirat posto to radim i za sve prijatelje i poznanike. Nikakvu proviziju ni nista nebih uzimala, mogu kupit po cijeni koja je u katalogu a vi bi samo snosili troskove postarine (troskovi su stvarno mali)...pa sad ak je neko zainteresiran moze mi se javit u PP il poslat mail na
ines_rusec(at)hotmail.com

Naravno postoji i mogucnost dostave u Hrv (opet bez dodatne naplate) za sve one kojima nije tesko i daleko doc do Varazdina !!
 
dosla mi postom luis card,to sam nekaj ispunio tamo na blagajni,cemu sluzi ta kartica posto mi njemacki bas i neide?
 
Kod svake kupnje skupljaš bodove na kartici i svakih 6 mijeseci ti bodovi se preračunaju u eure koje onda možeš tamo potrošiti.
 
cro_ines said:
Svi koji su zainteresirani i zeljeli bi narucit nesto iz louisa postoji mogucnost da vam ja nesto sredim. Ja zivim U becu pokraj same trgovine Louis pa eto,mogu se malo angazirat posto to radim i za sve prijatelje i poznanike. Nikakvu proviziju ni nista nebih uzimala, mogu kupit po cijeni koja je u katalogu a vi bi samo snosili troskove postarine (troskovi su stvarno mali)...pa sad ak je neko zainteresiran moze mi se javit u PP il poslat mail na
ines_rusec(at)hotmail.com

Naravno postoji i mogucnost dostave u Hrv (opet bez dodatne naplate) za sve one kojima nije tesko i daleko doc do Varazdina !!


lijepo (y)
 
cro_ines said:
Svi koji su zainteresirani i zeljeli bi narucit nesto iz louisa postoji mogucnost da vam ja nesto sredim. Ja zivim U becu pokraj same trgovine Louis pa eto,mogu se malo angazirat posto to radim i za sve prijatelje i poznanike. Nikakvu proviziju ni nista nebih uzimala, mogu kupit po cijeni koja je u katalogu a vi bi samo snosili troskove postarine (troskovi su stvarno mali)...pa sad ak je neko zainteresiran moze mi se javit u PP il poslat mail na
ines_rusec(at)hotmail.com

Naravno postoji i mogucnost dostave u Hrv (opet bez dodatne naplate) za sve one kojima nije tesko i daleko doc do Varazdina !!

Svaka čast (y)
Ak nađem nešto povoljno odma se javljam :D