louis

Zasto ne pomoci ljudima ak ti je to pred nosom. Jer ovi prijavljeni uvoznici louisa su nemoguci imaju cjene 3-4put vise nego po kataloskoj prodaji.
Preporucujem da svaki mj gledate na internet stranici louisa mjesecne akcije, jer se moze dosta usparat, ako se to prati, kao npr ovaj mjesec na sve lance, lancanike, svijecice itd 30% popusta...
 
pa3q said:
Svaka čast (y)
Ak nađem nešto povoljno odma se javljam :D

bocojaki (y)

svaki ponediljak je u Louisu i dostavi ti sutradan u Solin :wink:



 
e tu imas pravo , usporedjivala sam cijene i stvarno je velika razlika. Meni su trazili za lanac i lancanike 1800Kn , a kupila sam u Louis-u na akciji za 120€ , DID. Isplati se u svakom slucaju, problem je samo kod kaciga zbog velicine, ali moze se i to rijesiti i zamijeniti ili.....
 
Meni treba prednji zupčanik od Yamahe Fazer, 2006. pa ga ne mogu naći.
Original je mislim 16 zubaca a meni treba sa 14.
Ima li tu pomoći?
 
Ljubo_051 said:
Meni treba prednji zupčanik od Yamahe Fazer, 2006. pa ga ne mogu naći.
Original je mislim 16 zubaca a meni treba sa 14.
Ima li tu pomoći?

U Louisu sumnjam jer prodaju zamijenske setove ali su vrijednosti kao originalne.
Ako se snalaziš sa njemačkim engleskim probaj pogledati www.louis.de
 
nisam siguran sto se tice podataka motora , ali pogledaj Louis , Best.Nr. 10042146 , tamopise (ako podaci motora odgovaraju ),
zupcanici su 17 / 45 zubaca , i lanac je 122 clanka. Dakle, mislim da je original 17 zubaca ( samo za usporedbu.)
 
korni said:
nisam siguran sto se tice podataka motora , ali pogledaj Louis , Best.Nr. 10042146 , tamopise (ako podaci motora odgovaraju ),
zupcanici su 17 / 45 zubaca , i lanac je 122 clanka. Dakle, mislim da je original 17 zubaca ( samo za usporedbu.)

U luisu prodaju zamjenske djelove, tak da jako sumljam da bi bilo to za Fazera. Eventualno da od kojeg drugog motora odgovara.....
 
korni said:
nisam siguran sto se tice podataka motora , ali pogledaj Louis , Best.Nr. 10042146 , tamopise (ako podaci motora odgovaraju ),
zupcanici su 17 / 45 zubaca , i lanac je 122 clanka. Dakle, mislim da je original 17 zubaca ( samo za usporedbu.)

Upravo takav lanac s lancanikom kupujem sutra za jednog prijatelja u Varazdinu.
 
Ljubo_051 said:
Meni treba prednji zupčanik od Yamahe Fazer, 2006. pa ga ne mogu naći.
Original je mislim 16 zubaca a meni treba sa 14.
Ima li tu pomoći?
Pokusaj na ebayu, zna cesto biti raznih lancanika za tuning sa zubom ili dva manje/vise. (y)
 
korni said:
nisam siguran sto se tice podataka motora , ali pogledaj Louis , Best.Nr. 10042146 , tamopise (ako podaci motora odgovaraju ),
zupcanici su 17 / 45 zubaca , i lanac je 122 clanka. Dakle, mislim da je original 17 zubaca ( samo za usporedbu.)
Tražim ga već neko vrijeme i mislim da sam na svome prebrojao ili pročitao da je 16 zuba. Tu sam negdje 90% siguran.
Tražio sam po Luisu, međutim nisam ništa konkretno našao. Ili nisam dobar sa jezikom ili baš ne kužim njihov princip baš najbolje pa sam negdje krivo gledao.
Gato said:
Pokusaj na ebayu, zna cesto biti raznih lancanika za tuning sa zubom ili dva manje/vise. (y)
Probao i sam i to i za sada još ništa nisam našao.
Ali mi nije neka jaka žurba pa tražim ...onako, usputno.  (y)
 
Kako ćeš nešto naći ako nisi siguran šta tražiš a mi ti nemožemo ni pomoći ako neznamo šta tražiš.
U Louisu ćeš naći zamijenski lanac sa lančanicima po modelu i godini proizvodnje ako bi nešto drukčije predlažem da pitaš iskusnije tu na forumu...
 
Ja znam i rekao sam što trebam.
Prednji zupčanik od 14 zuba za Fazera 2006.god.
Ne kužim što ti tu ne kužiš?
Ja sam ga tražio i nisam ga mogao naći. Naručio sam ga na dva mjesta ali kako je kraj sezone, nikako da ga dobiju.
Ne trebaju meni teorije i teoretičari, nikatalog da vidim što neki švabo nudi za originala. Ja odem u garažu i za tri minute rastavim poklopce i vidim iz prve ruke.
Uostalom, evo pa vidi. Ustvari pročitaj.
 
Ljubo_051 said:
Meni treba prednji zupčanik od Yamahe Fazer, 2006. pa ga ne mogu naći.
Original je mislim 16 zubaca a meni treba sa 14.
Ima li tu pomoći?

Gle šta si napisao i šta nam svima nije jasno. Misliš da je 16 a treba ti 14??? nemoj bit drčan ako tražiš pomoć...
Prednji ti je 16 i to je tvornički i takav set sa zupčanicima možeš kupiti u Louisu zamijenski ako hoćeš 14 to ćeš morati kemijati jer nije tvornički I taj zupčanik nema veze sa fazerom iz 2006 godine.
 
Ljubo_051 said:
Ja znam i rekao sam što trebam.
Prednji zupčanik od 14 zuba za Fazera 2006.god.
Ne kužim što ti tu ne kužiš?
Ja sam ga tražio i nisam ga mogao naći. Naručio sam ga na dva mjesta ali kako je kraj sezone, nikako da ga dobiju.
Ne trebaju meni teorije i teoretičari, nikatalog da vidim što neki švabo nudi za originala. Ja odem u garažu i za tri minute rastavim poklopce i vidim iz prve ruke.
Uostalom, evo pa vidi. Ustvari pročitaj.

JT, AFAM i Sunstar (D.I.D) nemaju u ponudi lančanik sa 14 zubaca za FZ6,
jedino neko pripasavanje. . .

možda bi bio premali lančanik, pa bi mogao lanac strugati po vilici ili rami?
 
Ako nema manjeg prednjeg, mozda ima veceg zadnjeg :misli:, pa da se tako dobije zeljeni efekat?
 
Svaki ponedijeljak. Do nedjelje navecer mi javis. Samo sad imam nesto narudzbi za pocistit pa sam slobodan iza toga. Cca dva ponedijeljka.
 
Ljubo_051 said:
Meni treba prednji zupčanik od Yamahe Fazer, 2006. pa ga ne mogu naći.
Original je mislim 16 zubaca a meni treba sa 14.
Ima li tu pomoći?

Da imas nekog da dolazi u BiH negdje blizu Tuzle moglo bi se rjesit da se naruci, cjena je oko 11€
 
Imam kuma  u Žepči  :D
Ali nema veze.
Imate pravo, 14 zuba je dosta nafriziran i nije standardni. Zato ga i tražim  :mrgreen:
Nebi išao na veći zadnji jer je dosta skuplji a i lanac mi je već dosta nategnut napred pa se bojim da bih morao produžavati lanac. A kako je moj na pola...vjerovatni bi dobio razliku u karikama pa bi mi cukao u vožnji.
Većina tih koji se prodaju su za zub manji od standardnog ali sam takav imao na Suzi i nisam osjećao neku VELIKU razliku.
Samo mi je motor lakše disao i dosta brže slagao brzine.
Sada bi baš htio da osjetim razliku, jer je suza bila 750 a ovo mi je 600 pa mi malo fali snage u nekim situacijama.
Isprika dečkima na malo grubljoj reakciji. ali me udaviše po drugim temama teoretičari koji neznaju gumu napumpati pa sam malo planuo.
Meni, naravno, treba zamjenski. Zato i kupujem samo jedan ne oba u kompletu.  (y)