louis

sacs-in-line four said:
JT, AFAM i Sunstar (D.I.D) nemaju u ponudi lančanik sa 14 zubaca za FZ6,
jedino neko pripasavanje. . .

možda bi bio premali lančanik, pa bi mogao lanac strugati po vilici ili rami?
...hmmm, sada si me zamislio jer je to fakat istina.
Ali to mi je investicija od 100 i sitniš kuna  pa ako i falim nije tragedija.
Valjda će biti sve ok.

Gato said:
Ako nema manjeg prednjeg, mozda ima veceg zadnjeg :misli:, pa da se tako dobije zeljeni efekat?
Da, stoji, ali kao što sam napisao post iznad, mislim da bi mi onda lanac bio prekratak, a nemam više mjesta da gurnem kotač napred.
 
Ljubo_051 said:
...hmmm, sada si me zamislio jer je to fakat istina.
Ali to mi je investicija od 100 i sitniš kuna  pa ako i falim nije tragedija.
Valjda će biti sve ok.
Da, stoji, ali kao što sam napisao post iznad, mislim da bi mi onda lanac bio prekratak, a nemam više mjesta da gurnem kotač napred.

ima original koji trazis kod dva proizvodjaca  :wink:
ne znam imal sad van sezone buseva za Rijeku pa da se sta izorganizuje. Ostlo mozemo i na pp
 
stipeŠI said:
imam takav doma,a gle drzi motor  u zraku i to je meni jedino vazno :D  sigurno da nije ne znam kak kvalitetan,inace nebi kostao cca 100kn,ali sluzi svrsi  (y) 
ne bojim se da ce puknut ili nesto slicno,ne klati se motor tak da ..ok
 
stipeŠI said:
Imam ga doma od prosle akcije po 15 ojra. Izrada je solidna i te pare sigurno vrijedi, ali ima i jedna kvaka :mrgreen:: zamjerka je prekratka "poluga" na koju nagazis i stoga nezgodno i tesko podizanje veceg motora. Smislio sam rjesenje u vidu ubacivanja produzetaka, ali ga jos nisam realizirao, tako da bi nakon toga trebalo sve biti OK. :wink:
 
zbog kratke poluge san i pita za misljenje. vec san ja u glavi slozija kako cu zavarit produzetak da lakse rukujen s njim. nebi ima nikakvu drugu ulogu osim podmazivanja lanca. bocojaki mogu li narucit?
 
širina me muci. moze li se siriti i suzavati? rjesenje za kratku polugu san nasa u obliku produzene poluge koja se prodaje odvojeno od stendera :D
 
stipeŠI said:
širina me muci. moze li se siriti i suzavati? rjesenje za kratku polugu san nasa u obliku produzene poluge koja se prodaje odvojeno od stendera :D
Moze se podesavati sirina kompletnog stendera na toj zadnjoj kvadratnoj cijevi (polugi). (y)
 
U Louisu SCOTTOILER louis edition - šta god značilo na akciji za 79,95 ojra, iako sam još jutros naletio da su imali i v-system isto na akciji za 99, no sad ga više ne vidim :misli: , samo neki 2012 model :mrgreen:
Što sam htio pitat, iako nije toliko presudno, louis edition i taj (stari) v-system su zapravo jedno te isto? Razlika je bila u jedino u bocama sa uljem 125 vs 250ml??
 
kawahrva said:
kako do kataloga za naručivanje?

Mislim da se moze pregledavat sve online, a ima i za skinut u PDF formatu, pa ak ti to pomaze...
 
pojasni malo kako to?nisam baš na vi sa kompjuterom