louis

kawahrva said:
pojasni malo kako to?nisam baš na vi sa kompjuterom

Odes na stranice louisa i pregledavas njihove stranice na kojoj je sva roba koju prodaju. Ako zelis u miru to prelistavat kao casopis kojeg oni inace tiskaju (ali na kompjuteru), skines cijeli katalog u pdf formatu pa listas offline sa nekim pdf readerom (Acrobat reader najcesce)

Barem se nekad to moglo sve skinut, a bilo je tesko par stotina megabajta
 
kawahrva said:
pojasni malo kako to?nisam baš na vi sa kompjuterom

dat cu ti ja katalog 2012
 
hvala 3alfa3 i branku -st našao sam na njihovim stranicama
 
zaree said:
naručiš katalog preko web stranice i poštar ti ga donese doma za 10-tak dana

Meni upravo danas stigao. Boma ima za čitati. Sad me tek ne bude iz zahoda  :mrgreen:
 
Evo samo jedna pohvala za Louise distributera za Hrvatsku: bocojaki (y)

Naručiš, pričekaš idući ponedjeljak i roba je tu. Čak i na tečaju ne vara.
 
Samo da pohvalim besprijekornu suradnju.
Kuplila sam kacigu iz Louisa preko interneta.  Bez obzira na politiku da adresa dostave mora biti ista adresi kreditne kartice (čitaj država), na obostrano zadovoljstvo  smo uspjeli naći rješenje u izuzetno kratkom roku i realizirati kupnju. Eh, kad bi se svi ugledali na njih... (y)
 
Nisam siguran al čini mi se da je ovo bilo na sniženju upravo do prije neki dan  :misli:.

Inače ako gledaš louisov katalog na njemačkom pored proizvoda obično imaš 'Durchschnittliche Kundenbewertung' gdje kupci ocjenjuju isti,  klikneš ispod i otvore ti se recenzije korisnika, ubaciš ih u google prevoditelj (ako ne znaš njemački kao ja naprimjer) i pogledaš mišljenja. Može biti od koristi.
 
snajper said:
Meni se čini premekano,nisam čitao,ali mislim da protektori nisu plastični...
I meni se čini da je samo ona spužva :palacdolje:
A uzeo biih nesto za ljeta, a da je bas dobra zastita.
 
Carki said:
Evo samo jedna pohvala za Louise distributera za Hrvatsku: bocojaki (y)

Naručiš, pričekaš idući ponedjeljak i roba je tu. Čak i na tečaju ne vara.
Čisto da potvrdim; čovjek je sve napravio kako je obećao i u roku tako da ga toplo preporučujem.
Bocojaki  (y)
 
kakve su cjene u odnosu na naše kod kupvine svječica,k&n filtera,dali netko zna?
 
kawahrva said:
kakve su cjene u odnosu na naše kod kupvine svječica,k&n filtera,dali netko zna?

vidis koliko su u nas pa usporedis :wink:
 
kawahrva said:
kakve su cjene u odnosu na naše kod kupvine svječica,k&n filtera,dali netko zna?
Uglavnom duplo jeftinije. ja sam tražlo ponudu od autoanotnija i sličnih pa opalili kn filter skoro pa bi se za njega ispaltilo solo ić u lujs. ugavnom jeftinije
 
Bio jučer u Louisu (Graz) i mogu reći da puno toga fali u trgovini, a što je u katalogu-jednostavno je prodano?! Kacige-samo veliki brojevi, jakne-samo veliki ili dječiji brojevi, rukavice, ili velike ili male... Puno proizvoda uopće nema... Npr. kacige... Gotovo niti jedne Uvex-ove itd! :(