louis

kliker-vk said:
Bio jučer u Louisu (Graz) i mogu reći da puno toga fali u trgovini, a što je u katalogu-jednostavno je prodano?! Kacige-samo veliki brojevi, jakne-samo veliki ili dječiji brojevi, rukavice, ili velike ili male... Puno proizvoda uopće nema... Npr. kacige... Gotovo niti jedne Uvex-ove itd! :(

Ako si mislio na ono što je označeno 'resposten' u on-line katalogu to najčešće ni nemaju u trgovinama, nego naručiš da ti pribave, sačekaš pa onda odeš ili kupiš on-line ako si u prilici. Ili sve prepustiš ljudima sa foruma koji inače donose robu iz Louisa.
 
To znam, ali nema niti "redovne" robe! U trgovini gužva kao da se dijele jakne, a ne da se prodaju! Jednostavno sve prodano i još prodavačica kaže da glavnina naručene robe dolazi iz 14.-tog...
 
Svaka filijala Louis-a radi samostalno, dakle naruce robu i imaju rok placanja. S obzirom da se sve manje ide na lagerovanje robe tako i oni narucuju samo osnovno i sve manje i manje. Prije su trgovine bile dobro opremljene, ali "politika poslovanja" im to vise ne dozvoljava, tako da se ne treba cuditi da je neke stvari tesko naci.
 
Dodatni problem je što se dućani isprazne dosta brzo kad krene sezona pa se uglavnom sve treba naručivati a robu se čeka i po tri tjedna. Po zimi to nije slučaj...
 
Zato (bogu hvala) imamo vas koji gore redovito operirate pa mi ne moramo čekati i dolaziti više puta.  (y)
 
Nisam bio jako dugo a planiram kupovati na sjeveru njemacke pa me zanima jel se stojer iz louisa moze podici kod nas na posti ili mora gore u ducanu  :misli:
 
Ako dobiješ taxfree formular onda možeš dignut na bilo kojem mijestu s taxfree oznakom.
Ako dobiješ U34 formular onda samo u dućanu.
 
bocojaki said:
Ako dobiješ taxfree formular onda možeš dignut na bilo kojem mijestu s taxfree oznakom.
Ako dobiješ U34 formular onda samo u dućanu.

ok. a u34 dises samo u ducanu di si kupio ili u bilo kojem.

Sad bum na proputovanju pa mi pase Louis u Lubeck-u ali nebi volio ici tamo po stojer  :mrgreen:
Graz bi bio puno bolje rjesenje  :mrgreen:
 
Mali OT kad se vec spominje... Jel se moze vani u ducanima birat koji obrazac zelis ili dobijes kak koji ducan ima, jedan ili drugi (taxfree-U34)?
 
Da, teta ili čiko na blagajni te lijepo pitaju na koji način želiš (bar je mene pitala) isplatu! (y)
 
  Koristim priliku samo da pohvalim Bocojakog, stvarno, ako netko nešto treba iz Louisa, samo trkne kataloški broj artikla i za par dana stiže (besplatna dostava)!!!

   
 
Chimpa said:
ok. a u34 dises samo u ducanu di si kupio ili u bilo kojem.

Sad bum na proputovanju pa mi pase Louis u Lubeck-u ali nebi volio ici tamo po stojer  :mrgreen:
Graz bi bio puno bolje rjesenje  :mrgreen:

U34 možeš dići samo u dućanu u kojem si kupio jer na U34 dobiješ natrag 20% umijesto 11% s taxfree formularom.
U34 se rijetko gdje dobije, uglavnom je taxfree praksa...
 
sonny said:
  Koristim priliku samo da pohvalim Bocojakog, stvarno, ako netko nešto treba iz Louisa, samo trkne kataloški broj artikla i za par dana stiže (besplatna dostava)!!!

 

(y)
 
bocojaki said:
U34 možeš dići samo u dućanu u kojem si kupio jer na U34 dobiješ natrag 20% umijesto 11% s taxfree formularom.
U34 se rijetko gdje dobije, uglavnom je taxfree praksa...

(y)
 
sonny said:
  Koristim priliku samo da pohvalim Bocojakog, stvarno, ako netko nešto treba iz Louisa, samo trkne kataloški broj artikla i za par dana stiže (besplatna dostava)!!!

 

pridružujem se pohvalama  (y)
 
kliker-vk said:
Da, teta ili čiko na blagajni te lijepo pitaju na koji način želiš (bar je mene pitala) isplatu! (y)

Jebo ih ja, meni najcesce uvale taxfree pa popusim dobar dio love...
 
Outlaw said:
Jebo ih ja, meni najcesce uvale taxfree pa popusim dobar dio love...

Ne se ljutiti, u Grazu nemožeš dobiti U34 a mislim i nigdje u Louis.at za .de nisam siguran ali mislim da nemaju ni tamo opciju U34 nego samo tax free.
 
A onda ok, mislio sam na onaj post koji sam quotea... Mene isto nisu nikad pitali koji bi obrazac. Jedino u furlanu dobijem U34, sve ostalo ovaj usrani taxfree
 
Outlaw said:
A onda ok, mislio sam na onaj post koji sam quotea... Mene isto nisu nikad pitali koji bi obrazac. Jedino u furlanu dobijem U34, sve ostalo ovaj usrani taxfree

Mislim da je povezano s veleprodajom, ako trgovina ili firma ima registriranu i veleprodaju onda ti mogu vratiti porez u potpunosti. Nisam nikad bio u njemačkom louisu pa neznam, zato sam napisao općenito za obadvije opcije formulara...
 
bocojaki said:
Mislim da je povezano s veleprodajom, ako trgovina ili firma ima registriranu i veleprodaju onda ti mogu vratiti porez u potpunosti. Nisam nikad bio u njemačkom louisu pa neznam, zato sam napisao općenito za obadvije opcije formulara...
kad ideš gore , nemam katalog al kupil bi onaj mali okrugli sat kaj se ljepi na governal