louis

Svaki ponedeljak sam gore.
Škicni na internetu u katalog pa pošalji sms sa kataloškim brojem ili navrati danas do mene imam kataloge u štampanom izdanju pa si prolistaj...
 
bocojaki said:
Svaki ponedeljak sam gore.
Škicni na internetu u katalog pa pošalji sms sa kataloškim brojem ili navrati danas do mene imam kataloge u štampanom izdanju pa si prolistaj...
Bok, jel može dva "crv" kompleta, Best.Nr.10032076 15€ set! (y)
 
rasprava se vodi oko taxfree i U34 kupovao sam milion puta i sad prvi put čujem za taj U34 u čemu je razlika dali je nešto na firmu ili kupujemo kao obični smrtnici (y)
 
Nema veze sa firmom, tražiš povrat poreza i u dućanu ti daju U34(što je rijetko) ili tax free formular. U trgovačkim centrima čak ni nemaju ništa od navedenog nego ideš u najbliži taxfree ured gdje ti na osnovu računa naprave formular.
 
gđa ga je razmontirala jer je kako kaže na dijeti pa je pomandjala meso s umakom bez lepinje i kaže finooo  (y)
 
bocojaki said:
gđa ga je razmontirala jer je kako kaže na dijeti pa je pomandjala meso s umakom bez lepinje i kaže finooo  (y)

Polovično probala  :LOL: ,ali drago mi je da joj se dopao Austrijski nacionalni specijalitet.  (y)
 
Da li netko možda zna kakvo je stanje s robom i asortimanom u Louis-u u Grazu?
Čul sam da jedva ima nekakve robe, a kanimo otići do Graza druge subote. Ako nema baš robe da se ne vozikamo bezveze, ima i boljih vožnji.  :misli: