louis

Skripter said:
Da li netko možda zna kakvo je stanje s robom i asortimanom u Louis-u u Grazu?
Čul sam da jedva ima nekakve robe, a kanimo otići do Graza druge subote. Ako nema baš robe da se ne vozikamo bezveze, ima i boljih vožnji.  :misli:

Zavisi šta te zanima.
Ja uglavnom sve naručujem kad je moto sezona u tijeku, po zimi se da naći veliki izbor brojeva odijeće, obuće, čizme, cipele, kacige i slično. Ali kad krene moto sezona dućani su prazni. Mislim ima tamo puno robe ali su veličine 3-4xl ili neki xs.
JBG ja sam morao zadnja dva puta naručivati sprej za lanac...
 
črnomerec said:
dosla mi postom luis card,to sam nekaj ispunio tamo na blagajni,cemu sluzi ta kartica posto mi njemacki bas i neide?

Kartice sluze da se daju ženi.

Nego, meni treba kaciga iz Louisa. Jer treba to unaprijed naruciti u Gracu tako da ceka Bocojakog kada ode po to ili on naruci ako nemaju ili ide u Grac pa sto zatekne?

Bocojaki, daj koji hint pa onda na pp :)
 
Ovako, ja sam gore svaki ponedeljak. SMS-om mi pošalješ kataloški broj(best.nr.),naziv artikla i cijenu i ja to dofuram.
Ako nema odmah onda naručim pa stiže za tjedan, dva. Plaćanje u eurima kad donesem i nema reklamacija.
 
Skripter said:
Tnx.  (y)

Uzel bi kišnjak i set alata za pod sic. Frend si je nagledal neke cipele. Pošaljem ti PP s točnim artiklima i veličinama.
kakav je taj alat za pod sic , jel može neka slika i broj artikla
 
Skripter said:
Majku mu, sve bute mi pokupovali...
Zahrptni delavci!!
ne brini , ja to onak naručio da se nađe za ukras  , tebi bu više trebalo pa nije problem posudit  :jesus:
 
Alata nema, naručio sam...
Sve sam naručio što ste mi sms-ali. Čim stigne roba ja ću vas obavijestiti sms-om.
Moram napomenuti da kad krene sezona dućani se isprazne i uglavnom sve treba naručiti.
Što imaju na lageru donesem odmah, što nemaju , naručim pa stiže za tjedan dva.
Nažalost ja tamo nemam uvijek kontakt s istom osobom nego kako na koju smijenu naletim tako da naručujem kod jednog trgovca a podignem kod trećeg jer ih ima oko 6 na tehnici a i oni znaju biti malo zbunjeni kad ih izbombardiram sa oko 70 artikala i potpitanjima za 35 od tih 70.
Samo strpljivi budite donijet ću sve redom kako stiže  (y)