louis

Bil u Louisu danas, alata još nema  :palacdolje: ali sam kupil onaj putni "suhi" sprej za lanac - 1dl 10€.
Frend kupil cipele, njegov broj nije bil na angebotu  :LOL:

Od 300km nas je kiša (ali KIŠA) prala valjda 280km. Već nam je i bilo svejedno dal pada ili ne, ak je cesta suha ili mokra.
 
Nisam se cul sa bocojakim a ne zelim ga piliti za kacigu koju sam zamolil da mi donese pa ak netko zna jel isao jucer do Louisa bil bi zahvalan :)
 
Bio jučer ali još ništa od kacige.
Slijedeći ponedjeljak neidem u Graz, kolega na godišnjem pa sam solo u službi...
 
bocojaki said:
Bio jučer ali još ništa od kacige.
Slijedeći ponedjeljak neidem u Graz, kolega na godišnjem pa sam solo u službi...

ok

Javi tu i tamo kakvo je stanje jerbo mi trenutna kaciga sve vise lici na reklamu za power-tape :mrgreen:
 
Ajme ubit će me žena, obećao sam joj kacigu za sljedeći ponedjeljak!
Boco ti ćeš joj morat objasniti zašto na  put ide u staroj kacigi  :mrgreen:
 
Carki said:
Ajme ubit će me žena, obećao sam joj kacigu za sljedeći ponedjeljak!
Boco ti ćeš joj morat objasniti zašto na  put ide u staroj kacigi  :mrgreen:
Ma samo nam treba javit adresu ovog zabušanta od kolege što je na "bolovanju", da ga posjetimo...  :punch:
 
:mrgreen:

A bit će takvih dana još kad krenu godišnji odmori, prvo kolega a i ja bi na godišnji ako smijem :D
 
bocojaki said:
:mrgreen:

A bit će takvih dana još kad krenu godišnji odmori, prvo kolega a i ja bi na godišnji ako smijem :D


Eeeeee sad bi svi na godišnji :)

Ma nema veze može žena i bez kacige, bitno da je moja nova :)
 
Planiram u petak sa ženom do Louisa, može li mi netko reći što treba za SLO i AUT od opreme (prva pomoć, HR naljepnica, reflektivni prsluk, itd.)

Ne zanima me kako je u praksi već kakav je konkretno zakon  :D


Hvala
 
efz said:
Planiram u petak sa ženom do Louisa, može li mi netko reći što treba za SLO i AUT od opreme (prva pomoć, HR naljepnica, reflektivni prsluk, itd.)

Ne zanima me kako je u praksi već kakav je konkretno zakon  :D


Hvala

isto kao i kod nas plus hr naljepnica
 
kyzo said:
Boco jel imaju kakvih sidi čizmi 43-4?
Imaju, frend je bio nedavno i uzeo mislim Cobra model (44), uz njega su imali i Fusion.
Mi mozda idemo za koji dan, reci koji model te zanima pa pogledam kako stoje s brojevima.