louis

SIDI COBRA  -Louis-230 eur-Šepić-1 476 kn
SIDI FUSION  -Louis-180 eur-Šepić-1 224 kn
 
Zvao sam ga neki dan pa mi je rekao da mu nije ostalo niš u toj veličini i crnoj boji, samo plave, al inače cijene su  (y)
 
BEŠO - SB said:
SIDI COBRA  -Louis-230 eur-Šepić-1 476 kn
SIDI FUSION  -Louis-180 eur-Šepić-1 224 kn

Lujs su cijene sa povratom ili bez?
 
E puno ti hvala  (y), slijedeci tjedan bi trebao ic, pa ih kontaktiram prije za svaki slucaj  :bananapivo:
 
Carki said:
Jel će biti što od Louisa?

Bit ce naravno. Donosim redom kako je ko narucivao.
U slucaju da necija roba nije stigla pokupim za slijedeceg koji je na redu.
Sorry jedino tako mogu jer puno vas je...
 
kyzo said:
E puno ti hvala  (y), slijedeci tjedan bi trebao ic, pa ih kontaktiram prije za svaki slucaj  :bananapivo:
Uzmi u obzir da ti oni kazu stanje na lageru ali ti nekazu dali je artikl na rezervaciji. Ja sam prije slao narudzbe mailom ali sam brzo odustao...
Zato sad odem tamo i narucim artikl bez obzira jel ima na lageru ili ne.
Jedino po zimi kad nisam zatrpan uzimam odmah ako imaju na lageru.
 
bocojaki said:
Bit ce naravno. Donosim redom kako je ko narucivao.
U slucaju da necija roba nije stigla pokupim za slijedeceg koji je na redu.
Sorry jedino tako mogu jer puno vas je...


Samo pitam, nema problema javi kad stigne  (y)
 
Koliko brzo mogu dobiti držač retrovizora M10 (mislim) sa lijevim navojem?
Držač što se hvata na ručkicu od kuplunga, mjenja onaj originalni polumjesec.
 
Ljubo_051 said:
Koliko brzo mogu dobiti držač retrovizora M10 (mislim) sa lijevim navojem?
Držač što se hvata na ručkicu od kuplunga, mjenja onaj originalni polumjesec.

Sto prije stanes u red, prije dobijes...
 
Ljubo_051 said:
:D Pošteno.
Koliko to uopće košta i koliko brzo bi taj dio mogao imati u Rijeci?
mislim da nisi skuzio kak ovo funkcionira,bocojaki ne zna katalog na pamet ni koji djelovi postoje.on samo donosi tocno ono sto ti narucis. znaci uzmes katalog(online ili ako imas doma pravi) nades stvar koja te zanima,za koji tip motora procitas sifru i posaljes bocojakom. kolko kosta u katalogu za tolko ti i bocojaki dofura
 
luka737 said:
mislim da nisi skuzio kak ovo funkcionira,bocojaki ne zna katalog na pamet ni koji djelovi postoje.on samo donosi tocno ono sto ti narucis. znaci uzmes katalog(online ili ako imas doma pravi) nades stvar koja te zanima,za koji tip motora procitas sifru i posaljes bocojakom. kolko kosta u katalogu za tolko ti i bocojaki dofura

Točno kako si napisao.
Znači kataloški broj (best.nr.), naziv artikla i cijenu sms-om na moj broj moba i ja to naručim.
Kad dofuram šaljem sms da je stiglo....
Za koliko će stići zavisi od louisovog lagera i koliko je ljudi prije tebe naručilo nešto.
U Louisu artikl koji naručim obično stiže za tjedan dana a dogodilo se da nešto čekam i do 5 tjedana.
Zavisi o čemu se radi i jel artikl na akciji...
Do sada sam sve naručeno uspio i donijeti samo treba biti strpljiv jer vas je puno a ja sam sam i još ako uračunamo da ja u Graz idem svojim poslom i ako nešto zaškripi neidem u Louis.
Louis obavim usput nakon što obavim sve što trebam.
U zimskom periodu stvari idu puno brže jer ima vas manje koji naručujete.
 
Ma sve ja to znam i kužim ali sam pitao čisto zbog vremena-
Mislim da će mi na kraju biti puno brže (i jeftinije ) dati tokariti redukciju na desni navoj da ne ćekam prihvat iz Austrije na lijevi.
Zato nisam niti pitao konkterno...