louis

skuco said:
dal ima onog malog alata..  :misli:



:misli: da moš šarafat i u birtiji  :LOL:
 
Sam da pohvalim bocojakog ovak javno  :mrgreen:.
Kaciga stigla, usluga 5+, fala jos jednom  (y)
 
Maestral said:
Sam da pohvalim bocojakog ovak javno  :mrgreen:.
Kaciga stigla, usluga 5+, fala jos jednom  (y)
jesi mu dao pusu..  :misli:
:mrgreen:
 
PacicLittle said:
Boco gdje je zapelo, cekam 5 tjedana vec!  :x
Zapelo na bisagama, cekam da stignu a i ima jos ljudi prije tebe tako da donosim redom, nemogu brze... Sorry
10-og si poslao prvu naruddzbu sto sam 11-og narucio, 12-og si nadopunio sa bisagama pa sam 18-og kompletirao tvoju narudzbu...
 
bocojaki said:
Zapelo na bisagama, cekam da stignu a i ima jos ljudi prije tebe tako da donosim redom, nemogu brze... Sorry
10-og si poslao prvu naruddzbu sto sam 11-og narucio, 12-og si nadopunio sa bisagama pa sam 18-og kompletirao tvoju narudzbu...

(y) (y)  :mrgreen:
 
Još slijedeći pon sam u Grazu onda 3 tjedna pauza.
Vjerujem da ću isporučiti do sad sve što je naručeno.
 
E super, ja imam pitanje!

Netko od vas je naručivao onu 12V auto utičnicu za motore iz Louisa... Ima netko kod ili link za to?

Ugnjavio bih malo ovog majstora iznad da mi dofura dok nije na godišnji skibo :mrgreen:

Hvala! :D
 
BeLa-Vg said:
E super, ja imam pitanje!

Netko od vas je naručivao onu 12V auto utičnicu za motore iz Louisa... Ima netko kod ili link za to?
Ugnjavio bih malo ovog majstora iznad da mi dofura dok nije na godišnji skibo :mrgreen:

Hvala! :D
http://www.louis.de/_300fd0a0bcfbe2f7336874b8b3407beb22/index.php?topic=search&searchterm=steckdose&cmd.x=17&cmd.y=9

Edit:
Vidim da si vec nasao dok sam ti pisao odgovor. Naruci ovisno o tome gdje ces je ugradjivati, ali po meni ova iz prvog linka, sto zbog najpovoljnije cijene, sto zbog dobre ocjene, iako je to u principu sve isti (i pomalo skup) k... :mrgreen: