louis

:mrgreen:

Živili ekipa  (y)

Trudim se koliko god mogu isporučiti stvari u najkraćem roku, nekad uspijem a nekad se malo otegne, uglavnom samo strpljivo i sve stiže...
 
I kod mene prošlo bez greške.
U nedjelju sam poslao kod artikla, u ponedjeljak me Boco zvao da je uzeo a u utorak me njegov kolega probudio u 7,30 da mi je donio da izađem van po to.

Ni HP expres ne radi tako  (y)
 
Ljubo_051 said:
I kod mene prošlo bez greške.
U nedjelju sam poslao kod artikla, u ponedjeljak me Boco zvao da je uzeo a u utorak me njegov kolega probudio u 7,30 da mi je donio da izađem van po to.

Ni HP expres ne radi tako  (y)
Kako inace narucujem preko Kornija koji je bio na odmoru u HR kad sam trebao naruciti, prvi put sam narucio preko Bocojakog i isto iskustvo i s moje strane (y), tim prije sto su hlace sjele ko salivene :D!
 
Danas primio naručenu kacigu (malo se odužilo zbog godišnjih odmora - što je i normalno),  profesionalno i odgovorno odrađeno. Svaka čast Bojanu (y) Svima preporuka kolege
 
vlado1981 said:
opet  :misli:  :LOL:

Kako opet, nisam još bio...
Kolega je bio na G.O. pa sam ostao solo u službi, radi toga nisam išao u Graz.
Sad ja idem malo kvasit jaja u moru  :mrgreen:
 
bocojaki said:
Kako opet, nisam još bio...
Kolega je bio na G.O. pa sam ostao solo u službi, radi toga nisam išao u Graz.
Sad ja idem malo kvasit jaja u moru  :mrgreen:


A da,da...imas pravo vec sam pomislio da svaka 3-4 tjedna uzimas godisnji  :jesus:
 
Gato said:
Ne idi daleko, ima grceva! :LOL:

Kažu da pred kraj sezone migriraju natrag u Grčku  :mrgreen:
vlado1981 said:
A da,da...imas pravo vec sam pomislio da svaka 3-4 tjedna uzimas godisnji  :jesus:

Ma uzmem si godišnji svaki put kad nova riba dodje na Jadran  :LOL:
 
bocojaki said:
Kažu da pred kraj sezone migriraju natrag u Grčku  :mrgreen:
E, onda nemas brige! :LOL:
 
poštovanje, jedno pitanje pošto sam ovdje rijetko, dali netko zna ako se ide autobusom za Graz, dali je taj dućan louis negdje blizu ili ne????
mislim da se više isplati ići busom ako nas ide dvoje, a i jos neki shoping u grazu
hvala
 
Tommy84 said:
poštovanje, jedno pitanje pošto sam ovdje rijetko, dali netko zna ako se ide autobusom za Graz, dali je taj dućan louis negdje blizu ili ne????
mislim da se više isplati ići busom ako nas ide dvoje, a i jos neki shoping u grazu
hvala

Moja sestra ide busom tu i tamo. Stane ti ispred centra West (IKEA), a od tamo ti je to pješke cca 1 km.
 
gledam malo cijene u louisu, konkretno tekstilne jakne i nije to niš posebno povoljno.. ono kaj je jeftino je i smeće