louis

Branko-ST said:
jel to live javljanje iz Louisa  (y)

Direktno iz šatora ispred dućana, rock band "Louise & Thelma" nas zabavlja od jutarnjih sati, energetski napitci su besplatni a u dućanu puštaju čisti kisik, ljude su euforični i kupuju sve što je na sniženju.  :mrgreen:
 
oćeš imat mjesta za sve potrpat..  :misli:

:mrgreen:
 
bocojaki said:
Direktno iz šatora ispred dućana, rock band "Louise & Thelma" nas zabavlja od jutarnjih sati, energetski napitci su besplatni a u dućanu puštaju čisti kisik, ljude su euforični i kupuju sve što je na sniženju.  :mrgreen:
pazi samo da se ne predoziraš!  :mrgreen:
 
jel hero 2 na kakvom popustu..  :misli:
 
skuco said:
jel hero 2 na kakvom popustu..  :misli:

Nemam pojma, davno sam prestao njuškati po louisu.
Sad odem tamo i pokažem trgovcu kataloške brojeve, on to naruči a ja pokupim što sam naručio prošli i pretprošli ponedjeljak.
 
R.I.P.

50fev.jpg


Možda sad bude kakva rasprodaja...
 
do koliko stupnjeva odprilike se ugodno vozit sa kvalitetnom jaknom i hlačama (tekstil)? da se ne smrzneš ko pi*** :D.kako planiram uzet nešto veći skuter naravno u planu su hlače i jakna pa me zanima  :021:
 
Boris87 said:
do koliko stupnjeva odprilike se ugodno vozit sa kvalitetnom jaknom i hlačama (tekstil)? da se ne smrzneš ko pi*** :D.
Osjecaj hadnoce je poprilicno subjektivna stvar. :mrgreen:
 
Boris87 said:
huh baš gledam.skupa obleka od goretexa :D

Goretex, Sympatex, Drytex... - ista stvar, jedino je Goretex bio prvi, pa žive na staroj slavi sa 2-3 puta većom cijenom  :wink: