louis

Super Jura said:
Goretex, Sympatex, Drytex... - ista stvar, jedino je Goretex bio prvi, pa žive na staroj slavi sa 2-3 puta većom cijenom  :wink:

fibertex?? Pretpostavljam sva "tex" odjeća :D
 
Boris87 said:
fibertex?? Pretpostavljam sva "tex" odjeća :D

AKo misliš na fibertex, pretpostavljam da misliš na:
http://www.fibertex.com/en-GB/Pages/default.aspx

Mislim da se njima ne da zajebavati sa tri nepromočiva odijela kad fraju drugi biznis vrijedan milijarde. Al kupiš od njih par kvadrata geotextila za pokrivanje ceste pa sašiješ sam koje odijelo. Tak da ipak nije sva tex odjeća  :mrgreen:
 
Jel zna nezko koliko treba dana od narudžbe da stigne katalog da ga imam na wc-u :D i smišljam kaj bum si uzel kad idem za žičbo u Gratz :D
 
ljacmi said:
Jel zna nezko koliko treba dana od narudžbe da stigne katalog da ga imam na wc-u :D i smišljam kaj bum si uzel kad idem za žičbo u Gratz :D

Ja sam isto naručio katalog prije nekih 2-3 tjedna i još čekam...
 
I ja isto ... i čekam.
Ali sam zato naručio podkapu prije 3-4 dana ... a danas ujutro u 8 sam ju već probavao.  (y)
Bocojakiexpress ... svaka čast kolega.  (y)
 
... a podkapa košta 7 kn i dostavio mi ju je za 3 dana.
Koliko bi mi brzo tek dostavio da sam naručio nešto pametno i konkretno ... da i on ima bar malo koristi.  :D
 
Reservieren Sie schon jetzt kostenlos den Louis Katalog 2013
Fordern Sie hier kostenlos Ihren persönlichen Louis Katalog 2013 an. Die Auslieferung des Kataloges 2013 erfolgt für Deutschland und Österreich voraussichtlich im Januar und für das weitere Ausland ca. Mitte Februar.

Wenn Sie in diesem Jahr im Louis-Versand eingekauft oder Ihre LouisFunCard in den Shops benutzt haben, bekommen Sie den neuen Louis Katalog selbstverständlich automatisch bei Erscheinen zugesandt und brauchen ihn an dieser Stelle nicht zu reservieren.

Dakle katalog za 2013. godinu bit će dostavljen za Njemačku i Austriju polovicom siječnja, a za ostale zemlje kasnije, najvjerovatnije polovicom veljače
 
Do tad idem u Louis pa ih uzmem malo više pa kome treba  (y) Ak ih još uvijek onak dijele na ulazu :misli:
 
:mrgreen:

Čim katalozi budu stigli u Louis Graz već sam rezervirao 50 komada jer se jako brzo razgrabe pa se zna dogoditi da dodjem do njih tek u drugom mijesecu.
Uglavnom čim stignu javljam.
Ima članova koji su si naručili na kućnu adresu, neznam koliko treba da stignu. Za one kojima se neda online naručivati, kažem bit će kod mene i mogu organizirati dostavu u najbližu vam ljekarnu.

Što se narudžbi stvari tiče nema veze kolika je vrijednost, sve donesem.... Jedino bi bilo zgodno ostaviti vozaču za kavu i telefon pošto oni to obave iz usluge.
 
bocojaki said:
Neznam ko ih ima ali sigurno vrijede 20 eura

Ma pitam jer postoje artikli koji se vrte 10 godina u mini kozmetičke preinake. Ja sam uzeo Vannuci jaknu model star 15 godina. malo redizajniraju , ali u biti je isti model.
Ma pitam jer ne daje mi se 150 kuna ako će mi se saftati ruka na nižim temperaturama , a zatim hladan vjetar podhladiti članke kao što je slučaj sa Lidlovim rukavicama u idiotskoj ideji da se ugura plastična rukavica..
Radije onda ljetne sa protektorima i preko njih neke termo...
 
Evo da ponovim još jednom.
Ja sam u Grazu svaki ponedjeljak i onda naručim robu. Obično stiže za tjedan dva ali to ovisi koliko ljudi čeka robu prije vas i koliko treba Louis-u da nabavi artikl.
Zna se dogoditi da roba naručena prije nije stigla a vaš artikl imaju na lageru pa ga možete dobiti već prvi ponedjeljak.
Samo strpljivo i sve donesem.
Princip je slijedeći, sms-om mi pošaljete kataloški broj, naziv artikla i cijenu ( broj moba šaljem na PP).
Reklamacija nema i plaćanje je u eurima kad donesem.
Cijene su kao što piše u katalogu.

P.S. napišite i ime na kraju sms-a u slučaju da vam šaljem robu po vozaču iz firme da nemora čovijek tražiti na telefon likove iz crtića horor filmova i sl.  :mrgreen: