louis

jel ima možda za kupit prednja felga za kawasaki z750,2008g.?
 
Jel se to meni čini ili je Louis u zadnjih godinu-dvije postao dosta nepovoljan...?  :misli:

Tipa kacige, obuća, koferi, crash barovi, ulja, filteri, svjećice, ručke, retrovizori, žmigavci, potrošne điđe-miđe...  odnosno, sve što nije na nekoj akciji...  :?
 
moover said:
Jel se to meni čini ili je Louis u zadnjih godinu-dvije postao dosta nepovoljan...?  :misli:

Tipa kacige, obuća, koferi, crash barovi, ulja, filteri, svjećice, ručke, retrovizori, žmigavci, potrošne điđe-miđe...  odnosno, sve što nije na nekoj akciji...  :?

Ne samo zadnjih godinu dvije, Louis nije nikad bio jeftiniji osim kad je nešto na rasprodaji a i ta snižena cijena bi zapravo trebala biti redovna cijena....
Stvar s Louisom je da nadješ sve na jednom mijestu od potrošnog materijala za motor do zaštitne opreme i šta ja znam čega sve ne a kod nas si unazad dvije tri godine morao obići 5-6 dućana i sretan si ako nadješ pola stvari koje si krenuo tražiti.

Iz mojeg iskustva Givi program je u HR jeftiniji nego u Austriji čak i kad si vratiš mwst i još ja idem tamo poslom pa neračunam ni putne troškove. Givi je jeftiniji u HR nego u Italiji...
Nolanice su isto jeftinije u Draškovićevoj nego u Grazu (Auner, H-G, Louis i još neki moto dućani).

Louis je dobar jer ima veliki lager pa imaš na izbor od jeftinijeg do skupljeg ima svih brojeva i boja nema da fali  :mrgreen:

E to je ono što sam ja primjetio da se promijenilo zadnjih godinu dvije, NEMA viš toliko stvari na lageru i sve češće moram naručivati artikle i čekam po dva do tri tjedna.
 
Da, smanjili su lager.
U proljeće sam skužio da su od jakne koja me zanimala imali po 1 komad od svake veličine.
I baš je moja veličina bila na rezervaciji  :LOL:
Ali je istekla par dana ranije, pa su mi prodali  :cbanana:
 
Zato ja sve naručujem da im ostane trag u kompjuteru sa datumom pa kad stigne cijena ostane akcijska...
 
na akcije komplet revit sand za 360eu (u svim bojama)(y). Prije nekoliko mjeseci samo jakna je bila cca 300eu
 
Slijedeći pon. pauza, kolega na godišnjem pa svi koji čekate stvari iz Louisa morat ćete se strpiti...
 
evo da se nadovezem malo na ovo da louis uopce nije tako jeftin,danas se i sam uvijerio  :mrgreen:  ....vec neko vrijeme planiram zagnjavit bocojakog za ovu torbicu  http://www.louis.de/_30f4cdccca03345f73f7487bef473a0a58/index.php?topic=artnr&artnr=10026775    i tako danas zavrsio u moto benconyu zbog kupnje neke kacige  i pitam onako bezveze ima li mozda kakve torbice tog tipa koje se vezu oko struka i za nogu,on- a imam nesto od GIVIA  i pokaze mi skoro pa identicnu (ali meni osobno lijepse izvedena zavrsna obrada) torbicu. mislio sad bu cijena barem 300 kn kad je u louisu  moto detail torbica  240kn  ,a ono cijena 159 kn bez ikakve akcije :shock: :shock:  ...nisam mogao vjerovat, i naravno da sam ju uzel :mrgreen: 
 
Ima li itko ovo Proof kišno odijelo? Imam 180cm/72kg i ne znam dali mi je bolje naručiti L ili XL (čim proradi Bocojaki Independent Traders, Paris-Peckham-Louis :mrgreen:)
 
bricksrheavy said:
Ima li itko ovo Proof kišno odijelo? Imam 180cm/72kg i ne znam dali mi je bolje naručiti L ili XL (čim proradi Bocojaki Independent Traders, Paris-Peckham-Louis :mrgreen:)
što veće to bolje...  (y)
 
7.1 je slijedeci datum a 21.1 je zadnji prije dva tjedna godisnjeg pa sta uspijem donesem.
Iza toga sve po starom...
 
Imam primjedbu na Boco Independent traders.

Prije dva-tri tjedna sam naručio kurton za enduro iz Aunera, za koji znamo da je Boci problem jer dok Auner otvori Boco već popije 4 pive, mazne štrudlicu, germknedle i hakla zavoje pred Breganom na povratku. Dakle, moja primjedba se odnosi na potpunu neposlovnost i neozbiljnost jer i ja želim germknedle. Sa onim finim umakom od vanilije i oću da unutra bude pekmez od šljiva.

Ček, ček....kad bolje razmislim ja zapravo nemam primjedbu već samo spamam temu i pišem pizdarije. Ili..... :misli: ....kaj sam ono uopće naručio i od koga. Da li sam uopće nešto naručio, Gdje se ja to nalazim i koja je moja funkcija u ovom svemiru?

Hmmmm.....

M.