louis

https://www.louis.de/en/artikel/kettenmax-louis-edition-chain-clean-lube-device/10003114?list=90268973

Sto kazete, ima li ovo smisla narucivati? Cini mi se jako zgodna stvarcica i nema prljanja motora.  :misli:
 
bocojaki said:
Evo da ponovim još jednom.
Ja sam u Grazu svaki ponedjeljak i onda naručim robu. Obično stiže za tjedan dva ali to ovisi koliko ljudi čeka robu prije vas i koliko treba Louis-u da nabavi artikl.
Zna se dogoditi da roba naručena prije nije stigla a vaš artikl imaju na lageru pa ga možete dobiti već prvi ponedjeljak.
Samo strpljivo i sve donesem.
Princip je slijedeći, sms-om mi pošaljete kataloški broj, naziv artikla i cijenu ( broj moba šaljem na PP).
Reklamacija nema i plaćanje je u eurima kad donesem.
Cijene su kao što piše u katalogu.

P.S. napišite i ime na kraju sms-a u slučaju da vam šaljem robu po vozaču iz firme da nemora čovijek tražiti na telefon likove iz crtića horor filmova i sl.  :mrgreen:

Ovo moram opet malo ponoviti ili moram zasebnu temu otvorit sa uputstvima na prvoj stranici  :mrgreen:
 
SpoRRi said:
https://www.louis.de/en/artikel/kettenmax-louis-edition-chain-clean-lube-device/10003114?list=90268973

Sto kazete, ima li ovo smisla narucivati? Cini mi se jako zgodna stvarcica i nema prljanja motora.  :misli:

Želiš ostati bez onih čari masnih prstiju i ruku pošpricanih sprejem za čišćenje lanca!? Ma daj pa nema romantike kod ovih high tech pizdarija  :LOL:
 
:LOL: :LOL: :LOL:

Ja sam jako lijen tip, tako da sve sto moze netko ili nesto drugi dobro je xD
 
SpoRRi said:
:LOL: :LOL: :LOL:

Ja sam jako lijen tip, tako da sve sto moze netko ili nesto drugi dobro je xD

S tim si sporiji i losije operes nego rucno. A ruke uvijek mozes oprat  :mrgreen:
 
Pa zato sam i pitao da ne moram dva put  :LOL:

A nista, nema druge nego starim nacinom :D
 
bocojaki said:
Nisi mi sms poslao, zaboravljiv sam  :shock:

:zid: Ubit ću se...
Jedva sam te dočekao, i ovaj ponedjeljak i opet ništa.
A trebala je akcija biti do prošlog tjedna i produžili još ovaj ... sada ću je definitivno popušiti.  :zid:  :zid:
 
SpoRRi said:
https://www.louis.de/en/artikel/kettenmax-louis-edition-chain-clean-lube-device/10003114?list=90268973

Sto kazete, ima li ovo smisla narucivati? Cini mi se jako zgodna stvarcica i nema prljanja motora.  :misli:

- to ti je sranje

ja sam to kupio prije par godina i niš' ne valja - bolje si uzmi neki sprej  (y)
 
Budem potrazio a i vjerovat ću Dadu na rijec. Steta, bas se ponadao da to valja i radi.
 
… evo, taman roštiljam u hladovini kraj garaže i glancam motor

i sjetim se da sam to negdje bacio na polici :LOL:

jedino što je valjalo, bar nešto; bio gratis neki sprej za podmazivanje

:mrgreen:

ncJPwTb.png


 
Jesu i te Crocsice dosle u kompletu? Nadam se da se ne vozis u njima i sramotis bajkersku rasu  :jesus: :LOL: :LOL:
 
volio bi vidjeti kacigu  :shock:

Za crocsice se salim, dok sam vozio scooter onda sam ih cesto preko ljeta znao nositi. Bivsa cura mi je prijetila da ce me ostaviti ako nastavim ih nositi vanka a pogotovo kada sa njom idem. Al zajebao sam nesto drugo, nisu crocsice u pitanju  :LOL:
 
SpoRRi said:
Steta, bas se ponadao da to valja i radi.

Nema cistog lanca bez prljavih ruku.  :LOL:
 
SpoRRi said:
volio bi vidjeti kacigu  :shock:
...

:mrgreen: ne smijem, u istom je stilu  :oops:  :LOL:

ima rupe, moš' s motora odmah u vodu, a kladim se
da bi zlu ne trebalo, bolje odradila nego neka jet-ica





… za rafting ;)
 
DADO+ said:
… evo, taman roštiljam u hladovini kraj garaže i glancam motor

i sjetim se da sam to negdje bacio na polici :LOL:

jedino što je valjalo, bar nešto; bio gratis neki sprej za podmazivanje

:mrgreen:

ncJPwTb.png
Steta da nisam snimia kad sam pra sa ovim lanac!Vrhunska stvar u dvi minute lanac ka iz ducana.Zakacia ga,u posudu gori stavia petrolej i ubacia u prvu,lanac nakon minut ka iz ducana.Ja osobno prezadovoljan!
 
tonciv666 said:
Steta da nisam snimia kad sam pra sa ovim lanac!Vrhunska stvar u dvi minute lanac ka iz ducana.Zakacia ga,u posudu gori stavia petrolej i ubacia u prvu,lanac nakon minut ka iz ducana.Ja osobno prezadovoljan!

to za prvu brzinu jako teško  :LOL:
pa onda četkice- sjećam se da sam
morao rezati, pa petrolej - aj dobro
ali te tekučine što se dobije ako je bilo
za 2x + sranja je bilo i curilo svakako ;)