louis

U Luisu je akcija:

https://m.louis.de/katalog/restposten?utm_source=Louis%20Newsletter&utm_medium=E-Mail&utm_campaign=SSV&utm_term=715
 
Koliko vam izdrži ova vuna iz Louisa? :misli: auspuff mi je na zakovice pa je gnjavaža rastavljat samo da pogledam u kakvom je stanju
 
Kako ide narucivanje iz Lousia, koliko se ceka te kolika je postarina?

I da li se isplati uzimati ovakve bisage, je li vrijedi to sto?

https://www.louis.eu/artikel/louis-saddlebags-2x15-litres-black/10027536?list=99907670
 
vrijedi 50 € :D
ja ti imam tank torbu iz te serije i odlicna je. ove bisage nemam, ali ne bi trebale biti lose. :neznam:
 
javi se članu bocojaki
bocojaki said:
Evo da ponovim još jednom.
Ja sam u Grazu svaki ponedjeljak i onda naručim robu. Obično stiže za tjedan dva ali to ovisi koliko ljudi čeka robu prije vas i koliko treba Louis-u da nabavi artikl.
Zna se dogoditi da roba naručena prije nije stigla a vaš artikl imaju na lageru pa ga možete dobiti već prvi ponedjeljak.
Samo strpljivo i sve donesem.
Princip je slijedeći, sms-om mi pošaljete kataloški broj, naziv artikla i cijenu ( broj moba šaljem na PP).
Reklamacija nema i plaćanje je u eurima kad donesem.
Cijene su kao što piše u katalogu.

P.S. napišite i ime na kraju sms-a u slučaju da vam šaljem robu po vozaču iz firme da nemora čovijek tražiti na telefon likove iz crtića horor filmova i sl.  :mrgreen:
 
Kaj se Louis zatvara il kaj? Tam u Ingolstadtu prolazim kraj ducana skoro svaki dam i vidim da pise schlussverkauf.
 
danc00 said:
A umro je stari Detlev i sve ide kvragu....

Nije bas sve tako crno, rade oni i bez gazde Detleva. :wink:
 
bricksrheavy said:
Koliko vam izdrži ova vuna iz Louisa? :misli: auspuff mi je na zakovice pa je gnjavaža rastavljat samo da pogledam u kakvom je stanju
Da odgovorim sam sebi :mrgreen: - vuna nakon 19000;
 
Je kaj, ide se u grad lepo znas kako. Jos si stalno mislim kak si moram kupiti pipicu goriva za hornet i sam nikak.
Net mi je tu limitiran a jos se nisam obogatil da navalim na opremu koja mi treba pa nisam u toku.
 
ili traziti trgovinu ili pitati nekoga da ponese neke stvari iz Loui-a , ja ponekad nabavim neke svari jer dolazim jednom mjesecno i nije mi problem, pogotovo ako je nesto na popustu ( internetska cijena).
 
Ekipa, ide li tko ovih dana iz zg do louisa, trebam jednu sitnicu?
 
Sve po starom ekipa, kome sta treba nek javi.
Za novije clanove u mojem potpisu je link na stranicu sa opisom kako narucivanje funkcionira  (y)