louis

trebali bi se cura i ja ici obuci ove zime komplet tj koliko bude para  :mrgreen:
gdje ici i kada? louis? kad su popusti?
Verona?
 
Boris87 said:
trebali bi se cura i ja ici obuci ove zime komplet tj koliko bude para  :mrgreen:
gdje ici i kada? louis? kad su popusti?
Verona?
Verona definitivno, kraj siječnja.
 
Boris87 said:
nasao sam nee stare teme i kaze da se ide busom organizirano. ide se i ove tj sljedece godine?
Ide se svake godine, prati teme
 
skuco said:
kako koje godine..
Još nikad nisam bio u Veroni da nisam našao što tražim i to ponekad po smiješnim cijenama
 
Bogami prosle godine ja sam tesko nasao sto sam trazio,nije da nema izbora nego covjek ako ide tamo prve godine nadje uvijek sta mu treba,ako vec ide iduci puta vec je izbirljiviji i kuzi da nisu svuda cijene iste a i kvaliteta robe jednom rijecju postane izbirljiv i zna sta hoce e onda se vec teze nalazi ali da se isplati ici definitivno.
Neznam tko jos lud kupuje po trgivinama!!!
(y)
 
Ekipa zamolia bi vas za savjet. Naručia bi kožnu jaketu iz louisa. Po onim njihovoj tablici mjerenja velicine pokazuje mi da veličinu 50, dali bi bilo pametno naručit 52 ili 54? Proba san u dučanu od revita koznu jaketu 52 i 54, i 54 mi se najudobija pokazala.
 
Goran_ST said:
Ekipa zamolia bi vas za savjet. Naručia bi kožnu jaketu iz louisa. Po onim njihovoj tablici mjerenja velicine pokazuje mi da veličinu 50, dali bi bilo pametno naručit 52 ili 54? Proba san u dučanu od revita koznu jaketu 52 i 54, i 54 mi se najudobija pokazala.

:misli: definitivno 54  (y)



još ti budeš "rastao"  :mrgreen:
 
Goran_ST said:
Thx......problem je sta više "rastem" u širinu nego u visinu hahahaha. :klopa:
(y)  :LOL:


ma, mislio sam više figurativno; gdje ćeš to pitati na forumu ;)
odeš probaš - kao i kacigu

... ovisi i o kroju  (y)
 
DADO+ said:
(y)  :LOL:


ma, mislio sam više figurativno; gdje ćeš to pitati na forumu ;)
odeš probaš - kao i kacigu

... ovisi i o kroju  (y)

Vrlo rado bi tia otic do louisa ali nisam trenutno u mogučnosti. Nego eto, sigruno je netko naručiva, jakete i slicno, pa mozda i zna. Kolega sa posla je naručia kacigu, i sve mu je super sta se veličine tice.
 
a, ne znam
ja ti takve stvari, ne kupujem dok ne probam ;)

:misli: imaš ljudi, kraće ruke, prsni koš ovakav-onakav, stomak isto :mrgreen:
kao i za kacigu; glava šiljasta, okrugla …

npr. veličina dobra, (ramena, rukavi) a jaknu moš' okrenuti u struku oko sebe ili
ti protektori ne stoje baš ono i sl.

ako je touring i nije ti nešto stalo da je baš ono jakna tip/top za tebe
ili je super povoljna cijena za "uvaliti drugome, onda 54  :mrgreen:  (y)
 
DADO+ said:
a, ne znam
ja ti takve stvari, ne kupujem dok ne probam ;)

:misli: imaš ljudi, kraće ruke, prsni koš ovakav-onakav, stomak isto :mrgreen:
kao i za kacigu; glava šiljasta, okrugla …

npr. veličina dobra, (ramena, rukavi) a jaknu moš' okrenuti u struku oko sebe ili
ti protektori ne stoje baš ono i sl.

ako je touring i nije ti nešto stalo da je baš ono jakna tip/top za tebe
ili je super povoljna cijena za "uvaliti drugome, onda 54  :mrgreen:  (y)

Upravu si skoz. Ja evo dva tjedna gledan ocu, necu samo radi toga, dali je velicina dobra. Jaketa je za mene, i tia bi bit zadovoljan s njom, jer cu bit u njoj cijelu zimu. A ode lokalni ducani (Split), izbor kožnih jaketa je nikakav, a i to sta imaju cijene su 2.5 puta vece.
 
Goran_ST said:
Upravu si skoz. Ja evo dva tjedna gledan ocu, necu samo radi toga, dali je velicina dobra. Jaketa je za mene, i tia bi bit zadovoljan s njom, jer cu bit u njoj cijelu zimu. A ode lokalni ducani (Split), izbor kožnih jaketa je nikakav, a i to sta imaju cijene su 2.5 puta vece.
Iman ti ja onu cafe racer iz louisa, iman 180cm/72kg i broj 52 mi je taman
 
DADO+ said:
a, ne znam
ja ti takve stvari, ne kupujem dok ne probam ;)

:misli: imaš ljudi, kraće ruke, prsni koš ovakav-onakav, stomak isto :mrgreen:
kao i za kacigu; glava šiljasta, okrugla …

npr. veličina dobra, (ramena, rukavi) a jaknu moš' okrenuti u struku oko sebe ili
ti protektori ne stoje baš ono i sl.

ako je touring i nije ti nešto stalo da je baš ono jakna tip/top za tebe
ili je super povoljna cijena za "uvaliti drugome, onda 54  :mrgreen:  (y)


drito to.
Skoro ko i kacige.
ja probao koznu Dainese jaknu broja 52 i malo premala. 54 puno prevelika. Ali 54 u drugom modelu bila ko salivena - ajmo rec da bi bila broj 53 kad bi usporedjivao sa modelom koji sam prije probao (cak blize 52 nego 54)
 
Goran_ST said:
Ja san 183 cm sa 90 kg mislin se 54 broj
A ne znan šta bi ti reka :neznam: ovo je moja;
https://www.louis.de/artikel/cafe-racer-classic-lederjacke-antik-schwarz/207196?list=58517899
akoš je probat moš sutra doć do mene na posal (radin do 5) kod zgrade Belvedere u 5 uri.
 
bricksrheavy said:
A ne znan šta bi ti reka :neznam: ovo je moja;
https://www.louis.de/artikel/cafe-racer-classic-lederjacke-antik-schwarz/207196?list=58517899
akoš je probat moš sutra doć do mene na posal (radin do 5) kod
zgrade Belvedere u 5 uri.

Bi vrlo rado ali radin u 4. Jel ti odgovara neka jutarnja ura