louis

pozdraff ekipa..
u nekoj nabavci sam trenutno pa gledam kaj ima u louis-u.. jel valja kaj taj vannucci?
 
giantMC said:
pozdraff ekipa..
u nekoj nabavci sam trenutno pa gledam kaj ima u louis-u.. jel valja kaj taj vannucci?

Što od Vanucci-ja ?
Imam i jaknu i hlače (koža)...super sam zadovoljan.
...ljetnim rukavicama,također.  (y)
 
Ovo treba poklonit punici za Božić.  :hehehe:
Kad se već prave oni tvrdi kolačići za Božić...keksi..il što je to već,nek makar imaju pravu formu.  :mrgreen:
 
Sympatex od Vanicci ni blizu Goratexu....provjereno! A ljetne rukavice Rvx stari model...nikad imo bolje!
 
banditR said:
Što od Vanucci-ja ?
Imam i jaknu i hlače (koža)...super sam zadovoljan.
...ljetnim rukavicama,također.  (y)


gledam mozda ovu jaknu piknut za ljetni dio sezone..
https://www.louis.de/en/artikel/vanucci-art-xvi-combi-jacket/207183?list=131688337
 
giantMC said:
gledam mozda ovu jaknu piknut za ljetni dio sezone..
https://www.louis.de/en/artikel/vanucci-art-xvi-combi-jacket/207183?list=131688337

Ma..kod te jakne nema greške..bar ja mislim  (y)
 
A ja mislim da je to raj za mušice. Mora svaka da se vidi (sa svim crijevima i iznutricama vani) plus što se vjerojatno dobro zabiju u ove rupice na jakni pa duže stoje...u smiješnom položaju. Samo im guzice vire van.  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
obicno oni koji imaju nesto bijelo kozno pozale ubrzo zbog odabira boje. Nije pravilo, ali u vecini slucajeva
 
ma treba mi neko sam da baci oko na cijene jednih cehla.. bila su neka snizenja pred 2tj pa me zanima dal jos traju..
 
da su cijene koje su bile u ducanu stavljene na net nebi pitao :misli: :shock:

ni jakna koju sam kupio pred 2tj nije na netu, nit je bila u zadnjih godinu dana
 
giantMC said:
da su cijene koje su bile u ducanu stavljene na net nebi pitao :misli: :shock:

ni jakna koju sam kupio pred 2tj nije na netu, nit je bila u zadnjih godinu dana

Napisi mi sifru artikla pa cu pogledati
 
Ja nikako na zelenu granu sa tim smartfonima  :eek:pakoljut:

Izgubio sve poruke izmedju ostalog pa bi molio ekipu koja je naručila nešto iz louisa da mi ponovo pošalje kontakt na sms ili tu na pp.
 
bocojaki said:
Ja nikako na zelenu granu sa tim smartfonima  :eek:pakoljut:

Izgubio sve poruke izmedju ostalog pa bi molio ekipu koja je naručila nešto iz louisa da mi ponovo pošalje kontakt na sms ili tu na pp.

Nisi jedini... :LOL:  Imas PP, btw. :wink: