louis

A ako nema mijesta onda pumpicu za erekciju penisa  :LOL:

Zauzima manje mijesta jedino ce malo cudno izgledat kad pumpas gumu kraj ceste  :mrgreen:
 
cadjo said:
Ima nesto noviteta

Ove godine su mi nesto tanki sa onim povoljnim artiklima, a sto se noviteta tice, ko da su lanjski katalog kopirali...ili mi se samo cini...? :misli:  :mrgreen:
 
Ne mogu da vjerujem :shock:, koja budalaština, tj. perverzija https://www.louis.de/en/artikel/universal-dryer-with-sterilisation-system/10026543?filter_article_number=10026543
To samo može japanac, švabo izmislit  :LOL:
 
stane said:
Ne mogu da vjerujem :shock:, koja budalaština, tj. perverzija https://www.louis.de/en/artikel/universal-dryer-with-sterilisation-system/10026543?filter_article_number=10026543
To samo može japanac, švabo izmislit  :LOL:

tebi stvarno triba zabranit pisat po forumu!

zasto je ovaj proizvod budalastina?

malo sam novinskog papira nagurava u cizme stavlja fen,razne pecice...... da bi ujutro ima suve cizme i opremu al za neku stvar ja tebi govorim kad ti nista nerazumis :palacdolje:
 
Zgodna stvarcica, samo kad razmislim... za 100 ojra se puno papira moze kupit, pa makar i ne bilo sterilno poslije :LOL:.
Jbg, ko ima-kupit ce, ko nema-potrosit ce tu lovu pametnije i snalazit se ko i do sada... :wink:
 
Branko-ST said:
tebi stvarno triba zabranit pisat po forumu!

zasto je ovaj proizvod budalastina?

malo sam novinskog papira nagurava u cizme stavlja fen,razne pecice...... da bi ujutro ima suve cizme i opremu al za neku stvar ja tebi govorim kad ti nista nerazumis :palacdolje:

Oprosti, mislio sam da si ti ozbiljan bajker i imaš Waterproof čizme/jaknu/hlače na kraju krajeva da ih nemaš zar nisi čuo za kišnjak :LOL:?

Tih 100eu ću puno pametnije potrošiti na nekom putovanju :wink:
 
Stane jako dugo si razmisljao i opet napisa glupost  :LOL:

 
Branko-ST said:
Stane jako dugo si razmisljao i opet napisa glupost  :LOL:

Biti će da imaš ne adekvatnu opremu. A koju uopće imaš?

Rev'it već godinama koristim, troslojnu jaknu te gorotex hlače/čizme i nikad nisam imao problema s kišom ili mokrim čizmama a nekoliko puta me uhvatila kiša/prolom oblaka. 

:sucky:
 
Stane, to su oldschool bajkeri koji znaju stare trikove. Jebiga, nije prije bilo takvih materijala.


Ja sam jednom stavio karton ispod jakne da mi ne puše hladan vjetar  dok sam putovao i zaštitilo me kao jakna od 1000 evra.