louis

SpoRRi said:
Stane, to su oldschool bajkeri koji znaju stare trikove. Jebiga, nije prije bilo takvih materijala.


Ja sam jednom stavio karton ispod jakne da mi ne puše hladan vjetar  dok sam putovao i zaštitilo me kao jakna od 1000 evra.

Ma kakvi oldschool, on je snob :yikes:
 
SpoRRi said:
Ja sam jednom stavio karton ispod jakne da mi ne puše hladan vjetar  dok sam putovao i zaštitilo me kao jakna od 1000 evra.

Jednom?? Pa meni je to patent za 70% vožnji po zimi.  :mrgreen:
 
Stane snob si ti,a znacenje snoba ti je puno novaca i bahatosti a malo pameti,bice ti je neko to reka pa ti odma zaguca i prosljedija meni misleci da si pametan.

nemoras pokisnit da bi bija mokar

nek ti neko objasni funkcije proizvoda iz Louisa pa ces vidit da je prava stvar
 
Ljubo_051 said:
Jednom?? Pa meni je to patent za 70% vožnji po zimi.  :mrgreen:

A to radim samo na duze ture a prvi puta po zimi putovao. Pregenijalno je to a kad sam prvi put to čuo smijao sam se ocu i rekao mu da je budala. A spasio me je jer kada sam se vraćao iz Sinja ujutro je bila niska temperatura i ne znam koliko bi izdržao. Jakna je dobra i prilično je topla ali ipak kad je jako hladno ulazi mi na ventilaciju koju ne mogu zatvoriti.
 
Branko-ST said:
Stane snob si ti,a znacenje snoba ti je puno novaca i bahatosti a malo pameti,bice ti je neko to reka pa ti odma zaguca i prosljedija meni misleci da si pametan.

nemoras pokisnit da bi bija mokar

nek ti neko objasni funkcije proizvoda iz Louisa pa ces vidit da je prava stvar

Kao prvo, nauči se pisati Hrvatskim jezikom. Prvo slovo rečenice je veliko te na kraju dolazi interpunkcija.

Brankec, opet si zalutao. "Snob je osoba koja smatra da su određeni ljudi manje vrijedni od njega i to zbog različitih razloga, a samo neki od njih su bogatstvo, intelekt, stupanj edukacije, rasa, nacionalnost, naslijeđe, ukus, odjeća".

To što je prava stvar za tebe, ne mora značiti da je za druge.

Nisi mi odgovorio koju opremu koristiš?
 
s tobom bolje neulazit u pricu a kamoli u raspravu :LOL:
 
Branko-ST said:
s tobom bolje neulazit u pricu a kamoli u raspravu :LOL:

Pa koji se onda k... javljaš!? :lolcry:

Prvo se javiš u AT, TA, prijevoz motora Hr-Bih-Hr pa ovdje? Ne kužim te :no:, su tebi sve daske na broju :auuu:?
 
stane said:
Pa koji se onda k... javljaš!? :lolcry:

Prvo se javiš u AT, TA, prijevoz motora Hr-Bih-Hr pa ovdje? Ne kužim te :no:, su tebi sve daske na broju :auuu:?

pratim teme o Honda motorima i vidim da i tamo pises pizdarije i na kraju tebi se smiju i sprdaju sa tobom da mi je znat zasto :misli:
 
Branko-ST said:
pratim teme o Honda motorima i vidim da i tamo pises pizdarije i na kraju tebi se smiju i sprdaju sa tobom da mi je znat zasto :misli:

:shock: Ti si odlijepio! Pravi stručnjak se javio, 10 godina voziš jedan te isti motor, jednu te istu jaknu nosiš, godišnje praviš 2000km i misliš da o svemu sve znaš i da su u pravu :LOL:. Ni na jedno konkretno pitanje nemaš odgovora, hm!

Jedan mali savjet promijeni motor i isprobaj nešto drugo/drugačije možda ti se i mišljenje o nečemu promijeniti :mrgreen:!
 
stane said:
:shock: Ti si odlijepio! Pravi stručnjak se javio, 10 godina voziš jedan te isti motor, jednu te istu jaknu nosiš, godišnje praviš 2000km i misliš da o svemu sve znaš i da su u pravu :LOL:. Ni na jedno konkretno pitanje nemaš odgovora, hm!

Jedan mali savjet promijeni motor i isprobaj nešto drugo/drugačije možda ti se i mišljenje o nečemu promijeniti :mrgreen:!

zasto minjat nesto sta me dobro sluzi(Honda Dominator) a nije izislo nista bolje da ga zamjeni u toj klasi osim naravno KTM-a?

koristim enduro opremu jer preferiram tu voznju al sta cu o tome s tobom raspravljat kad nerazumis da te nijedne cizme nece spasit kad zaglavis duze u vodi,kaciga se moze natopit znojom tako da bude mokra a onaj uredjaj iz Louisa rjesava sve te problemcice da ne moras gurat novine u cizme i trazit slobodno misto uz pecicu za osusit opremu.

jos jednom si dokaza da si snob uzivo nepostojis prijatelje nemos kupit novcem i ostaje ti samo internet di ides ispast pametan al ubiti si glup i kurca nerazumis.

neda mi se s tobom dalje raspravljat jer nevodi nicemu (y)
 
zokx said:
Nema. Piše i na stranici da će biti dostupna od 12 tjedna. To znači u Grazu početkom travnja.

Fakat, moram priznati da nisam ni skužio da se pojavi ta obavijest kad izaberem veličinu.  :mrgreen:  Thx.  (y)

Bocojaki, thx i tebi, ali zasad onda nema potrebe za provjerom.  (y)
 
https://www.louis.de/en/artikel/probiker-shoei-pinlock-inner-lens-various-models/20015244?list=143925930&filter_article_number=20015244
hau mač for ovo ako ko ide?
 
joke6 said:
https://www.louis.de/en/artikel/probiker-shoei-pinlock-inner-lens-various-models/20015244?list=143925930&filter_article_number=20015244
hau mač for ovo ako ko ide?

derz a link in maj potpis vid som informejšn  (y)
 
Pazi vamo

Molio bi naručitelje čizama, koje su naručene prije nove godine a rok isporuke je bio ožujak ove godine, da mi se jave pošto sam izgubio sms poruke.
Već sam stavio obavijest par stranica prije pa ponavljam jerbo su artikli kod mene.